Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו מכיר מכון בדיקה נורמלי באיזור תל אביב?

broshm
שימו לב! השרשור הזה בן 4997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן :)

בשעה טובה אחרי חיפושים רבים מאוד ואם הכל יהיה בסדר, מחר ארכוש את הכלה המיוחלת.

לפני העברת הבעלות נשאר לי רק השלב האחרון של בדיקה במכון.

1. אז כמו שהבנתם מהכותרת, האם יש מכון מומלץ בו אפשר לבדוק את הרכב בתל אביב?

2. בכל מקרה, הרכב יעבור בדיקה במוסך רון, השאלה שלי היא מתי עדיף? לפני או אחרי מכון הבדיקה?

תודה רבה חברים :)

Bimmer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא לפני ולא אחרי.

קח לרון, ואח"כ לפחח טוב.

אם כבר בדיקה, יש את המעבדה בחולון, שגם נותנים הנחה לחברי הפורום.

אבל רון לא יוכל להגיד לי אם יש שאסי/גיר/מנוע+קומפרסיה....

כל השאר אני באמת סומך עליו, אבל 4 הדברים הקריטיים האלו הוא לא יכול לבצע.

Bimmer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר ומנוע הוא יכול להגיד לך, רק לא להתחייב.

טופס בדיקה שרשום בו שאין אחריות על גיר, יש נזילות מהגיר, מכה בהעברת הילוך, תושבות פגומות. ובמנוע רעש תזמון, נזילות, קורוזיות. גם לא אחריות גדולה. כך גם בדיקת קומפרסיה בעזרת נגדים.

שאסי זה החלק של הפחח.

בכל מקרה, שמעתי דברים לא טובים על דינמומטר ביד אליהו. אז עדיף 7 דקות נסיעה לחולון.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאסי = פח?

אני מדבר על השלדה של הרכב... מה שמוריד 30%-40% במידה ויש פגיעה, זה ממש לא פח.

אסע לחולון בכיף:

1. הם עושים קומפרסיה + שאסי כמו שצריך עם כל המחשבים/כלים?

2. איך אני מקבל את ההנחה של הפורום? פשוט אומר שאני גולש פה?

3. כמה עולה אחרי הנחה?

Bimmer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הם בודקים קומפרסיה יחסית, כמו רוב מכוני הבדיקה. אף מכון בדיקה לא פותח פלאגים ומחבר שעונים, אז שלא תפתח ציפיות.

2. יש קופון בשרשור שלהם בפורום ספונסרים.

3. כמה שעולה לפני הנחה פחות 100 ש"ח :lol:

בדיקה במכון לרכב פרטי עולה 400-500 ש"ח. אני בטוח שגם במעבדה מיישרים קו לתחום המחירים הזה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא לפני ולא אחרי.

קח לרון, ואח"כ לפחח טוב.

אם כבר בדיקה, יש את המעבדה בחולון, שגם נותנים הנחה לחברי הפורום.

אתה באמת חושב שמכון זה מיותר ברגע שיש בדיקה של רון?

יש מישהו שמצטרף לזה?

Bimmer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת חושב שמכון זה מיותר ברגע שיש בדיקה של רון?

יש מישהו שמצטרף לזה?

אם רון מבצע קומפרסיה ויש לו מחלקת פחחות במוסך אז בדיקה במכון מיותרת.

אם יש רק קומפרסיה + בדיקה ונסיעת מבחן, תעבור עם הרכב אצל פחח שיאשר שלא היו פגיעות שילדה.

אם אתה עדיין לא שקט אני מצטרף להמלצה על מבדק בהרצליה, לא להתעצל, זה אמנם בקצה השני של איילון, אבל גם הם נותנים הנחה (ולא רק לחברי הפורום) .

http://www.d.co.il/?arena=&custId=18504520&headingCode=28290&isFriendly=1&language=HEB&page=Business-Features-DCoupon&previousPage=Business-Customer&sessionId=227221287349852

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הלכתי עם רכב לבדיקה במכון.

הרכב כבר נבדק על ידי מומחה(במוסך) בעל שם, שעלה ברגע על תקלות שבעל הרכב עצמו אמר שהוא נכנס עם התקלה הזאת לחברה מספר פעמים ולא הבינו מאיפה זה מגיע, ושיבח את המוסך הבודק.

