Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות וחוויות מתחרות EMMA

EyalR
שימו לב! השרשור הזה בן 7282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סליחה שאני אומר את זה אבל כל זה נשמע כמו התבכיינות אחת גדולה. לא קשה לנחש את התוצאות מראש בגלל שגם כמות המתחרים לא הייתה גדולה וגם כי היה ברור מאוד אילו רכבים ברמה גבוהה יותר מאחרים. זה שהרכבים האלה באו מבית היוצר של אותו המתקין לא צריך להיות בעוכריו!

גם אם מוריס גרין היה עושה תחרות ריצה מול כמה אצנים מישראל הייתי יכול להגיד לך מראש מי המנצח, אז מה זה אומר? שהכל מכור מראש? שטויות.

במדינה שלנו יש המון עשן בכל מקום שרק תרצה גם כשאין אש ואם יש משהו שאנחנו אלופים בו במדינה הזו זה בלהתבכיין, לקטר ובלא לפרגן וזה מוכח טוב מאוד בת'רד הזה.

שמעון לא שפט בכלל בתחרות בשום קטגוריה.

הרכב הכי מושקע שלו שזה הGTI של אלי הפסיד לרכב של רדיו מילאנו ככה שאם העניין היה מכור אני בספק אם הוא היה נותן לרכב הכי מושקע שלו להפסיד.

מילא להיות בתחרות ולדבר נגדה אבל לא להיות בה ולדבר נגדה זה כבר מוגזם. היו בתחרות מאות אנשים (לי אמרו שבין 2000-3000) ובגלל שמספר מצומצם של אנשים טוען שהיה משהו לא כשר אז זהו?! זו כבר עובדה מוגמרת?!

יש פה מישהו ששמע כל רכב בצורה רצינית וחושב שלא הרכב ששמעו בו הכי טוב וכלל את ההתקנה הכי טובה זכה?

כל עוד אין כזה אז באמת כל הטענות ממש מגוחכות.

אני יודע שאם אני אתחרה בתחרות הבאה ואחשוב שמשהו בשיפוט לא היה כשר אז אני אגיד את זה בעצמי ולא אצטרך שליחים. ואם באמת כך אחשוב אז אני אדאג גם להוכחות כגון השוואת גיליון הציונים והקשבה לשני הרכבים ולא אעלה טענות לא מבוססות סתם כך באוויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 134
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אייל,

נכון, לא הייתי שם, ושים לב שכעת אני לא שופט אף אחד.

אבל עצם העובדה שיש יותר מאדם אחד או שניים שיצאו עם תחושה לא טובה

משם, זה נשמע לא טוב בכלל לדעתי.

יכול להיות שזה כך כי יש יותר התקנות של מקצוענים מאשר חובבים, וכך יצא

שהחובבים שעושים ומתקינים לבד בזיעת אפם לא קיבלו או הרגישו את הסיפוק

כשראו את הניסן או איזה אוטו שזה לא יהיה בחובבים...לא?

אגב, מדוע הם לא קיבלו תוצאות מיד אתמול?

איך קורה שמתחרה בסוף היום לא יודע מה הלך סביבו ואם זכה או לא?

ויותר מזה, איך הם לא זכו לראות את הנתונים שעליהם קיבלו או לא נקודות?

***צריפתי את ההודעה השניה שלך לפה, יש אופציית ערוך - השתמש בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מכיר תחרות כלשהי שבה כולם יוצאים מרוצים? אני לא.

אנשים יצאו עם תחושה לא טובה כי הם התחרו עם רכבים שלא בליגה שלהם, זה בעיה שלהם והם יכולים לעשות שני דברים - להשתפר או לא להתחרות. קיום תחרויות נועד על מנת שאנשים יבחרו באופציה הראשונה שנתתי וכך ירימו את כל הענף והרמה באותה המדינה.

כמו שאמרתי כבר בת'רד הזה ואני נאלץ לחזור על עצמי, הניסאן מתאימה לקטגוריה של חובבנים. ההגדרה של קטגוריית חובבנים היא כל מי שלא קשור בצורה מסחרית לענף.

זה שההגדרה היא חובבן זה לא אומר שכך גם צריכה להיות ההתקנה, ההתקנה צריכה להיות מקצועית ומושקעת גם בקטגוריה הזו. לפי מה שאתה אומר יש צורך לפתוח תחת קטגוריית חובבנים קטגוריה של אנשים שהתקינו בעצמם, ובכן איך ניתן יהיה לבדוק את זה? ומה אם לאחד מהם יהיה אבא שהוא נגר מקצועי והוא ינגר לו בגאז' לתפארת גם אז זה לא יהיה הוגן?

קיבלו תוצאות אתמול פשוט לא כולם נשארו עד הסוף על מנת לקבל אותם. אני גם לא הייתי עד הסוף אבל כל מתחרה זכאי לראות את גיליון הציונים שלו. יכול להיות שגם כאן יופקו לקחים וישתדלו לקצר את זמן השיפוט או את האירוע, סך הכל זו הפעם הראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסטרו היה לבחור עם ה GMC שתי סאבים של JBL ו1 של לא זוכר איזה חברה אני אהבתי את הפגו הלבנה עם הסאב של הסרויין ה400 ארמס הוא אמר הוא לקח מקום ראשון בחובבנים אבל שומעים אצלו יפה אתה נגנב בתוך האוטו

Mitsubishi Super Lancer GLXi 95 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל כל מתחרה זכאי לראות את גיליון הציונים שלו

ממש לא.

