Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיווח על מכמונות מהירות

FifthGear
שימו לב! השרשור הזה בן 2171 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבוקר שמתי לב לגאטסו חדשה בשלבי התקנה (עם הפנים לתנועה) בכביש 4 בכיוון צפון, כ-200 מ' לפני צומת כפר מסריק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הבוקר שמתי לב לגאטסו חדשה בשלבי התקנה (עם הפנים לתנועה) בכביש 4 בכיוון צפון, כ-200 מ' לפני צומת כפר מסריק.

תודה. אתה בטוח שאתה לא טועה?

יש אחת, כבר לא חדשה... ק"מ אחרי... כפר מסריק, במקביל לעין המפרץ (לכוון צפון).

לא הגזימו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע - בכפר מסריק אני פונה שמאלה, כך שאני לא טועה. בכיוון ההפוך לא ראיתי מצלמה אבל יש לי תחושה (ולא יותר מזה) שתתוקן מצלמה למגיעים לאותו צומת מצפון. מדובר בצומת גדול ויש לאנשים נטיה להאיץ כדי לעבור בו.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון, התכוונתי לכל החברות הללו, כי כולן שייכות לדרך ארץ.

ואני עובד באחת מהן.

לא רמזתי על התקנות כלשהן.

חג שמח ושנה טובה ומתוקה לכולם.

סעו בזהירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. אתה בטוח שאתה לא טועה?

יש אחת, כבר לא חדשה... ק"מ אחרי... כפר מסריק, במקביל לעין המפרץ (לכוון צפון).

לא הגזימו?

כנראה שאנחנו מתכוונים לאותה מצלמה. כתבתי בטעות מסריק במקום עין המפרץ.

מבחינתי מדובר במצלמה שראיתי השבוע לראשונה, ואני עובר שם פעם בשבוע ושם לב למה שקורה סביבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא מספיק...

הזכרתי אותה כאן לפני "מספר דפים בשירשור זה"...

יש פה מישהו מעין המפרץ?

אמנם זה נשמע כמו סטנד-אפ...

אבל יש גאטסו דנדשה.

לכן אתה חייב או לקרוא כאן לפני היציאה או להשיג לעצמך מכשיר להתראה... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שם 2 מצלמות, אחת מקבילה פחות או יותר למתחם הקניות בעין המפרץ, ואחת כמעט בטוח שראיתי מותקנת חצי קילומטר לפניה (גם לכיוון צפון כמובן), וצמודה ממש לעמוד חשמל גדול, כך שקשה להבחין בה מהכביש.

אנסה בתחילת שבוע לשים לב שוב ואתן תשובה מדוייקת.

mx-5, audi a4, alfa 159.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא משתמש במכשירי התראה - אבל יתכן שמשטרת ישראל תאלץ אותי לשנות מדיניות :cry:

הקטע המדובר אינו בעייתי מבחינתי, הבעיה היא כמה ק"מ קודם, מהפניה לרפא"ל עד המקום שבו מוסרת ההגבלה ל-70 קמ"ש, כיון שמדובר בכביש ש"מזמין" מהירות יותר גבוהה, ומרבית הנהגים נוהגים בהתאם לתנאי הכביש. לקראת צומת עין המפרץ אני עובר שמאלה ומאט לקראת הפניה.

לא ראיתי מצלמה דרומה לאתר זה, נראה לי מוזר שמצלמה שמצריכה תשתיות בכביש תותקן באזור שבו צפויות בשנתיים הקרובות הרבה עבודות בדרך במסגרת בניית מחלף כרי נעמן.

אני מניח שהמצלמה מיועדת ללכוד בעיקר את הממשיכים לכיוון נהריה, שמאיצים כדי לעבור את הרמזור בכביש הרחב מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הכנה של תשתית בכביש 471 כביש "מכבית" לכיוון מזרח כ-300 מטר לפני צומת גת רימון. יש כבר פסים על האספלט ויש ארון חשמל. מצלמה ליד עוד לא מצאתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הכנה של תשתית בכביש 471 כביש "מכבית" לכיוון מזרח כ-300 מטר לפני צומת גת רימון. יש כבר פסים על האספלט ויש ארון חשמל. מצלמה ליד עוד לא מצאתי.

תיקון: כ-800 מטר לפני צומת גת רימון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעומת זאת כשאתה נוסע בכיוון ההפוך, למשל דרומה במקרה של כביש 2. אז הק"מ יורדים ככל שאתה מדרים.

לכן, אם אני רושם שהמצלמה נמצאת בק"מ 74+700 לכיוון דרום והק"מ יורדים, משמעו שהמצלמה נמצאת במרחק של 300 מטרים מאבן ק"מ 75.

תודה על ההסבר המפורט.

הקטע המצוטט קצת בילבל אותי.

להבנתי, אם אתה מוסיף 700 מטר לאבן הדרך (74+700) ונוסעה דרומה, אתה בכיוון של אבן דרך 73, ואז "משמעו שהמצלמה נמצאת במרחק של 300 מטרים מאבן דרך 73", לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

pasat04

74+700: הכוונה לקילומטר מ"ס 74.7

כלומר אם אתה נוסע לכיוון דרום, מיקום המצלמה יהיה 300 מטר אחרי אבן קילומטר 75.

אלון דור,

למיטב ידיעתי אין להם מקומות קבועים לכביש 431.

לפעמים מפעילים ממל"ז גם בקילומטר הראשון למיזרח, כ-1 ק"מ לפני המחלף כביש 40 לכיוון מערב

או הפעלת מולטונובה מתחת לגשר של כביש 4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2171 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...