Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיווח על מכמונות מהירות

FifthGear
שימו לב! השרשור הזה בן 2185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אכן לפני יומיים צצה לה מצלמה חדשה כ-1.8 ק"מ דרומה מתחנת הדלק "דלק" הסמוכה למחלף אולגה.

יש לידה ארון חשמל כמתואר בשרשור זה.

שימו לב ! על אף שלא רואים את פסי הדריכה - ייתכן וזה מכיוון שבשבועיים האחרונים סללו מחדש קטעים ארוכים מאוד בכביש 2 וייתכן והטמינו את הפסי הדריכה באותה עת, לכן אי אפשר לראות את ה"השיפוץ" שעבר האספלט.

אני לא אהיה הראשון לבדוק אם המצלמה פעילה, אבל אני בטוח שנראה תאונות בקרוב , בעקבות אנשים שרגילים לנסוע 120 קמש בקטע הזה יבלמו בפתאומיות שתצוץ להם המצלמה.

ביום היא גלויה מאוד, אך בלילה קשה מאוד להבחין בה שכן הקטע בו היא מוצבת חשוך לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב ! על אף שלא רואים את פסי הדריכה - ייתכן וזה מכיוון שבשבועיים האחרונים סללו מחדש קטעים ארוכים מאוד בכביש 2 וייתכן והטמינו את הפסי הדריכה באותה עת, לכן אי אפשר לראות את ה"השיפוץ" שעבר האספלט.

על זה לא חשבתי!

פחד אלוהים איתם :(

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש 1 לכיוון ת"א אחרי התחנת דלק של שער הגיא - בוודאות ראיתי היום מכמונת (או דחליל). יש לציין שהיא מוסתרת ע"י עצים, ובו-בזמן הכביש מוסתר לה ע"י עצים. כנראה יגזמו בקרוב.

מתנדב בארגון ידידים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש 1 לכיוון ת"א אחרי התחנת דלק של שער הגיא - בוודאות ראיתי היום מכמונת (או דחליל). יש לציין שהיא מוסתרת ע"י עצים, ובו-בזמן הכביש מוסתר לה ע"י עצים. כנראה יגזמו בקרוב.

עברתי שם מקודם ואין שם כלום. יש מצב שאתה מצלם את מה שראית?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שראיתי את המכמונת המדוברת. (כביש 1 לכיוון ת"א אחרי תחנת הדלק בשער הגיא).

לצערי לא אוכל לצלם, כי אני לא עובר שם בד"כ.

יש לציין שקשה מאד להבחין במכמונת. כמו שכתבתי היא מוסתרת בתוך עצים.

ראיתי אותה בזמן נסיעה (כאשר לא אני נהגתי), לאחר שחיפשתי אותה בכוונה במיקום הנ"ל בעקבות ההודעות בפורום. הייתי צריך לסובב את הראש לאחור כדי לראות אותה. לדעתי בלתי-אפשרי להבחין בה בזמן נהיגה.

מתנדב בארגון ידידים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שראיתי את המכמונת המדוברת. (כביש 1 לכיוון ת"א אחרי תחנת הדלק בשער הגיא).

האם מדובר בגאטסו? - עמוד אפור בגובה כ-4 מטר עם קופסא אפורה מוארכת ובקופסא פתח צילום ופתח פלאש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב המצלמות מצלמות מ10 קמ"ש מעל המותר.

מצלמות הרמזור מצלמות גם מהירות!

כביש 4

בנימינה - כיון צפון קילומטר 166.2 (בין אור עקיבא לבנימינה) - אל תטעה בבקשה! המצלמה הזאת לא נמצאת בין צ.אור עקיבא לבנימינה, אלא בין צומת פל-ים לצומת אור עקיבא וכיום עודנה ריקה, אך לא דמה!

בנימינה - כיוון דרום - קילומטר 168 (בין בנימינה לאור עקיבא)

חדרה - כיוון צפון - קילומטר 158.4 (בין חדרה לתחנת הדלק "אלון") התכוונת בין תחנת דלק סונול לחדרה.

חדרה - כיוון דרום - קולומטר 157.7 (כנ"ל)

כביש 65

קילומטר 33 כיוון מערב (מכיוון אום אל פחם לכיוון עפולה) -שוב פעם אתה עושה בלאגן. אם זה לכיוון מערב, זה מעפולה אל אום אלפחם ולא ההיפך!

