Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"רק על הקוים, רק על הקוים" התופעה של חניה כפולה

נהגת שודים
שימו לב! השרשור הזה בן 1528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

סלח לי אבל התרבות חרא בגלל אנשים כמוך שאילו היתה להם פרארי היו חונים אותה כמו שמוקים.

Sent from my ALE-L02 using Tapatalk

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פורסם בפייסבוק,

ולא כתוב למי הקרדיט.

[ATTACH=CONFIG]458625[/ATTACH]

ל'

הדף מוכר, המקור באנגלית קושר כאן כבר לפני מספר חודשים.

נמצא על הדיסק שלי בכותרת "צב חניה"

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתה לי פרארי ללא שום של ספק שהייתי חונה גם ככה, אנשים בארץ זבל לא יודעים לפתוח דלתות ושורטים רכבים של אחרים.

תגובה שמעוררת אנטגוניזם. אני אומר - אם יש לך כסף לפרארי, יש לך כסף לפחחות. אל תחנה כמו ז*ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן מעניין אם היה לך רכב כזה והייתה מחנה אותו צמוד לאחרים, חוץ מזה אני מניח שהוא החנה אותה לכמה דקות וזה גם מה שהייתי עושה.

אתה לא שונה מכול ארס ארץ ישראלי מצוי, חונה איך שבא לי ואיפה שבא לי וכולם על הז****** שלי.

עריכה אחרונה על ידי lancer_06

חיים רק פעם אחת תנצל אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי אבל התרבות חרא בגלל אנשים כמוך שאילו היתה להם פרארי היו חונים אותה כמו שמוקים.

התרבות חרא בגלל אנשים חרא וצריך להתמודד, אין מה לעשות זה לא הזמן להתייפייף .

אתה לא שונה מכול ארס ארץ ישראלי מצוי, חונה איך שבא לי ואיפה שבא לי ושכולם על הז****** שלי.

אתה חיי פעם אחת , תנצל אותם ,אל תכעס ותפסיק להתייפייף :wink:

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרארי מושך תשומת לב גם ככה, פרארי שחונה כמו ז ובעצם משדר לכולם ש"אני יותר טוב מכם ולכן אני חונה כמו ז" מושך תשומת לב מסוג קצת יותר שלילי, לא רחוק היום שימצא שריטה לאורך כל הרכב, או יותר גרוע

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חיי פעם אחת , תנצל אותם ,אל תכעס ותפסיק להתייפייף :wink:

עצה שלי כאשר תכבד את האחר האחר יכבד אותך גם. ואני לא כועס אני פשוט לא סובל אנשים שמים ז*** על האחרים.

חיים רק פעם אחת תנצל אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרארי מושך תשומת לב גם ככה, פרארי שחונה כמו ז ובעצם משדר לכולם ש"אני יותר טוב מכם ולכן אני חונה כמו ז" מושך תשומת לב מסוג קצת יותר שלילי, לא רחוק היום שימצא שריטה לאורך כל הרכב, או יותר גרוע

תאמין לי שאם זה היה ככה ברור שלא הייתי חונה ככה, רק בגלל נהגים לא זהירים(במיוחד באזור כזה צפוף) וכאלה שמקנאים ויש המון המון כאלה בארץ .

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני אבין, אתה מודה שהתרבות חרא בגלל אנשים כמוך?

ומה קשור להתייפייף?? אתה מתיימר לדעת מי מתייפייף ומי לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חבל שלהתנהג כמו חרא זה נורמלי מבחינתך ולהתחשב בסביבה ולהיות בן אדם זו התייפיפות. אחרי זה אתה מתפלא למה כולם סביבך חארות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני אבין, אתה מודה שהתרבות חרא בגלל אנשים כמוך?

ומה קשור להתייפייף?? אתה מתיימר לדעת מי מתייפייף ומי לא?

נשמעה פעם באוזנך המילה ''להתמודד''? בסך הכל מתרחק מנהגים לא זהירים במיוחד שיש לך רכב במחיר של דירה בת''א באזור כזה צפוף.

אתה מתייפיף כי אתה חושב את עצמך בסדר, גם אתה הייתה מתנהג ככה באותו המצב כמו הרוב.

אותו הדבר אליך SLOWRIDE

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעת אותי אומר איפושהו שיש לי בעיה עם להתרחק מנהגים מסויימים/לא זהירים? כן יש לי בעיה עם הדרך בה אתה בוחר להתרחק/להתמודד.

חבל שלהתנהג כמו חרא זה נורמלי מבחינתך ולהתחשב בסביבה ולהיות בן אדם זו התייפיפות. אחרי זה אתה מתפלא למה כולם סביבך חארות.

שחררו חברים, לא יעזור.

brick-wall-talk.jpg

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעת אותי אומר איפושהו שיש לי בעיה עם להתרחק מנהגים מסויימים/לא זהירים? כן יש לי בעיה עם הדרך בה אתה בוחר להתרחק/להתמודד.

אמרתי את שלי, תבין לבד.

ניקו מסכים עם התמונה של הקיר אלה ההפך.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...