Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"רק על הקוים, רק על הקוים" התופעה של חניה כפולה

נהגת שודים
שימו לב! השרשור הזה בן 1518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מורזילקה, לא כולם אוהבים מכוניות או יצורים מתחשבים. כשמישהו נוסע לסופר למשל ומחפש חנייה, אם הוא ימצא ליד פרארי, הוא לא יראה פרארי אלא מקום חנייה. ואז הכל כבר תלוי רק ברמת ההתחשבות של הישראלי הממוצע ששואפת לצערי לאפס. ולא חסר אנשים כאלו שעבורם זה רק "להגיע בין 2 נקודות", וש"לא מעניין אותי מכוניות בכלל", כך שהם באמת לא ישימו לב למה חונה לידם.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אבל למה בדיוק ראוי מי שיש לו פרארי להתחשבות גדולה מזו המגיעה לבעל אלטו, אם כבר עולה הטיעון המוזר הזה לדיון כאן, התמונה צריכה להיות הפוכה, שהרי קרוב לודאי שצרורו של זה מהאלטו נקוב וכל הוצאת שקל לתיקון הסריטה תגרע עוד ביס מהסנדביץ' לילד, ואילו זה מהפרארי ממילא קונה חדש כשהמאפרה מתמלאת, לחילופין ובפראפרזה על דברי מצביא דגול מהעבר, מדובר בלא יותר מ"מכה קטנה בכנף".

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי5 אתה טועה, מאיפה לך לדעת כמה כסף יש לבעל הפרארי? אולי הוא חסך כל שקל בשביל להגשים חלום? אני אישית מכיר בעל פורשה בשווי מיליון שקל שהוא אדם שלא קרוב בקצת למונח עשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל למה בדיוק ראוי מי שיש לו פרארי להתחשבות גדולה מזו המגיעה לבעל "לא משנה מה כי לא זו הנקודה"

רמז? הוא לא. רק ניסיתי להראות צורות חשיבה נוספות של אנשים. כמו שיש את צורות החשיבה השונות שיש פה בפורום:

1) אני לא אפתח דלתות על רכבים שאני חונה לידם כי אני מתחשב ברכוש של אנשים

2) אני לא אפתח דלתות על מכוניות שנראות טוב כדי לא להרוס אותן. על מכוניות ישנות ודפוקות אני פחות אזהר

3) אני לא אפתח דלתות על מכוניות של אנשים כי אני שונא שעושים את זה לי

4) אני רק מגיב פה כמו חנון, אבל אני גבר-גבר-עם-אכבר-גזר-בעל-מבטא-אופייני-וראש-זדוני, ואני אפתח את הדלתות המZדיינות שלי על מי שבראש שלי ובאיזה כח שבא לי

5) אני אפתח את הדלתות שלי דווקא בכח על נבלות שחונים כך

6)אני אפתח את הדלתות שלי דווקא בכח על נבלות שחונים כך אלא אם זו פרארי ושות

7) אני אפתח את הדלתות שלי דווקא בכח על נבלות שחונים כך רק אם זו פרארי ושות

ויש עוד.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמז? הוא לא. רק ניסיתי להראות צורות חשיבה נוספות של אנשים. כמו שיש את צורות החשיבה השונות שיש פה בפורום:

1) אני לא אפתח דלתות על רכבים שאני חונה לידם כי אני מתחשב ברכוש של אנשים

2) אני לא אפתח דלתות על מכוניות שנראות טוב כדי לא להרוס אותן. על מכוניות ישנות ודפוקות אני פחות אזהר

3) אני לא אפתח דלתות על מכוניות של אנשים כי אני שונא שעושים את זה לי

4) אני רק מגיב פה כמו חנון, אבל אני גבר-גבר-עם-אכבר-גזר-בעל-מבטא-אופייני-וראש-זדוני, ואני אפתח את הדלתות המZדיינות שלי על מי שבראש שלי ובאיזה כח שבא לי

5) אני אפתח את הדלתות שלי דווקא בכח על נבלות שחונים כך

6)אני אפתח את הדלתות שלי דווקא בכח על נבלות שחונים כך אלא אם זו פרארי ושות

7) אני אפתח את הדלתות שלי דווקא בכח על נבלות שחונים כך רק אם זו פרארי ושות

ויש עוד.

נאה דרשת, גם אם לא רלבנטי לפוסט שלי שכזכור בא כתגובה על ההנחה שפרארי זה אוטו שמגיע לו יחס מיוחד ולא על מיני האפשרויות ואופיין של הבריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2f692a004e7907e416154ea148a76ff3.jpg1c19e07a287523ac4c12b8fe3d6dcbec.jpgf3ca437d63edf301d4f222a3fa76a410.jpg

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

תראו מה זה מהנדסים ישראלים חאפרים. מייצרים חניות כל כך צפופות שאפילו המיני קופר הקטנה לא מצליחה להיכנס כמו שצריך.

ביזיון.

20160530_104115.jpg

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה מיני One, לא קופר. One miserable SOB.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה

"כל החניות פנויות ושני אלה היו חייבים לעמוד מול השער ואני עכשיו תקוע פה ב-5:45 בבוקר ולא יכול לפרוק סחורה. הרנו מגאן זה כבר לא פעם ראשונה אצלו.

אמרו לי להשאיר את הסחורה בחוץ אז חשבתי על דרך יצירתית

עכשיו הם יחכו עד לפתיחת הסניף והגעת המנהלים וגם על הדרך 99% יקבלו קנס מהמשטרה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...