Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת - ביואיק לוצרן

vo364
שימו לב! השרשור הזה בן 4521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברור שמכירים,יש לך מחלה נפלאה,

רכב יפיפה,גדול,חזק,מאסיבי,נוח וסופר מפנק כמו שרק האמריקאים יודעים לעשות.

197 כ"ס שמטיסים אותך מצויין,אמין מאוד יחסית,צריכת דלק של 10.5 פלוס מינוס,איכות נסיעה רכה ומפנקת,

תגובת התיבה מצויינת,היגוי מרגיש נינוח,בקיצור זה סלון שיושב על טיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך את הרכב במקרה? אני מחפש חוות דעת ממקור ראשון.

כי לי במקרה יצא לשמוע דברים שונים.

אני יודע מנסיון אישי שהמנוע שם לא טיל אפילו כשהו יושב על האימפלה או הלקרוס והלוצרן עןוד יותר כבדה.

איך הגעת לנתון של 10.5? מהאינטרנט או מנסיון אישי?

לי יצא לנהוג על הלקרוס עם אוטו המנוע והצריכה הייתה משמעותית יותר נמוכה והלוצרן עוד יותר כבדה.

אם במקרה יש לך את הרכב תוכל לפרט קצת?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לחבר טוב את הרכב,זה הנתון שהוא סיפר לי,לא הלכתי ובדקתי את זה בצורה ממוחשבת,הרכב לא צורך הרבה דלק,

3.8 לא יכול להיות מנוע חלש בחיים !

היא אולי נראית כבדה אבל יש שם מנוע חזק ככה שלא מרגישים את זה ביכלל,הרכב יודע לשייט יפה מאוד.

לא ברור לי מהיכן התחושות שלך הגיעו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיעה על אימפלה -> עד כמה שהמנוע חזק מאוד, בזינוק הרכב פשוט חסר שליטה

:-D

מהכובד של הרכב והכוח של המנוע לעומת הרכות של המתלים (רכב אמריקאי) אתה תרגיש שהרכב מפרפר לך וזורק קצת מצד לצד במקום פשוט לעוף קדימה כמו טיל.

אבל תאוצת ביניים - פשוט אין, אין על נפח מנוע גדול!

הרכבים האלה הם כורסאות של אמריקאן קומפורט על ארבע גלגלים, נוח שזה לא יאמן!

לגבי תצרוכת הדלק, כשהאמריקאים התחילו להוציא את הלוצרן, צריכת הדלק כבר היתה במודעות שלהם, זה היה ממש ברגעי המשבר הכי גדולים בתעשיית הרכב שם וזו פחות או יותר הנקודה שממנה אתה מתחיל לראות רכבים אמריקאיים עם נפחי מנוע מפלצתיים עושים צריכת דלק שמזכירה מאוד משפחתיות ממוצעות.

אני לא אתפלא אם באמת אפשר לראות 1:10 מלוצרן - אבל עם רגל מאוד מאוד רגועה.

מצד שני, ברכב כזה, הדבר הכי כיפי זה לנהוג בשאנטי שלך.

אחד הרכבים האהובים עליי זה שברולט מונטה קרלו - יצאתי מהרכב בוכה מרוב שהוא נוח. (אני מדבר על הגרסאות האחרונות שלו, פשוט מדהים).

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך הוא הגיע לצריכה של 10.5 ק"מ לליטר, אני עם מאליבו 3.5, רכב משמעותית יותר מודרני וקל מהלוצרן מגיע בנסיעה משולבת ל1 ל-8 ק"מ. אולי אם הנסיעה של הבחור היא בינעירונית בלבד אז זה הגיוני.

בכל מקרה אני נסעתי על הרכב הזה ומדובר ברכב מפנק ברמות אחרות, מושבי(מי אמר כורסאות?) עור במרבית הדגמים, איבזור רב ונוחות נסיעה אמריקאית, רכה ונעימה.

סך הכל שייטת אוטוסטרדות נחמדה, במחירים שהיא נמכרת בשוק אפשר להגדיר אותה בתור מציאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...