Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח על כיכר

שימו לב! השרשור הזה בן 4978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

חזרתי הביתה מחולון לת"א אני בדרכי נוסע ויש כיכר , בא אופנוע משטרה, בתוך הכיכר, ונוסע ממש לאט איזה 10 קמ"ש ואני בדעתי השתלבתי בכיכר. מיד עצר אותי השוטר עם האופנוע ונתו לי דו"ח על שלא נתתי זכות קדימה .

אני לא מבין מה הבעיה בדיוק ? אפשר להשתלב בתנועה

אני נהג חדש עם 0 נקודות ,והשוטר אמר שישלחו לי דו"ח בדואר, מהו הקנס שיהיה עלי לשלם ?, כמה נקודות נותנים על זה ?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם הוא היה בכיכר גם אם נדמה לך שהוא נוסע לאט הזכות היא שלו.

אם באמת לא הייתה הפרעה לתנועה מצדך והוא לא היה צריך לבלום אולי יש צדק בדבריך, אבל אין לך כמעט סיכוי להוכיח.

אולי לא תקבל דו"ח בדואר והכל יהיה בסדר :roll:

-פולו 16V 6N שנת 2000, -סקודה אוקטביה  2015, גולף 2018,  סופרב 2020

-איוניק 5 עלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושוטר אמר שישלחו לי דו"ח בדואר

הסיכוי לכך הוא קלוש, אך אפשרי. נדמה לי שאתה יכול לישון בשקט. תעדכן אחרי חצי שנה :wink:

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן נסע בכיכר ,לפני שנכנסתי לכיכר הסתכלתי לעיינים של שוטר - סימן שאני מוכן להיכנס ואחרי שנכנסתי כבר לכיכר השוטר האיץ באופנוע והעיר אותי לעצור בצד.

אני רואה אותו נוסע ממש אבל ממש לאט כאילו מחכה שאני אכנס .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן נסע בכיכר ,לפני שנכנסתי לכיכר הסתכלתי לעיינים של שוטר סימן שאני מוכן להיכנס ואחרי שנכנסתי כבר לכיכר השוטר האיץ באופנוע והעיר אותי לעצור בצד.

אני רואה אותו נוסע ממש אבל ממש לאט כאילו מחכה שאני אכנס .

מהגיגיו של שוטר: "its time to make some money".

ההגדרה לאי מתן זכות קדימה היא המצב שבו אתה גורם לנהג לשנות את נתיב או מהירות נסיעתו. היה ולא גרמת לאף אחד מהם אזי שנתת זכות קדימה.

ובכלל, ממתי נקבע שנתינת זכות קדימה מחייבת עצירה ולאפשר לו לעבור? אם הוא במרחק בטוח אתה יכול להשתלב (ובערי העולם בעלי תרבות נהיגה טובה משלנו גם כשהם קרובים, כי הם נותנים לך להכנס).

אגב, האם השוטר הנחמד אותת בזמן שהוא נסע בכיכר? היה והוא אותת שמאלה (בזמן סיבוב בכיכר) סימן שאפשר להתווכח על האם היית צריך לחכות או לא (כלומר כנראה שהיית צריך להמתין), היה והוא לא אותת (לפי חוק יש גם לאותת ימינה לפני היציאה מהכיכר, כאשר הוא מתכוון לצאת) סימן שמר שוטר נחמדי עבר גם הוא על החוק ועל אותו משקל הוא גם יכל להמשיך להסתובב בכיכר במשך שעה ואתה היית צריך לעמוד ולחכות = מצב לא הגיוני = יצאת צודק.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להסתבך.

אז תקבל את ה-2 נקודות, תנהג כמו שצריך אחרי 5 שנים הם יימחקו.

אני נהג קרוב לחמש שנים ועד היום יש לי רק 2 נקודות ברזומה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להסתבך.

אז תקבל את ה-2 נקודות, תנהג כמו שצריך אחרי 5 שנים הם יימחקו.

אני נהג קרוב לחמש שנים ועד היום יש לי רק 2 נקודות ברזומה.

