Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קאמרי מול פולקסווגן פאסאט, שתיהן 07'

alonjp
שימו לב! השרשור הזה בן 4534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניסאן אלטימה (אם נמכרת בישראל) תהיה המתחרה ראש בראש נגד הקאמרי.

בחטיבות היוקרה של היפניות אלו הלקסוס ES - אקורה TL - אינפיניטי G סדאן.

שעומדות מול אודי אי6 - מרצדס E - ובמוו סדרה 5 (במחירים זולים יותר ליפניות כמובן).

בעוד טויטה וניסאן מחזיקות את הקאמרי והאלטימה בתור גרסאות זולות להונדה אין רכב כזה.

לפי מה שידוע לי - אלתימה מאוד מאוד קשה למצוא בארץ (0 מודעות ביד 2...)

הכי שומר בארץ :scatter:

AAA: Audi 80>Audi A6>Alfa Romeo GT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שראיתי רק אחת בארץ והיא כנראה ייבוא אישי.

ומנסיון מנהיגה אחת שקיבלנו בחו"ל - מצטער, היא לא מגיעה לרמה של הקאמרי, לא בנוחות לא באבזור גם לא במראה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שראיתי רק אחת בארץ והיא כנראה ייבוא אישי.

ומנסיון מנהיגה אחת שקיבלנו בחו"ל - מצטער, היא לא מגיעה לרמה של הקאמרי, לא בנוחות לא באבזור גם לא במראה.

מסכים חוץ מהמראה החיצוני, לדעתי האלטימה הרבה יותר מרשימה מהקאמרי,

אבל בספרדית אומרים:

שבשביל הטעמים השונים - אלוהים יצר את הצבעים.

לפותח הדיון, אני הייתי הולך על קאמרי - קנייה מהנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא בדקתי בסביבות 15 פאסאטים (כולן פרטיות), וחוץ מקילופים פה ושם, לא נתקלתי במשהו מיוחד שאי אפשר לחיות איתו. אתה לועג לאיכות גרמנית כאילו הרכב מיוצר בסין.

כגודל הציפיה כך גודל האכזבה.. ובאמת שהמצב היה גרוע.

אומנם זה היה במגרש הטרייד של היבואן החוף הכרמל, אולי שווה לבדוק מספר רכבים שלא ממגרש, אך הרושם הוא שעם זה עדיין לא קרה להם זה רק עיניין של זמן.

באודי A6 שהיתה לי עד לפני חצי שנה ( שנת 1998 ) לא היה אפילו נגיעה אחת של קילוף - ככה שההשוואה בין פולקסווגן לאודי בקטע הזה, לדעתי מיותר.

לא עשיתי שום השוואה לאודי.

למה שלא תחפש A6 2.4 מהשנים 06-05? טכנולוגית, בטיחותית, מרווחת, מרשימה ועוצמתית מהקאמרי, וגם תישאיר לך עודף מ100K תקציב. אם אתה רוצה להשתולל ולנצל את כל התקציב (ועדיין ישאיר קצת עודף) חפש 3.2 קוואטרו. אני מבטיח לך ש255 סוסים ו7.1 שניות במיאוץ הקלאסי יגרמו לך להגיד "איזה טויוטה רציתי?"

הייתי רוצה, אבל האמינות מרחיקה אותי מהרכבים האלו.

אומנם תקלות עלולות לצוץ בכל רכב, אך באודי זה כואב יותר.

כנראה שיש סיבה שהמחיר שלהם צונח מהר.

בכל מקרה אין לי כח להתעסק עם תקלות פה ושם, התרגלתי לטוב.. :-)

ככל הנראה באמת אין מתחרים לקאמרי ברמת המחירים הזו.

כרגע אני אתחיל לחפש קאמרי ונראה מה יצוץ.

כרגע אני לא לחוץ ומבחינתי יש לי שלושה ארבעה חודשים עד שאני אהיה זקוק לרכב.

השאלה היא האם כדאי למכור את הרכב שלי עכשיו [קורולה 03 GLI סופר שמורה ועם ק"מ נמוך מאוד] ולקנות קאמרי, או שכדאי לחכות לתחילת 2012 בתקווה שהקאמרי תירד במחירון יותר מאשר הקורולה?

מה גם שאולי השוק יתעורר עד אז..

תודה לכל העוזרים [הייתי מוסיף סימן קריאה אך המקש במקלדת מקולקל, הילדה טיפלה בו :lol:]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא זקוק לרכב כרגע ויש לך רכב שמור עם ק"מ נמוך, ועוד קורולה, תשאר איתה. תהנה מירידת המחירים המשמעותית שתהיה לאחר שנחליף שנתון. (אם תקנה עכשיו, בעוד כמה חודשים אתה תוזיל דמעה על כך שלא חיכית).

בהצלחה :)

הכי שומר בארץ :scatter:

AAA: Audi 80>Audi A6>Alfa Romeo GT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...