Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעשים ב-DSG בגולף 2010

elihar
שימו לב! השרשור הזה בן 4662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העניין הוא שצריך להבחין בין תקין, לבין ראוי, איכותי וכו' למרות שגם על זה ניתן להתווכח. VAG כנראה שעשתה פשלה רצינית בגיר הזה, אך מכיוון שהיא שואפת עד 2015 להיות יצרנית הרכב הגדולה בעלם, היא לא תיתן לדבר כזה לעמוד בדרכה ולא תכריז על ריקול. רכיב ברכב המשמיע קולות "מעצבנים" בכל מפגש עם כביש משובש, זה רכיב לא תקין בעיני רוב בני האדם.

נו, נו. נתחיל מזה שבחלונות סגורים לא שומעים כלום (אצלי לפחות), ונמשיך בזה שרכב מורכב מחלקים מכאנים שעושים קולות. ישנם רכבים בהם הקולות האלה (של פעולת גיר, מנוע, וכו') לא נשמעים משום שאטימת הרעשים טובה יותר (ברכבי יוקרה למיניהם), וישנם רכבים בהם יש מערכות אחרות - טובות יותר או פחות - שמרעישות יותר או פחות. אם משהו לא תקין - זה כבר עניין אחר.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם בפביה אין רעשים כשהחלונות סגורים.

בכל אופן, הצליל הזה נשמע אם אני לא טועה רק בעזיבת דוושה. כנראה שהמצמד משתחרר ברגע הזה, וזאת כנראה גם הסיבה להשהייה ביציאה עדינה מהמקום או חזרה מברקס לגז.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונתי כמובן שהגולף היא רכב יוקרה, אלא שאולי באאודי או רכבים אחרים עם פטנט דומה (נניח וולבו), לא שומעים את זה בכלל, בחלונות פתוחים או סגורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, נו. נתחיל מזה שבחלונות סגורים לא שומעים כלום (אצלי לפחות), ונמשיך בזה שרכב מורכב מחלקים מכאנים שעושים קולות. ישנם רכבים בהם הקולות האלה (של פעולת גיר, מנוע, וכו') לא נשמעים משום שאטימת הרעשים טובה יותר (ברכבי יוקרה למיניהם), וישנם רכבים בהם יש מערכות אחרות - טובות יותר או פחות - שמרעישות יותר או פחות. אם משהו לא תקין - זה כבר עניין אחר.

רעש כזה לא אמור להיות נקודה, זה הכל!. לא עם חלון פתוח ולא עם חלון סגור. זה באמת נחמד שאתם מנסים להגן על התוצרת של VW, אבל כמה שתתעקשו היא כנראה החלה בשיווק ה-DSG7 פשוט מוקדם מידי. נכון, תיבה טובה מאוד, אבל לא מצויינת הן בשל ההתנהגות בתנועה עירונית (שמעצבנת כמו כל תיבה רובוטית) והן בשל נושא הרעשים האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנהגת כמו תיבה רובוטית? לא יודע על מה אתה נהגת, אצלי אין שום בעיה. תלמד לנהוג בתיבה הזאת ותהנה.

אם אתה לא רוצה רעש כזה אז תבחר רעש אחר ברכב אחר. וכמו שחבר שלי אמר, לכל רכב היום יש את "הבעיות" שלו, עכשיו תקנה את הרכב עם "הבעיה" שאתה מוכן לחיות איתה. או לחילופין תישאר עם תיבה טיפשה 4 הילוכים של מזדה 2.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעש כזה לא אמור להיות נקודה, זה הכל!. לא עם חלון פתוח ולא עם חלון סגור. זה באמת נחמד שאתם מנסים להגן על התוצרת של VW, אבל כמה שתתעקשו היא כנראה החלה בשיווק ה-DSG7 פשוט מוקדם מידי. נכון, תיבה טובה מאוד, אבל לא מצויינת הן בשל ההתנהגות בתנועה עירונית (שמעצבנת כמו כל תיבה רובוטית) והן בשל נושא הרעשים האלו.

כל מילה בסלע!

אתה 1000% צודק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קורא כאן שהחליפו מוחות גיר במיסגרת האחריות כאילו זה בסדר

אבל אני שואל אם האמינות של החלקים האלה כל כך גרועה שצריך גם בתקופת האחריות להחליף אותם מה יהיה עם רכבים יד שניה לאחר תקופת האחריות? יש לנו מנועים עם שתי סוגי טורבו וגיר רובוטי מתוחכם! לדעתי זה מתכון לאסון כלכלי לאדם שירכוש רכב כזה בתור יד שניה לאחר האחריות (במדינה שלנו עם מחירי החלקים שבשמיים)

מישהו יודע מה העלויות של מגדש העל ומגדש הטורבו ומוח גיר והרובוט?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, במזדה (לנטיס 1.8 ידנית) רק קפץ לי חוט הצתה מהמקום בלי הסבר, והיה צריך להחליף את מותחן הכבל קלאץ'. אה, ומחשב ה- ABS הלך שנה אחרי האחריות, בדיוק כשנורת ה- SRS התחילה לדלוק בלי הסבר. לא היו מוכנים אפילו להשתתף בהוצאה ה"קטנה" הזו של מעל 5K.

ולגבי ה- DSG: ברור שזה לא בסדר שצריך לתקן משהו בתקופת האחריות, אבל לצערי הרב לפעמים רכבים מתקלקלים. אני לא רואה פה מגיפה, משום שנמכרו מאות (אם לא אלפי) רכבים עם DSG, ואני לא רואה תורים במוסכים או עצומות בטלוויזיה. לגבי ההתנהגות שלו: נראה לי שהחבר'ה פה (ch, ron) פשוט לא יודעים על מה מדובר. אולי הם בכלל מעולם לא נהגו בגיר הזה. אין שום בעיה - לא עם 6 ולא עם 7 - בנסיעה בתוך העיר (או מחוצה לה). לא לי, לא לאשתי, ולא לאף אחד שאני מכיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אני נוהג בפולו 1.4 מודל 2010 עם DSG 7.

במהירויות זחילה בתנועה עירונית צפופה, הרכב עושה לי בחילה.

המון יתרונות כשהכביש פתוח, אבל מתסכל לנהיגה איטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, לשם שינוי "הטענה" שלהם נכונה - אלה "צלילים" תקינים של הגיר. זה מה וצריך להתרגל לזה.

להתרגל לזה, עוד מעט הוא גם ירצה קפה בבוקר:twisted:

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפינה הזו של אודי עציון בד"כ מכילה לא מעט אי דיוקים , גם ברכבים אחרים של יצרנים אחרים. (למשל אלפא שהיתה שם טעות גסה מאוד לפני מספר חודשים)

מקווה שאנשים לא מתייחסים יותר מדי ברצינות.

הנושא של אמינות ה DSG מדאיג,אבל השאלה היא באיזה אחוז מכלל הרכבים זה קורה , כי אנחנו שומעים רק על אלה שיש להם בעיות, לא על אלה שלא רואים מוסך.הגיר הזה נמצא בקשת עצומה של דגמים, אם זו היתה כזו קטסטרופה אני מאמין שלא היו ממשיכים למכור.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוהג בפולו 1.4 מודל 2010 עם DSG 7.

במהירויות זחילה בתנועה עירונית צפופה, הרכב עושה לי בחילה.

המון יתרונות כשהכביש פתוח, אבל מתסכל לנהיגה איטית.

לך לצ'מפיון ותעשה עידכון תוכנה....אחרי שיעשו זה ישתפר במקצת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...