Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופנוענים שימו לב למכירה הבאה:

השושנים
שימו לב! השרשור הזה בן 4777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני שמח לראות שיש עוד מעריצים לסידרת ה GS של סוזוקי. בקשר לכל הדברים האחרים, מה שלא תחליט שיהיה לך רק בהצלחה.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כנראה שאם היית מגיע לראות את הקטאנה ההיא מיד שנייה עם מזומנים בכיס אולי היית יכול לדבר עם הבן אדם כי עושה רושם שהיא נמכרה כבר. מישהו אחר כנראה שכן חשב שהיא שווה.

לכל השאר לפני שאתם מתלהבים מה GS בתמונה. קודם כל הוא לא הגיע לרף המינימום שהמוכר יבקש לכן המחיר עוד עלול לטפס גבוה. כפי שידוע לכם גם אם הוא נמכר ב 900 דולר למכס בישראל יש מחירון משלו לגבי מצבים של אופנוע. אופנוע כזה שנראה במצב טוב גם אם ימכר במחיר מצחיק את המכס זה לא יעניין כלל וכלל כי לו כאמור יש את המחירון שלו שמתבסס בין השאר על המראה החיצוני של האופנוע.

דרך אגב, לי יש GS 550 שנת 82. יד ראשונה עם 3200 מייל. אם כי לא במצב של אופנוע תצוגה מחנות. האופנוע נקנה מהבעלים הראשונים. אני מחכה לשנה הבאה על מנת להביא אותו כאספנות לארץ.

מצד שני אני לא בטוח. אומרים שבדצמבר 2012 זה יהיה סוף העולם אז אולי עדיף להשאיר אותו במרתף היכן שהוא מאוכסן היום. אולי הוא ישרוד את סוף העולם. :wink:

הנה המותק שלי.

תאמינו או לא אך אלה הם הצמיגים המקוריים שהגיעו עם האופנוע בשנת 1982.

דרך אגב, את האופנוע אתה יכול להביא כבר השנה לארץ. את אישור העלייה על הכביש הוא יקבל בשנת 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, את האופנוע אתה יכול להביא כבר השנה לארץ. את אישור העלייה על הכביש הוא יקבל בשנת 2012.

זה לא כל כך נכון, אני ניסיתי להביא את האופנוע של בשנת 2009 (הוא יוצר באוגוסט 79 אך עלה על הכביש ב1980) ולא נתנו לי רשיון ייבוא עד דצמבר 2009 (כך שהוא הגיע לארץ בינואר 2010).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח לראות שיש עוד מעריצים לסידרת ה GS של סוזוקי. בקשר לכל הדברים האחרים, מה שלא תחליט שיהיה לך רק בהצלחה.

רק מעריצים...עבדכם מכור לסוזוקי שלו:lol:

PA220017.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת יותר עדכני ..

איזה פרונט מדהים.

השדרוג הבא שלי יהיה פרונט כזה.

זה המקום להגיד שאם יש למישהו הפוך כזה ה"פ תתקבל בברכה.

דרך אגב רק לפי צבע הג'אנט האם זה של FZR 1000 ?

PC140412[1].JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1500 $ נמכר....

מי יעשה חשבון כמה בארץ?

מה נמכר? ה GS ההוא עם הדרייב שפט? אם תסתכל עכשיו יש שם איזה GS 1000 מהמם ואמיתי (בלי דרייב שפט).

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה פרונט מדהים.

השדרוג הבא שלי יהיה פרונט כזה.

זה המקום להגיד שאם יש למישהו הפוך כזה ה"פ תתקבל בברכה.

דרך אגב רק לפי צבע הג'אנט האם זה של FZR 1000 ?

אכן fzr

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

יש לי הכבוד להיות בעלים גאים של 550 M "קטאנה" אמיתית.

יום יבוא והיא תעבור שיקום, שירתה אותי בנאמנות שנים עם שני קופץ ולפני פרישה עם חמישי קופץ. מה עשיתי?... ראשון ארוך..... שלישי, רביעי ארוך..... שישי.

היום מארחת לה חברה 750 "קטאנה" (פנס מתרומם) שתדרוש שיקום בירורקאטי ארוך.

ה-1100 מיד2 מפורסמת מדי פעם. מעניין אם באמת נמכרה? מישהו יודע?

לי הייתה 1100F 91 עם מדבקת קטאנה בצד אבל בזה זה הסתיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוזוקי 750 עם הפנס המתרומם לא שייך למשפחת הקטאנה המקורית - יש לו מונושוק - למיטב ידיעתי שווק בעיקר בבלגיה וצרפת (הפנס צהוב), תחת השם SHARK. ראיתי אחד כזה בת"א לפני שנים.

SharkEOH_640.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...