Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היום ילדים, נלמד לשים Zין על כולם ולחנות איפה שנח לנו.

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 4550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנשים חולירות שלא יודעים להתנהג בכביש או בצידי הכביש זה לא דבר חדש.

פשוט נראה לי בזבוז של זמן חופשה להתעסק בזה, כולל תמונות וכו'.

אני יכול להביא בכל יום 10 מקרים הרבה יותר חמורים מזה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הדאגה שלך מחממת את הלב. :rolleyes:

זה שאני מצלם ומתעד הכל זה סתם באג במח, לא משהו מיוחד. גם בעבודה אני עושה את זה.

בזבוז של חופשה? זה כבר עניין של טעם. הפעם הביקור די ארוך ומשעמם, אז אני יכול להרשות לעצמי.

תבין אותי נכון, אני רואה גם לא מעט שיפור בכל פעם שאני מבקר בארץ, אבל זה דבר טבעי ואני לא כותב

על כל המקרים האלה. (יומני היקר, היום קיבלתי שירות טוב לשם שינוי...) כשאני רואה התנהגות בהמתית

כזאת, קשה שלא להתייאש ולהרגיש חוסר אונים. מילא אדם אחד, מילא שניים, אבל כשההורים האלה באים

אחד אחרי השני ומצפצפים על החוק ועל כל מי שמסביבם - זה מתסכל. והרי ברור שבעולם האמיתי אני לא

אמצא אוזן קשבת, כולם כבר מזמן נהיו ציניים ומתייחסים למצב כאילו "זה מה יש", אז איפה עוד אתה מצפה

שאני אפרוק את התסכול שלי אם לא בפורום? לפחות כאן עוד יש לי תקווה שיהיו כמה אנשים שיבינו על מה

אני מלין, ואולי אפילו יסכימו איתי.

אז במקום שהמקום יתנהג כמו קהילה, גם פה באים ומפרקים את הפוסטים שלי לגורמים, מחפשים איפה

שגיתי וחטאתי, ומציגים אותי בתור עוכר ישראל (כרגיל). מילא שכל ישראל כבר מזמן לא ערבים זה לזה,

אבל אפילו הקארזפורום כבר לא? אפילו האוף-טופיק, מעוז האינטליגנציה של הקארזפורום? נו באמת...

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוף טופיק רחוק מאוד מלהיות מעוז האינטליגנציה של הפורום.

זה דווקא המקום שבו אני מאפשר לעצמי להירגע ולהיות קצת מפגר לפעמים :) (חבל שיש אנשים שזה מפריע להם ולוקחים את זה ברצינות).

אגב, כל הקטע של "קארספורום ערבים זה לזה" היא בדיוק הסיבה שאני מפסיק לכתוב כאן עוד חודש וחצי.

יותר מדי תקיפות אישיות ואנרגיות שליליות סתם.

אני גם מתעד כל מני דברים דפוקים ומסתובב עם המצלמה שלי בכל מקום, למרות שב90% מהפעמים אין לי מה לעשות עם מה שאני מצלם בכל מקרה.

כל גיחה שלי לקניון מלווה בתמונות של רכבים חונים כמו שמוקים, אבל אני לא מספיק להעלות כלום כי אין לי כוח.

יש לי גם יותר מ15 תמונות של החתול ה"ראשי" של הרחוב שלי, כשכל ערב הוא על מכסה מנוע של רכב אחר כשאני מגיע, בשביל השרשור "איך למנוע מחתולים לעלות לי על האוטו".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קורה בעוד חודש וחצי? למה המעבר ל2012 משנה, ולמה בכלל להודיע מראש שאתה הולך להפסיק לכתוב בפורום כזה או אחר.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בגלל מעבר השנה.

פשוט כרגע אני די זועם על כל מני דברים שקורים פה ועל התקפות אישיות, אז נתתי לעצמי חודשיים בשביל להירגע ובאמת להחליט מה אני עושה ולכתוב הודעות קוהרנטיות.

אתה יודע, חיפושים בגוגל מראים את ההודעות האחרונות שלי ;)

בינתיים עברו שבועיים.

