Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלמהsixt תביעה פרטית

שימו לב! השרשור הזה בן 4823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במאי 2010 בני נהג ברכב של הוריי כשלא היה להם ביטוח נהג חדש ופגע מאחור ברכב ומההדף הרכב שנפגע פגע ברכב שהושכר בליסינג משלמהfixt. ברגע שידעתי על כך טלפנתי לשני הנהגים. עם הנהג הראשון העניין נסגר ושילמנו את מלא הנזק, הנהג השני (של הרכב של שלמהsixt) אמר שיש רק שריטה על הטמבון והוא לא עושה מזה עניין.

אתמול (ה-24/2) טלפנה נציגה משלמה fixt לבני וביקשה שנשלם על הנזק 1400 ש"ח. בני לקח ממנה את הטלפון ונתן לי לדבר עמה. אותה אישה, שסירבה להזדהות בשמה, צעקה עליי ואיימה שאני חייבת לשלם.אמרתי לה שאין לי בעיה לשלם רק שיישלח לי דוח התאונה. היא אמרה שהיא איננה חייבת לי כלום, וסירבה לשלוח את דוח התאונה וצעקה כי היא לא חייבת לי כלום והיא מעבירה את התביעה למחלקה המשפטית. טלפנתי אליה שוב והיא ניתקה את הטלפון בפניי. טילפנתי בשלישית וביקשתי רק את שמה ואת מספר התביעה אולם היא שוב טרקה את הטלפון.

מה העלי לעשות?

בקיצור, במקרה שאין ביטוח צד ג' והתביעה היא נגד בני באופן פרטי, האם אני זכאית לקבל את דוח התאונה בטרם אשלם את הסכום הנדרש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתעקשי על דו"ח תאונה \ שמאי אשר נעשה סמוך למועד הפגיעה, כל דו"ח בדיעבד אינו רלוונטי.

הרכב כנראה מוחזר לאחר תקופת הליס , וחברת הליסינג מנסה למזער נזקים.

לדרוש תשלום לאחר 9 חודשים ללא כל אסמכתא נראה לא ראלי, במיוחד שהנזק יכול מאוד להיות שלא באשמתך אלא בעקבות פגיעות נוספות שהרכב עבר לאחר התאונה עם בנך.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין דרישה כתובה אין דרישה כלל.

ללא אסמכתא ראויה היא יכולה ללכת לחפש.

יום נעים,

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול (ה-24/2) טלפנה נציגה משלמה fixt לבני וביקשה שנשלם על הנזק 1400 ש"ח. בני לקח ממנה את הטלפון ונתן לי לדבר עמה. אותה אישה, שסירבה להזדהות בשמה, צעקה עליי ואיימה שאני חייבת לשלם

לא נשמעת כמו נציגת הליסינג , אלא נהגת של הרכב השני.

אולי חייבו אותה לשלם עבור הנזק בהחזרת רכב לחברת ליסינג בגלל פגיעות פח שונות , והיא מנסה למזער את הנזקים על חשבונך.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקי את מספר הטלפון שקיבלת האם הוא אכן של שלמה , לא ייתכן שכל הזמן תענה לך אותה בחורה.

בכל אופן אם זה אכן שלמה כתבי מכתב רשום ותבקשי את דו"ח השמאי על "התאונה"

דו"ח השמאי אמור להיות בתאריך של יומיומיים אחרי מועד התאונה.

משם תמשיכי

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה הבעיה?

צור קשר עם המחלקה המשפטית/מחלקת שירות של שלמה סיקסט, תגיד להם את מספר הרכב שפגעת והם כבר ידעו לאן לכוון אותך.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...