אני שהגעתי לתוצאה של 131 DB (בקטגורייה של 2 וופרים) ואמרו שהייתי מקום שני

בסוף המדידות ,

חיכיתי עד 6 וחצי כדי לקבל תוצאות ולקבל גביע אבל אז ראיתי שלא נכנסתי ל 3 המקומות הראשונים ו2 מתחתי שבקושי הגיעו ל125 DB והיו בלי מגנזיום ובלי כלום לקחו מקומות 2 ו-3.

ביקשתי להבין למה ולראות את הגליון צינים ואמרו לי שזה לא חוקי

ולא נתנו לי לראות.

ממש התאכזבתי מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני יודע, כל מתחרה זכאי להגיש ערעור (בזמן התחרות) ולראות את גיליון הציונים. שלח מייל ל[email protected] עם הדברים וספר לנו מה הם אומרים או לחילופין תחכה עד לפרסום התוצאות (אמורות להיות היום) אולי שם גם יפורסם הניקוד במפורט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב

לג'ניה - לא ממש לא, אתה ראית בעצמך בחתימה שלי איזה ציוד יש לי וגם קיבלתי לא מעט שבחים ממקס על ההתקנה המושקעת באוטו שלא בוצעה ע"י מתקין מקצועי בחנות

ולא מעט אנשי מקצוע אמרו לי ששומעים אצלי ברמה.

אני לא מתבכיין, אני רק אומר שכל מה שהיה לא פייר ומה לעשות זה המדינה שלנו הכל קומבינות וככה זה יהיה (ואל תגיד לי שזה לא נכון)

ולאייל - תראה לגבי האלו שדיברתי איתם, אם אחד או שניים היו אומרים לי את זה הייתי אומר ואללה צודק, אבל הרבה אנשים אמרו לי את זה שהם לא מתחרים בגלל שהם יודעים שהכל מכור!!, אז זה לא קשור לפוליטיקה ולהתחמקות וכו'.

טוב מה אפשר לעשות, אני רשמתי מה שהיה לי חשוב לומר לכם וחבל שזה ככה, כי ראיתי באיזור הרבה מכוניות שכן היה מה לראות אצלהם והם לא נכנסו בגלל השופטים, עד שזה לא ישתנה לא נראה לי שהתחרות הבאה תהיה יותר מרשימה.

ואגב, כן שלחתי מייל כבר לEMMA ואני מחכה לתשובה - לא מייל ל EMMA ISRAEL אלא מייל ל EMMA EUROPE שיעשו טוב טוב בדק בית על מה שהיה כאן, התשובה שקיבלתי מהם זו:

Hello

Thank you for your open words about the competition and we will try to find out more about the Situation in Israel. I will keep you informed about the next steps.

mfg.

Alex Klett

EMMA Director

קבלו מה מישהו בפורום השני רשם (דיי אהבתי):

http://www.autosound.co.il/main.asp?url=forumreply.asp&fid=3&MsgID=25076&Page=1

ודבר אחרון - לגבי הרכב שלי (122DB) גם שלי בנוי ל SQ ולא ל SPL .

Skoda Octavia MK III 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע בפורום השני פשוט גדול!

ו machine, חבל שיצאת בהרגשה באסה, אבל תתנחם בעובדה שאנשים

כמוני יודעים להעריך את מה שעשית!

כל הכבוד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע בפורום השני פשוט גדול!

ו machine, חבל שיצאת בהרגשה באסה, אבל תתנחם בעובדה שאנשים

כמוני יודעים להעריך את מה שעשית!

כל הכבוד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תודה :)

Skoda Octavia MK III 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הכי אוהב את כל אלו של "השקעתי 50000, 60000, 70000 וכו' במערכת" מעניין איך עוד לא יצא לי לראות רכב כל כך מושקע :?

חבל שהבחור לא מזדהה בשם אמיתי ומסתתר מאחורי מחשב. כמו שאמרתי, אם יש טענות לגיטימיות שווה לבדוק אותן אבל יש לעשות את זה בצורה מסודרת כמו בקשה של פרסום הניקוד קודם כל (רכב יכול להישמע טוב מאחר ולהפסיד ניקוד על חיווט למשל ולהפסיד) ולאחר מכן אם עדיין משהו לא נראה למישהו אפשר לקחת את זה הלאה (סך הכל אפשר להאזין לרוב הרכבים במפגשים ולקבל עוד חוות דעת).

כל העניין בעייתי כי לשפוט SQ צריך לדעת וזה שמישהו אומר שרכב אחד נשמע טוב מאחר לא אומר שמבחינת שיטת הניקוד זה באמת ככה. למשל יכול להיות רכב שהבמה המוסיקלית והתמונה יהיו מאוד מדוייקים אבל שבאופן כללי הסאונד ישמע מת ורכב אחר שהבמה תהיה לא מי יודע מה אבל בכל זאת הוא נשמע טוב יותר להרבה אנשים, הרכב הראשון ינצח.

העניין בעייתי אבל השאלה היא אם רוצים לעשות משהו בנידון ולבדוק את זה באמת לעומק או סתם להוציא קיטור באינטרנט.

אנחנו נכנסים כאן לLOOP וכותבים את אותם הדברים פעם אחר פעם, מי שהתחרה ומרגיש שנעשה עימו עוול שיבדוק את זה באופן גלוי ורציני מול EMMA ויעדכן אותנו בנעשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...