יש עוד כמה אנשים שמרגישים כמוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, אם אתה עוזב אני קופץ Marina Bay Sands‏ קומה 57 ושמישהו יעצור אותי

כי בלי פרקוס הפורום הזה יהיה כמו פורום הרכב של YNET.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון, פרנקוס לא לבד בהרגשה הזאת. בגלל זה הפסקתי זה מכבר לכתוב ולהגיב מחוץ לאוף טופיק למעט מקרים מיוחדים.

זה לא שחסרים אנשים אינטליגנטיים בפורום הכללי או הטכני, פשוט במקומות האלה האינטליגנציה לא ממש באה לידי ביטוי,

כולם מדברים פחות או יותר באותה רמה ועל אותם נושאים. התופעה שהכי עצבנה אותי בפורומים הרגילים היא שהייתי משקיע

בתשובה מנומקת ומפורטת, ואז היה בא איזה טמבל ורושם "שטויות, זה לא נכון". פשוט מבטל את ההשקעה בהינף אצבע קלה

על המקלדת. אני לא צריך את הבולשיט הזה, ולכן הגבלתי את עצמי למחוזות אחרים של האתר.

גם אני שקלתי מספר פעמים לעזוב את הפורום לגמרי, אבל החלטתי שבשביל הפעילות באוף שווה להישאר, וההחלטה הזאת

עומדת לצערי למבחן מדי כמה חודשים. חורה לי מאד מדיניות הניהול השנויה במחלוקת, כאשר משתמשים מקבלים התראות

ואזהרות ממנהלים המסתתרים מאחורי "משתמש ניהולי". פעם הייתי מתעצבן כי ראיתי זאת כהתנשאות והתנהגות חסרת כבוד,

היום אני סתם מתעלם. יחס גורר יחס.

בסופו של דבר החיים הם רצף של פשרות, וכל אחד מחליט על מה הוא מוכן להתפשר ובשביל איזו תמורה שווה לו לעשות זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכף אני מוציא כינור ומתחיל לנגן יצירות נוגות... עדיף על מטפחת.

זה נכון, פרנקוס לא לבד בהרגשה הזאת. .

מעניין שכל אלה שיש להם בטן מלאה על המדינה ומדברים במונחים של דטרמיניזם אלו אנשים שלא נולדו כאן...

סתם יצא ככה מבחינה סטטיסטית.

שמע, זו המדינה, מנסים לשנות ולהיות אזרחים טובים, הוגנים ומתחשבים, אבל אי אפשר לחנך את כולם.

עד כמה שאני משתדל להעיר למי שאפשר, לפעמים אתה רק מפסיד מזה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר עברתי.

יש לי רנו וקודם הייתה לי פיאט טמפרה... :lol:

ואייל, אתה לא חושב שאולי זה קשור לא לזה שלא נולדנו פה? (עליתי בגיל שנתיים וגדלתי פה עד גיל 12, אז זה כאילו שכן גדלתי פה),

אולי זה יותר קשור לזה שראינו איך מתנהל שאר העולם, אפילו מדינות עולם שלישי כמו בדרום אמריקה או אפילו מקומות דפוקים ביותר כמו ברצלונה?

(לגבי ברצלונה זו הדעה שלי, אני לא אומר שבאופן אובייקטיבי הם דפוקים, פשוט מוזרים לחלוטין, אפילו אם אתה מדבר ספרדית שוטף).

אפילו בצ'ילה יש חיים יותר קלים מאשר פה.

דוגמאות?

- קופת חולים פרטית עולה לך כמו שעולה לך פה ביטוח לאומי, וכשאתה מגיע לרופא, הכל נקי לגמרי, הוא מדבר את השפה שלך, הוא נחמד אליך ואחרי ניתוח יש לך חדר משלך עם מזגן וכל מה שאתה רוצה, כמו מלון.

פה אתה ישן בחדר עם עוד אנשים ואלוהים ישמור הפרטיות, הריחות והזיהומים שאתה יכול לקבל שם.

- רוצה לאשר שיפור לאוטו? תבדוק אם יש אישור במשרד הרישוי, ואם אין מניעה, פשוט תעשה את זה.

ובארץ אתה לא יכול לשים פילטר פתוח.

