Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן קשקאי מול סקודה ייטי מול מאזדה CX5

giliav
שימו לב! השרשור הזה בן 4354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי תעזור מעט הכתבה הבאה: http://cars.walla.co.il/?w=/4701/2535810

בסיכום כתבו:

" את המקום הראשון, ה-CX5 לוקח ולא רק בנקודות. ההבדל בינו לבין המתחרים בולט כבר רגעים לאחר התחלת הנהיגה בו. תא הנוסעים שלו איכותי ומוקפד בהרבה, הוא שקט ומבודד מכולם לרעשי הסביבה, הוא מהיר יותר, מהנה מאוד לנהיגה חסכוני וגם המושבים שלו נוחים וחובקים. למעשה, שתי הפשרות היחידות שנעשות בעת רכישתו הן מרחב פחות נדיב במושב האחורי ביחס לשני האחרים ותא מטען בינוני בנפחו. כן, המאזדה CX5 הוא המוביל העדכני לקטגורית הקרוסאוברים."

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו חברים, אני האחרון שיגיד מילה רעה על היטי, ובאופן אישי אני אוהב את היטי בגרסה הידנית במחיר מבצע של 110K.

אבל, אני לא מבין איך אפשר להשוות אותה ל CX5, לקיה או לסובארו XV.

הרכבים הללו גדולים מהייטי ב- 30 ס"מ, מרווחים יותר, בעלי בסיס גלגלים גדול יותר, המושב האחורי שלהם הרבה יותר מתאים לשלושה מאשר היטי (שמתאים יותר ל- 2).

כמו כן, מדובר ברכבים מאסיביים ובאופן כללי מסגמנט יותר גבוה.

מעבר לכך מדובר בהעדפה אישית ותוכל להחליט לאחר נסיעות מבחן.

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היינו בסובארו אתמול וכנראה שנבחר בXV. הדגם המפואר שלה מציע כל מה שיש בCX5 + ארבע על ארבע אמיתי (מה שיש בפורסטר שלנו היום) שבהחלט מספיק ל"שטח" שאנו עושים בה.

המגרעות היחידות של הXV בעיני היא שאין יציאת מזגן מאחור ושזמן ההספקה הוא כ3 חודשים מינימום (מה שאומר עוד הוצאה על שכירת רכב או תחבורה ציבורית בנתיים).

תודה,

גילעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו חברים, אני האחרון שיגיד מילה רעה על היטי, ובאופן אישי אני אוהב את היטי בגרסה הידנית במחיר מבצע של 110K.

אבל, אני לא מבין איך אפשר להשוות אותה ל CX5, לקיה או לסובארו XV.

הרכבים הללו גדולים מהייטי ב- 30 ס"מ, מרווחים יותר, בעלי בסיס גלגלים גדול יותר, המושב האחורי שלהם הרבה יותר מתאים לשלושה מאשר היטי (שמתאים יותר ל- 2).

כמו כן, מדובר ברכבים מאסיביים ובאופן כללי מסגמנט יותר גבוה.

מעבר לכך מדובר בהעדפה אישית ותוכל להחליט לאחר נסיעות מבחן.

המושב האחורי של היטי ממש לא "מתאים יותר ל-2", זה ממש "לכלוך" כי היטי גבוה יותר ורחב כמו (1 ס"מ יותר) מהקשקאי ומה-XV.

לגבי מרווח הרגליים לא בדקתי, אבל אני די בטוח שהוא מרווח בהחלט. לדעתי הוא מתוכנן לניצול מירבי של הנפח, בדומה להונדה ג'אז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המושב האחורי של היטי ממש לא "מתאים יותר ל-2", זה ממש "לכלוך" כי היטי גבוה יותר ורחב כמו (1 ס"מ יותר) מהקשקאי ומה-XV.

לגבי מרווח הרגליים לא בדקתי, אבל אני די בטוח שהוא מרווח בהחלט. לדעתי הוא מתוכנן לניצול מירבי של הנפח, בדומה להונדה ג'אז.

שוב - אני אישית ממש אוהב את הייטי ובאמת שוקל לרכוש אותו מתישהו, וזה בגרסה האטרקטיבית שלו שהיא הידנית.

שים לב - אלמנט הרוחב החיצוני מטעה, שכן אם תיכנס פנימה תראה שהמושב האחורי ממש לא מנצל את מלוא שטח הפנים בין הדלתות, וזאת מאחר ותכננו את המושבים באופן כזה שהם יהיו מתקפלים ונשלפים, נוצר מצב שיש 5-7 ס"מ ריקים בין קצה המושב ובין הדלת. לכן - יש מקום סבבה לשני מבוגרים אולם באמצע לא נותר יותר מדי מקום, וממה שאני ראיתי - באופציות האחרות והגדולות יותר יש יותר מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר נסיעת מבחן בXV אתמול (הדגם המפואר) נדלקנו והזמנו אותו.

