Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעבר בצהוב אדום - האם שוטר יכול לשלוח דו"ח?

Omri.Bd
שימו לב! השרשור הזה בן 4887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן קיים דין דומה לצהוב ולאדום, עליך לעצור ולא לחצות את הצומת אבל...

אם אתה בסמוך לצומת או לא יכול לעצור בבטחה כאשר נדלק האור הצהוב אתה רשאי לחצות ולפנות את הצומת.

מה שאתה כותב פה שווה ערך ל:

"אכן עגבניה ומלפפון הם שמות שונים לבדיוק אותו דבר, שניהם ירקות אבל... האחד הוא עגבניה והשני הוא מלפפון."

אדום וצהוב הם לא אותו הדבר, ואין עליהם שום דין דומה לא משנה כמה פעמים תחזרו על זה פה בפורום.

באדום קיים איסור מעבר בצורה גורפת. בצהוב - לא.

וכבר נתתי בדיון קודם בנושא את הדוגמה של כביש עירוני שבו אין ירוק מהבהב. כשאתה נמצא במהירות X (שהיא חוקית למהדרין אך מעל 0 קמ"ש) ממש על קו העצירה, ואז הרמזור מתחלף לצהוב, יש לך שתי אפשרויות - לעבור בצהוב, או לעצור. אם תעצור, הסיכוי היחיד שלך לא לחצות את קו העצירה הוא אם יש לך רכב פלאי שמרחק העצירה שלו הוא 0 מטר. לדעתי עדיין לא הומצא רכב כזה. האפשרות הראשונה, של מעבר בצהוב, היא חוקית למהדרין.

כמובן שהנ"ל וחוקיות המעבר היא רלוונטית גם במקרה של כביש מהיר, שבו יש ירוק מהבהב וכו'. אז במקום מרחק 0 המרחק משתנה ל-X מטרים כאשר X > 0. אז מה? זה אותו דבר. יש מרחק מסויים שאם נמצאים פחות ממנו כבר אי אפשר לעצור בביטחה גם אם רואים ירוק מהבהב, ואין שום מגבלה חוקית של מעבר בצהוב. שוב, לא משנה כמה אנשים בפורום הזה יחזרו על השטות של "דין צהוב כדין אדום". בולשיט בריבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לתגובה שלי- הכותב ציין שהוא כלל לא יודע בוודאות איזה אור היה ברמזור וזה חמור שבעתיים. מדובר בנהג חדש שלא בהכרח עדיין שולט ברכב ומחליט ככל הנראה לעשות רייסים. למעשה, אילו לא היו תאונות חזיתיות ומשפחות הרוסות הייתי בולם את פי. הבחור אולי עבר בצהוב, אולי באדום שזה = תאונה חזיתית. אבל נראה שהמנהלים כאן מעודדים אנשים לבצע עבירות תנועה ולגרום לתאונות ומתייחסים לזה כדבר שבשגרה במקום לגנות זאת ועל כך יש להצטער רבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה כותב פה שווה ערך ל:

"אכן עגבניה ומלפפון הם שמות שונים לבדיוק אותו דבר, שניהם ירקות אבל... האחד הוא עגבניה והשני הוא מלפפון."

אדום וצהוב הם לא אותו הדבר, ואין עליהם שום דין דומה לא משנה כמה פעמים תחזרו על זה פה בפורום.

באדום קיים איסור מעבר בצורה גורפת. בצהוב - לא.

וכבר נתתי בדיון קודם בנושא את הדוגמה של כביש עירוני שבו אין ירוק מהבהב. כשאתה נמצא במהירות X (שהיא חוקית למהדרין אך מעל 0 קמ"ש) ממש על קו העצירה, ואז הרמזור מתחלף לצהוב, יש לך שתי אפשרויות - לעבור בצהוב, או לעצור. אם תעצור, הסיכוי היחיד שלך לא לחצות את קו העצירה הוא אם יש לך רכב פלאי שמרחק העצירה שלו הוא 0 מטר. לדעתי עדיין לא הומצא רכב כזה. האפשרות הראשונה, של מעבר בצהוב, היא חוקית למהדרין.

כמובן שהנ"ל וחוקיות המעבר היא רלוונטית גם במקרה של כביש מהיר, שבו יש ירוק מהבהב וכו'. אז במקום מרחק 0 המרחק משתנה ל-X מטרים כאשר X > 0. אז מה? זה אותו דבר. יש מרחק מסויים שאם נמצאים פחות ממנו כבר אי אפשר לעצור בביטחה גם אם רואים ירוק מהבהב, ואין שום מגבלה חוקית של מעבר בצהוב. שוב, לא משנה כמה אנשים בפורום הזה יחזרו על השטות של "דין צהוב כדין אדום". בולשיט בריבוע.

צר לי שאני מסכים רק לחלק מדבריך.

לשון החיקוק ברור

כך מוגדר אדום בלוח התמרורים עצור!

כך מוגדר צהוב בלוח התמרורים עצור ! וכאן באה ההחרגה ... אם אינך יכול לעצור לפני הצומת בבטחה , או שנכנסת אליו, השלם את מעבר הצומת ופנהו מיד.

ולכן הדוגמה שנתת היא טובה למקרה פרטי מסויים שנכנס לגדר ההחרגה , היא אינה נכונה למשל אם אתה נע במהירות 40 קמ"ש והאור התחלף לצהוב כשאתה נמצא במרחק של 20-25 מטר מהצומת.

במקרה הזה עליך לעצור ולא לחצות את הצומת.