קילומטר 20 כיוון מערב

קילומטר 22 כיוון מזרח

מצלמות רמזור

צפון

צומת אחיהוד מזרח (בצומת כביש 85 ו-70)

צומת אבליים דרום (בצומת בביש 70 ו-781)

צומת חנה למערב (כביש 65 ו-652)

מרכז

צומת מורשה לכיוון צפון (כביש 4 ו-5)

צומת השבעה למערב (כביש 4 ו-44)

דרום

צומת גבעתי למערב (כביש 35 ו-232)

צומת פלוגות לצפון (כביש 40, ו-35)

הכל טוב ויפה, לגבי הגזרה הזאת פירטתי כבר אם היית קורא.

אין לי בעיה אם אתה מעוניין לחדש ולהוסיף עליי, זאת זכותך. אבל למה להוסיף ולהטעות???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי לא הצלחתי לבצע עריכה לתגובה הקודמת שלי, אז נאלצתי להוסיף.

ובכן, אשר לכמה שאלות הנשאלו פה. אז ככה,

קודם כל אני רוצה לרענן שוב, למרות שכבר טחנתי בזה ולעשות סדר במצלמות החדשות למצטרפים החדשים:

מצלמות פעילות.- כוללות מצלמה בתוכן ועובדות.

מצלמות ריקות.- הן כמו מצלמות פעילות, רק בלי המצלמה עצמה. בכל רגע נתון אפשר להעביר לתוכן מצלמה, להרים את השאלטר והן הופכות למצלמות פעילות.

מצלמות דמה.- נאדה, גורניש, כלום, עמודים חארטה בלי שום דבר ובלי יכולת להפוך למצלמות אמיתיות.

יש לי תמונות חדשות שאני מתלבט מאוד האם להעלות אותן, מכיוון שהן מכילות מידע מאווווד מפורט ועלולות לסבך אותי בצרות. לכן בנתיים, תסלחו לי על כך שאני מוותר. לפחות לרגע זה.

לגבי התגובה אודות האספלט.

ברגע שמקרצפת אספלט עולה על גלאי לולאה, היא קורעת להם את הצורה מכיוון שהיא יורדת 10 סנטימטר מתחת לגובה האספלט בדרך כלל והם לא שורדים אחריה.

לכן, מקרצפים ומניחים אספלט חדש ואז באים וחורצים גלאים חדשים.

מהם גלאים? חוטי חשמל שמונחים בצורת לולאות ומעבירים בהם זרם חשמלי ואז הם הופכים למגנט המזהה את הרכב העולה עליהם מכיוון שהוא מכיל מתכת.

לכן בהחלט לא סביר שהניחו אספלט חדש על גלאים ישנים.

בגזרתי הוסיפו לא מזמן מצלמת רמזור בצומת שפייה על כביש 70 (צומת אחת לפני פרדיס מכיוון אליקים). המצלמה ממוקמת על אי התנועה לכיוון דרום/מערב. המצלמה אינה מצלמת דמה! אבל נכון להיום גם אינה מכילה בתוכה מצלמה פעילה.

לשאלה הנכתבה פה, לולאות מצלמות הרמזור ממוקמות בסמוך או על קו העצירה.

בנוסף, לאחרונה צפיתי במספר מצלמות העורכות צילומי דמה. מדובר במספר של בערך 4 פלאשים לסדרה. אם אתם נתקלים בדבר כזה ונהגתם כחוק, אין לכם מה להילחץ. זה מבוצע גם כשהכביש ריק לחלוטין.

הלאה,

עד היום עוד לא נתקלתי בהתקנת מצלמות דמה (דחלילים). ולכן איני יודע מאפיינים. אבל! כמוכם, גם אני גיליתי את המצלמה החדשה הנמצאת לערך בקילומטר 75 על כביש 2 לכיוון דרום בין מחלף זכרון לבין הגשר החקלאי המוביל לבריכות הדיג של מעגן מיכאל. המצלמה נמצאת בסמוך לבריכות מימין.

מבירור חטוף שעשיתי גיליתי כמה פרטים שיכולים להעיד על מצלמת דמה. אבל רבותיי, אל תקיחו סיכון, עד שאביא לכאן ממצאים סופיים!

מהבירור החטוף גיליתי שאין ארונות, אין גלאים ואין בתוך הקופסא מצלמה.

מה יש? אנטנה.

אז בלי נדר, אני כנראה אצור בקרוב לידה ואביא לכם פרטים אודותה.

שבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, תודה על האינפורמציה וההשקעה.

בצמוד למצלמה שליד זכרון יש ארון כלשהו, לא ראיתי עליו את לוגו החברה.

אתה יודע משהו על המצלמה מדרום לאולגה? לא ראיתי אנטנה. היא בתהליכי עלייה לאוויר?

Sent from my Nexus S using Tapatalk

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

shs188, המידע שלך שווה זהב! תודה רבההההה! :not_worthy:

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...