- אם עוצרים אותך על מהירות אתה פשוט מקבל שלילה ומתחיל לנסוע במוניות ובאוטובוסים, כי יש אוטובוסים שעוברים דרך הבית שלך.

פה, אני גר באחד הרחובות הראשיים של חיפה והאוטובוסים מפסיקים לנסוע ליד הבית שלי ב13:00, אז זה גם יעלה לי בעבודה שלי ויעלה כמה אלפים אם אני רוצה להגיע ללימודים כל יום.

- שם ארנונה זו בעיה של בעל הנכס והדיירים לא צריכים להתעסק איתו. קנית דירה להשכרה? שתדע שיש עלויות נלוות.

פה הדייר משלם את זה וצריך להסתבך עם מליון בירוקרטיות בשביל לקבל הנחה כלשהי, אבל אם שלחו לך מחו"ל 2000 ש"ח לפני שנתיים, אתה לא מקבל הנחה למרות שכבר היית שם 3 פעמים ובזבזת 10 שעות מהחיים שלך (סיפור אמיתי, בחיפה הם בודקים את חשבון הבנק שלך מלפני שנתיים ואז על פי זה הם נותנים (או לא) הנחה).

והכי חזק:

פה אם מישהו עומד עם האוטו במקום אסור וחוסם 30 מכוניות מאחוריו ואתה מעיר לו, הוא יגיד לך "הלו אבא'לה, מה קרה? אני פה 10 דקות ונוסע. מה בוער לך?".

ברוב העולם אין אפשרות לקבל תשובות כאלו (דווקא בספרד כן, באזורים מסוימים, אז אני מקדים את ואדים בקטע הזה :lol: הספרדים פשוט נחשבים למאוד גסי רוח בדרום אמריקה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגישה הספרדית היא ליברטנית ביסודה, כלומר אפשר לעשות פחות או יותר מה שבא לנו כל עוד זה לא מפריע לאיש ולא משבש את הסדר התקין. מה זה אומר בפועל? שאפשר לחצות כביש ריק באדום או לנסוע עם דו"ג בנת"צ/שוליים ולדעת שהמשטרה לא תבוא אליך בטענות בגלל זה. מצד שני - אם יש אוטובוסים בנת"צ אין לך מה לחפש שם, אם אין פקק אז אין סיבה שתיסע בשוליים, ואם יש מכוניות, אפילו אם הן רחוקות, חכה לירוק. תפר את החוק במקרים כאלה, והמשטרה כן תתערב ותחבוט בך במלוא העוצמה והסמכות שלה.

זה שאף אחד לא ממהר לשום מקום זה כבר עניין אחר. אם תסכים לחכות דקה לנהג שמוריד נוסע באמצע הרחוב, תדע שאח"כ יחכו גם לך בנימוס כשתנסה לחנות או תתעכב ברמזור. זאת לא הפרעה של ממש, כי שוב, אף אחד לא ממהר. מה שבטוח - אם תצפור, תסמן עם האורות או תצא מהרכב ותבקש מהנהג לזוז, הוא יבקש סליחה ויזוז באופן מיידי.

בשורה התחתונה, אנשים מוצאים דרכים להתקיים זה לצד זה, והחוק פשוט הופך את הדרכים האלה לרשמיות. בארץ זה עובד הפוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם שאני בא לקחת את אחי הקטן מהיסודי אני פשוט ניגנב מהחוסר אכפתיות של ההורים, כביש 2 נתיבים דו סיטרי וההורים חונים בשתי הצדדים(!), נעמדים באמצע צומת מחכים שהילד ירוץ בכביש ויקפוץ לאוטו, חנייה קטנה ואנשים חונים שמה על 2 חניות חופשי.

פשוט מדהים ..

How many of us ever know what it is to become the perfect version of ourselves

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרנקוס - גבר לא בוכה כמו ילד על טעויות שעשה כגבר. קיבלת שלילה במקום בו תפסו אותך בעבר, שלם את המחיר. אין מה לעשות.

אתה נותן דברים נקודתיים .

נראה אותך מקבל בחו"ל דברים כמו הבטחת הכנסה, דמי אבטלה , ביטוח בריאות.

בארה"ב אם אין לך ביטוח, יתנו לך למות ברחוב כמו כלב.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...