אבל ליתר ביטחון נכנסתי לבדיקה.

לאחר הבדיקה הבנתי שהכל חרטא, חצי מהבדיקה תראה לך שהמנוע עם קורוזיה, סימני נזילה ועוד ועוד ועוד.

הם יוכלו לומר לך מה המצב של השאסי והאגזוז וכדומה אבל גם כל פחח רגיל יותר לומר לך זאת.

כאשר מוסכניק מנוסה עולה על הרכב ולוקח עליו סיבוב הוא ישר יוכל לדעת מה המצב במנוע.

לאחר מכן לא נכנסתי יותר למכוני בדיקה, אני קניתי את הרכב שלי לאחר שרון בדק אותו, ולי זה הספיק.

אבל אני לא רוצה שתילך ותקנה רק על חוות הדעת מרון ואז תתבאס ותגיד בפורום אמרו לי.

אני מציע לך לבצע חיפוש ולראות טפסים של מכוני בדיקה, אתה תראה שכמעט כולם כותבים את אותו הדבר.

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הלכתי עם רכב לבדיקה במכון.

הרכב כבר נבדק על ידי מומחה(במוסך) בעל שם, שעלה ברגע על תקלות שבעל הרכב עצמו אמר שהוא נכנס עם התקלה הזאת לחברה מספר פעמים ולא הבינו מאיפה זה מגיע, ושיבח את המוסך הבודק.

אבל ליתר ביטחון נכנסתי לבדיקה.

לאחר הבדיקה הבנתי שהכל חרטא, חצי מהבדיקה תראה לך שהמנוע עם קורוזיה, סימני נזילה ועוד ועוד ועוד.

הם יוכלו לומר לך מה המצב של השאסי והאגזוז וכדומה אבל גם כל פחח רגיל יותר לומר לך זאת.

כאשר מוסכניק מנוסה עולה על הרכב ולוקח עליו סיבוב הוא ישר יוכל לדעת מה המצב במנוע.

לאחר מכן לא נכנסתי יותר למכוני בדיקה, אני קניתי את הרכב שלי לאחר שרון בדק אותו, ולי זה הספיק.

אבל אני לא רוצה שתילך ותקנה רק על חוות הדעת מרון ואז תתבאס ותגיד בפורום אמרו לי.

אני מציע לך לבצע חיפוש ולראות טפסים של מכוני בדיקה, אתה תראה שכמעט כולם כותבים את אותו הדבר.

עזרת לי מאוד, עוד שאלה ברשותך,

איך נעשת בדיקת שאסי? כי האמת היא שאני רוצה ללכת למכון רק בשבילה. אולי יש מקום אחר שיוכל לבדוק זאת?

Bimmer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוברים מתחת לרכב, מסתכלים שאין הלחמות / מעיכות בקורות אורך ורוחב.

פותחים תא מטען מרימים את השטיח מוציאים גלגל רזרבי, מסתכלים שהכל שלם ונראה כמו משטח אינטגרלי שיצא מהמפעל, אין גבשושיות. המהדרין (לא קשור לשאסי) יכולים לפרק בעדינות את הגומיות בדלתות, לבדוק שכל ההלחמות מקוריות ואין תיקוני צבע.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לקפוץ למכון "מבדק" בהרצליה. מקום אמין, איכותי וישר.

יש גם סניף דואר ממוקם בתוך המכון עצמו, מעבירים בעלות וסלמאת.

אני אישית לא יכול להגדיר הגדרות כגון איכותי וישר (כי יש כאלו שיטענו דברים אחרים על המקום),

אך מה שכן מנסיון אישי שלי הם יסודיים מאוד! וזה חשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב מכוני הבדיקה יש אפשרות לבצע בדיקת שלדה ומרכב בלבד, בעלות מופחתת.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב מכוני הבדיקה יש אפשרות לבצע בדיקת שלדה ומרכב בלבד, בעלות מופחתת.

ממש ירדת לסוף דעתי :)

תודה לכולם על התגובות.

דבר אחרון - המעבדה בחולון VS המכון בהרצליה, יש שוני משמעותי בין השניים מבחינת בדיקת שלדה?

כי - אני מעדיף חולון בגלל המיקום אבל לא מוכן להתפשר על איכות ולכן אין לי בעיה לסוע להרצליה.

Bimmer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...