מרגיש בנסיעה כמו הפורסטר++ וצריכת הדלק (לפחות על הנייר לא רעה בכלל).

בנוסף בעלות של CX5 מקבלים 4 על 4 לא רע בכלל (מעט יותר טוב מהפוסטר שאיתה עשינו שטח קל ומאוד נהנינו).

הבעסה היחידה היא המתנה של כמעט 4 חודשים לדגם המסוים בצבע המסוים שבחרנו....

תודה,

גילעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר נסיעת מבחן בXV אתמול (הדגם המפואר) נדלקנו והזמנו אותו.

מרגיש בנסיעה כמו הפורסטר++ וצריכת הדלק (לפחות על הנייר לא רעה בכלל).

בנוסף בעלות של CX5 מקבלים 4 על 4 לא רע בכלל (מעט יותר טוב מהפוסטר שאיתה עשינו שטח קל ומאוד נהנינו).

הבעסה היחידה היא המתנה של כמעט 4 חודשים לדגם המסוים בצבע המסוים שבחרנו....

בחירה טובה לטעמי. במיוחד בגלל ההנעה הכפולה ומרווח הגחון שמאפשר נסיעת שטח סבירה.

איך תא המטען?

לאיזה צרכים הרכב משמש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היינו בסובארו אתמול וכנראה שנבחר בXV. הדגם המפואר שלה מציע כל מה שיש בCX5 + ארבע על ארבע אמיתי (מה שיש בפורסטר שלנו היום) שבהחלט מספיק ל"שטח" שאנו עושים בה.

המגרעות היחידות של הXV בעיני היא שאין יציאת מזגן מאחור ושזמן ההספקה הוא כ3 חודשים מינימום (מה שאומר עוד הוצאה על שכירת רכב או תחבורה ציבורית בנתיים).

תלחץ אותם שיתנו לך רכב חליפי בינתיים. זה לא מאזדה או יונדאי שמוכרים אלפי מכוניות בחודש אלא סובארו שמוכרים כמה מאות בשנה בלבד ונלחמים על כל הלקוח. תגיד להם רכב חלופי עד לאספקה או הנחה או שיש מאזדה . אין סיבה שיבואן ישיק רכב שאין לו מלאי בארץ, מה זה הבדיחה הזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבגאז סביר מאוד (לא ענק כמו בפורסטר אבל לדעתי באותו גודל כמו הCX5) - המוזר הוא שאין צמיג ספייר (אלא ערכת תיקון) כך שיש יותר מקום בבגאז.

לגבי חליפי - תאמין לי שניסיתי. הסכימו לתת חבילות אבזור נוספות כצ'ופר אבל לא חליפי.

בכל מקרה ההמתנה החלה.... :-)

תודה,

גילעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבגאז סביר מאוד (לא ענק כמו בפורסטר אבל לדעתי באותו גודל כמו הCX5) - המוזר הוא שאין צמיג ספייר (אלא ערכת תיקון) כך שיש יותר מקום בבגאז.

הבגאז' יותר קטן משל ה-CX5 והאמת שהעדר צמיג הספייר זה קטע די מביך. מלבד זאת הרכב בהחלט טוב.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלחץ אותם שיתנו לך רכב חליפי בינתיים. זה לא מאזדה או יונדאי שמוכרים אלפי מכוניות בחודש אלא סובארו שמוכרים כמה מאות בשנה בלבד ונלחמים על כל הלקוח. תגיד להם רכב חלופי עד לאספקה או הנחה או שיש מאזדה . אין סיבה שיבואן ישיק רכב שאין לו מלאי בארץ' date=' מה זה הבדיחה הזאת?[/quote']

ואחרי דיבור והתייחסות כזו אתה מצפה לקבל שירות טוב?

"ללחוץ אותם" ? "לאיים עליהם שהוא יקנה מאזדה"? מה אני אגיד לך, יפנאוטו תפשוט רגל מחר אם הוא לא יקנה XV.

וזו לא בדיחה. רכבים לא נמצאים במלאי כי הם פשוט לא נמצאים שם. ראה קיה פיקנטו.

אם אני לא טועה ע"פ תקנה 365א', ברכב חייב להיות גלגל חליפי אם יש מקום ייעודי לכך. בXV אמור להיות מקום ייעודי לגלגל חליפי ולכן, אם אני מבין נכון את לשון החוק, הוא צריך להיות מסופק עם גלגל חליפי.

אבל יכול להיות שאני טועה בפרשנות החוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...