זה לא תמיד נכון, אם הוא נהג כחוק אפילו את 2 הנקודות האלו הוא לא צריך לקבל ובטח שדוח הוא לא צריך לשלם.

אני אתעצבן אם אני אקבל נקודות ודוח על הנהיגה שלי כשאני נוהג כחוק ושוטר מחליט לכופף את החוק לטובתו (ומדבר איתך אחד שמאותת ימינה ביציאה מכיכרות. אני נוהג מרובע ובנוכחות שוטר על אחת כמה וכמה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BURZUM - אך השוטר רשם פרטים של הרישיון שלי בטופס דו"ח ,לא בא לי להסתבך אני רק נהג חדש עם 0 נקודות .

אם תקבל דו''ח, תוכל להשפט (בליווי עו''ד כמובן). עד אז, תשן בשקט. כל עוד לא שילמת את הדו''ח - אינך מודה בעבירה ולא נרשמות לך נקודות. אם כן תקבל דו''ח לביתך, תוכל להעזר בפורום משפטי פה באתר.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטר לא אותת ,המשיך לנסוע כרגיל בכיכר באטיות ,אני כן אותתי לימין ,אחרי שאני כבר בכיכר השוטר האיץ וניסה להצמיד אלי תוך נסיעה ,ואחרי שעצרתי בצד השוטר הסביר לי שאני הפרעתי לתנועה :S ודו"ח על אי נתינה זכות קדימה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטר לא אותת ,המשיך לנסוע כרגיל בכיכר באטיות ,אני כן אותתי לימין ,אחרי שאני כבר בכיכר השוטר האיץ וניסה להצמיד אלי תוך נסיעה ,ואחרי שעצרתי בצד השוטר הסביר לי שאני הפרעתי לתנועה :S ודו"ח על אי נתינה זכות קדימה .

האם השוטר היה במרחק סביר ממך? אפשר לקבל אולי.. שרטוט של הכיכר בעת שנכנסת אליה כשאתה מחוצה לה ואיפה בדיוק עמד השוטר? (אם זכור לך, כי פרטים כאלו יכולים להיות חשובים שכן גם אם הוא נוסע לאט מאוד אבל קרוב היית צריך לחכות) ובקשר לחוסר איתות בכיכר.. פה השוטר גם עבר על החוק ויש מקום להתלונן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשה לך את היומית...

אישית, כשאני רואה שוטר מיד אני פועל בצורה הכי חנונית שיש ומוריד פרופיל כמה שאפשר. השאלה היא באיזה רבע הוא היה בכיכר "והתפרצת" אליה. האם הוא היה ברבע שקרוב ביותר אלייך?

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני צומת הוא היה במרחק של איזה 3~4 מטר ולאחר שנכנסתי לצומת בשנית הוא התקרב לאיזה 0.50~2 מטר ,ראיתי אותו עושה כזה "הצגה" שנבהל ובלם באמצע כיכר ,הוא היה בצד שמאל ואני היה צמוד למדרכה בצד ימין שכך לא הפרעתי לו ,היה לו מקום ריק והיה יכול להמשיך לנסוע ולא לתת לי דו"ח :S

רק בגלל שראה שלט נהג חדש ,בשלו רוצה לעשות כסף :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא עושה כסף מזה שהוא נותן לך דו"ח. זכות קדימה למי שנוסע בכיכר. עשית טעות תעשה את הדבר הנכון שזה לשלם עליה. לא הייתה לך סבלנות לחכות שהוא יעבור, היית לחוץ בזמן, או כל סיבה אחרת שממש לא חשובה לעניין, שום דבר לא מצדיק כניסה לכיכר כשנוסעים בה רכבים שיש להם זכות קדימה.

נהיה פה גנון שכל אחד שחווה משהו על הכביש רץ לספר איך התעללו בו.

ולאירופים הנאורים שנותנים זכות קדימה כשהם נוסעים בתוך הכיכר למי שרוצה להכנס יש לי רק דבר אחד לומר "תפסיקו להיות יותר צדיקים מהאפיפיור". תנהגו לפי החוקים גם אם הם מעצבנים.

הכותב עובר על החוק לפחות פעם אחת בכל נסיעה.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...