וכפי שכתבתי בהודעה הקודמת ,טיעוניך / דעותיך יקראו גם ללא חלוקת ציונים כמו "בולשיט בריבוע".

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לתגובה שלי- הכותב ציין שהוא כלל לא יודע בוודאות איזה אור היה ברמזור וזה חמור שבעתיים. מדובר בנהג חדש שלא בהכרח עדיין שולט ברכב ומחליט ככל הנראה לעשות רייסים. למעשה, אילו לא היו תאונות חזיתיות ומשפחות הרוסות הייתי בולם את פי. הבחור אולי עבר בצהוב, אולי באדום שזה = תאונה חזיתית. אבל נראה שהמנהלים כאן מעודדים אנשים לבצע עבירות תנועה ולגרום לתאונות ומתייחסים לזה כדבר שבשגרה במקום לגנות זאת ועל כך יש להצטער רבות.

1. ביקורת על מנהלים - בפרטי בלבד.

2. רייסים? איפה מצאת רייסים בדברי הכותב? איפה מצאת התערבות של המנהלים, לחיוב או לשלילה?

אכן כדאי שתבלום את פיך, ויפה הודעה אחת קודם.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחום? אני אמרתי שלא ראיתי את הרמזור?

אמרתי שעברתי בטעות?

לא ולא, עברתי על צהוב עם סיכוי לתחילת אדום,

וכן הסתכלתי על הרמזור לכל האורך?

רייסים? חחח, נסעתי על מהירות נורמאלית, האצתי כדי לעבור והאטתי בפנייה כדי לעבור בבטחה,

מפה עד לרייסים?

אני מציע לך להפיג את השעמום לצאת קצת מהבית ולחפש אנשים שבאמת שווה להתנכל אליהם,

וכאלה אתה מוצא שמונה ברבע שעה ולא אחד בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשון החיקוק ברור

כך מוגדר צהוב בלוח התמרורים עצור ! וכאן באה ההחרגה ... אם אינך יכול לעצור לפני הצומת בבטחה , או שנכנסת אליו, השלם את מעבר הצומת ופנהו מיד.

ולכן הדוגמה שנתת היא טובה למקרה פרטי מסויים שנכנס לגדר ההחרגה , היא אינה נכונה למשל אם אתה נע במהירות 40 קמ"ש והאור התחלף לצהוב כשאתה נמצא במרחק של 20-25 מטר מהצומת.

וכפי שכתבתי בהודעה הקודמת ,טיעוניך / דעותיך יקראו גם ללא חלוקת ציונים כמו "בולשיט בריבוע".

נו, יפה.

ואם אתה במהירות 40 קמ"ש והאור התחלף לצהוב כשאתה נמצא במרחק של 10 מטר מהצומת?

אז פתאום דין צהוב או לא דין אדום, נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אך בפועל הצד השני מקבל ירוק מספר שניות אחרי שהרמזור בכיוון הנגדי מתחלף לאדום.

הרמזור הירוק נפתח לצד הנגדי רק אחרי סביבות ה2-3 שניות אחרי שהרמזור מתחלף לאדום.

מופע אור ירוק לצד אחר בצמת יהיה במיידי לאחר מופע האור האדום בכיוון שלך.

אין כל השהייה במופעים, בוודאי שלא מס' שנ' לפי גרסת ה"מנוע היפני" וגם לא 2-3 שנ' של ה"כל יכול".

ברמזור - מופע הבין ירוק יהיה = זמן צהוב(3 שנ') + זמן אדום-צהוב(2 שנ') + זמן תגובה(2 שנ') סה"כ 7 שנ'.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשון החיקוק ברור

נו, יפה.

ואם אתה במהירות 40 קמ"ש והאור התחלף לצהוב כשאתה נמצא במרחק של 10 מטר מהצומת?

אז פתאום דין צהוב או לא דין אדום, נכון?

בוא אסביר לך את הדבר פעם נוספת אולי הפעם תבין.:lol:

רמזור צהוב פוקד עליך לעצור, בדיוק כמו רמזור אדום, אם ביכולתך לעשות זאת, ויכולת זו היא נגזרת של המרחק בו אתה נמצא מהצומת ומהירות נסיעתך. לא מדובר ברצון שלך אלא ביכולת להגיב לשינוי באור, מירוק לצהוב, ואם מבחינת המרחק והמהירות הדבר ניתן לביצוע עליך לעצור. עד כאן ברור.

וכאן באה ההחרגה או ההקלה.

אם אתה נמצא במרחק או במהירות שאינם מאפשרים לך לעשות זאת מבחינה טכנית , כמו בדוגמאות שהבאת , אז ורק אז, אתה רשאי לעבור את הצומת .

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים בפורום הזה חייבים להפסיק לבלבל בביצים, זה כבר עובר כל גבול.

מבלבל בביצים או לא. אני כנראה צריך לעלות את הדו"ח צהוב שקיבלתי משוטר משועמם כדי להראות שכן גם על צהוב ניתן לקבל דו"ח.

אן שלחילויפן היה סוף חודש והשוטר היה חייב לסגור את החודשית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלבל בביצים או לא. אני כנראה צריך לעלות את הדו"ח צהוב שקיבלתי משוטר משועמם כדי להראות שכן גם על צהוב ניתן לקבל דו"ח.

אן שלחילויפן היה סוף חודש והשוטר היה חייב לסגור את החודשית.

נשמח אם תעלה את הדו"ח שקיבלת לכאן.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת את שם המשתמש לכן לא זיהיתי.

מצטער לשמוע כי לא הצליח לך במקרה ההוא. למה??

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...