Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: יונדאי i25 עכשיו בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לך דימיון מאוד פורה...

נראית מכונית חביבה, בטח ליד האקסנט הקיימת או זוועות כמו שברולט אוויאו שאיכלסו את הסגמנט בעבר.

המחיר ל-1.6 המאוזרת מאוד אטרקטיבי ולדעתי היא תצליח למצוא לקוחות שיזנחו את המשפחתית לטובת רכב קטן וחסכוני יותר.

...יונדאי? קטן וחסכוני יותר? לגבי קטן, ככל הנראה שכן. לגבי חסכוני - צריך לבדוק זאת בשבע עיניים -המכוניות של יונדאי מעולם לא היו חסכוניות, גם לא בנפחי המנוע הבינוניים/קטנים יחסית.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית טוב. שיביאו אותה במקום ה I20 המשעממת :-)

היא לא מתחרה ב-i20 אלא בסופר-מיני סדאן (או 'תת-משפחתיות') כמו מאזדה 2 סדאן, ובקרוב אבאו סדאן.

ובתעכלאס, מחירה היה צריך להיות 100 אלף שקל, ולא שקל אחד יותר.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת אני לא מבין את הרעיון של גרסת ה-5 דלתות. אם היונדאי אקסנט (או I25) צריכה להיות "סופר מיני עם בגאז'" אז גרסת החמש דלתות היא "סופר מיני עם בגאז' בלי בגאז'". באיזה סגמנט היא אמורה להתחרות? סופר-מיני? משפחתיות? מה הולך כאן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיצוב מאוד נחמד, הקיפול בפח הצד הוא של BMW והחלק האחורי של קסארה כמו שהזכירו כבר פה.

המחיר יקר יחסית לסופר מיני. אפשר לחסוך 20K ש"ח ולקנות למשל פאביה עם מנוע TSI. פאביה 1.4 בכלל אפשר לקנות במבצע ב-77K - זה הכי הרבה אוטו שראיתי למחיר כזה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר יקר יחסית לסופר מיני. אפשר לחסוך 20K ש"ח ולקנות למשל פאביה עם מנוע TSI. פאביה 1.4 בכלל אפשר לקנות במבצע ב-77K - זה הכי הרבה אוטו שראיתי למחיר כזה.

ה I25 היא לא מכונית סופר מיני, היא משפחתית קטנה.

מבחינת מיצוב, ה I25 אמורה להשתלב בין ה I20 ל I30 ולהשלים קו שמתחיל ב I10 הקטנה ואמור להיסתיים ב I40 שהחליפה את הסונטה.

סה"כ התוצאה העיצובית מוצלחת והמכונית נראית מגובשת, מה שלא קורה לרוב במכוניות קטנות בעלות תא מטען נפרד, ע"ע רנו סימבול.

טוב, לפחות יונדאי חזרו להשתמש בפתחי איוורור נורמאלים במקום הפתחים המוזרים והמעצבנים בכל קו הדגמים שלהם.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...יונדאי? קטן וחסכוני יותר? לגבי קטן, ככל הנראה שכן. לגבי חסכוני - צריך לבדוק זאת בשבע עיניים -המכוניות של יונדאי מעולם לא היו חסכוניות, גם לא בנפחי המנוע הבינוניים/קטנים יחסית.

מניסיון של 100 אלף קילומטרים בשני רכבים עם מנוע ה-1.6 שלהם אז כן, יונדאי יכולה להיות גם חסכונית. יצא לי לנהוג בשלל רכבים מהקטגוריה המשפחתית היונדאי I30 (וגם קיה פורטה החולקת איתה מנוע וגיר) היו הכי חסכוניות. 12.5 קילומטרים לליטר בנסיעה משולבת וללא הקפדה על נהיגה חסכונית הם תוצאה מכובדת ביותר והרשה לי להתעלם מנתונים קטלוגיים.

קשה לי להבין איך ניתן להכליל נתון כמו צריכת דלק על שלל רכבים של יצרן מסויים.

מדובר ברכב שמספק תמורה טובה למחירו, לדעתי דווקא בדגם החזק והמאובזר יותר ולדעתי הוא ימצא המון לקוחות בליסינג וגם לא מעט לקוחות פרטיים.

שבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי משתפרים במהירות עצומה

סביר להניח שהאוטו הזה יהיה להיט מכירות בארץ

יש לקחת בחשבון את המחיר שניתן יהיה להגיע בעת הרכישה בפועל

בטוח שאת ה 1.4 אפשר יהיה לקבל ב100K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי לאכזב אולי עיצבו את האקסנט בצורה יותר יפה, איבזרו אותה אבל הרכב נשאר עדיין נחות בכל המובנים ולכן מפה ולהעדיף אותה על פני משפחתית בגודל מלא אתם יכולים לבדוק לבד את רמת החומרים, הנדסת האנוש ושאר הדברים ולהבין שנכון היא עשתה קפיצת דרך ושמו לה איפור חדש אבל עדין הרכב הזה נחות.

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 4772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...