Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדיקת רכב לפני קנייה

mishurik
שימו לב! השרשור הזה בן 4983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים ושבוע טוב!

לקחתי את קיה סיד LX 2008 לבדיקה שהראתה שצריך לבדוק גיר וצמיגים פגומים ושונים.

לאחר הבדיקה רכב נלקח על ידי sixt למוסך וכויל לו גיר, אין לי שמץ מה זה ואף אחד לא יכול להסבירת האם זה נחשב תקלה או לא ?

בנוסף אני מתווכח עם sixt על החלפת צמיגים הם יבישם 3 מהם וכפי שרשם הבוחן שונים ולא נראה לי בטיחותי לסוע עם צמיגים שונים.

בבקשה תסבירו לי לגבי כיול גיר הדגש האם זה נחשב תיקון תקלה ( חשוב לטובת החזרת דמי בדיקה)ת ודעתכם בנוגע לצמיגים פגומים ושונים.

תודה מראש לכל המגיבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושאלה נוספת

בדרך כלל חברות ליסינג/השכרה צובעים את הרכבים על מנת להעלים את כל השריטות הקטנות. במקרה שלי יש הרבה שריטות קטנות ומעצבנות, האם יש איזה כלל של צביעת רכבים או חברות ליסינג/השכרה עושים זאת מטוב לב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי אם אתה לא חייב לקנות מ SIXT זה עדיף.

הרכבים שלהם מטופלים במוסך שלהם בעלות מינימלית בחלקים תחליפיים ושמנים זולים.

בעצמך ראית ששמו לך 3 צמיגים שונים, אם תחפור קצת יותר כנראה שתגלה שהם מהסדרה הסינית הנחותה ביותר.

בן אדם פרטי שקצת שומר על האוטו שלו מחליף ברוב המקרים זוג צמיגים על אותו סרן ודואג שיהיו ממותג ידוע.

אם אתה ממש חייב ליסינג הייתי בודק מחברות שמטפלות ברכבים שלהם במוסכים מורשים, ככה אתה יודע שלמרות ההתעללות שהרכב עבר ב 3 שנותיו המוסך החליף שמנים בזמן והשתמש בחלקים מקוריים.

סיפור אישי שלי עם SIXT, בשנת 2006 נסעתי על רכב ליסינג קוריאני שהתפגר לו הגיר אחרי כחצי שנה. הרכב נלקח למוסך והוחזר אחרי יום, כשביקשתי לראות מה עשו לרכב , קיבלתי את ההעתק והיה כתוב שם "ביקורת חורף 2006".

הלקוח הפוטנציאלי שיבוא לקנות את הרכב לא ידע שהייתה תקלה בגיר (ואולי תקלות אחרות) כי אין תיעוד על מה שבאמת קורה במוסכים שלהם.

תראה את ה 400 ש"ח שזרקת על הבדיקה כמו שכר לימוד, ותעבור לחברה נורמלית (AVIS / אלדן / פריים ליס או משהו בסגנון) שמכבדת את עצמה.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...