Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות וחוויות מתחרות EMMA

EyalR
שימו לב! השרשור הזה בן 7246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבל אף אחד לא נתן להתרשם ממה שיש לו באוטו.

רצית לשמוע?

אם היית מבקש, אנשים היו נותנים לך לשמוע....

מהאלפה (המדהימה... גם בלי קשר למערכת) והאיביזה היה ממה להתרשם גם...

התחרות לא הייתה מכורה, אין להם סיבה לעשות אותה מכורה.

שמעון יודע בדיוק את החוקים של EMMA ואיך צריך לכוון את המערכות בשביל התחרות, אז בגלל זה גם המכוניות שלו לקחו.

לא ראיתי ששמעון שפט בכלל בSQ.

מה שכן, הקטע עם הזה בגולף בצבע זהב באמת לא היה יפה, הוא לקח את הפרסים בחולצה של EMMA... וגם שפט מערכות אחרות.

אלי (הזה עם הGOLF GTI) לפחות החליף חולצה לפני קבלת הפרס... למרות שלא ראיתי הוא שפט.

מה שכן הפתיע אותי שאחד השופטים היה שמה בן איזה 18+-... לא שזה מפריע, פשוט זה לא נראה מקצועי מהצד.

Scooby WRX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 134
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הקטע שלא היה פה כל כך הרבה מתמודדים שאפשר להגיד שבכל מקום סאונדסטורם לקחו מקום ראשון...

אם אני לא טועה האודי של רדיו מילאנו לקחו מקום ראשון במומחים מעל 600...

אבל נחכה שהאתר יתעדכן בתוצאות, כי אני לא זוכר בדיוק מי זכה במה.

Scooby WRX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון

ובכלל גם אם הוא הביא את הרכבים האלו הם אמורים להתחרות בקטגוריה של המקצוענים

לא חובבנים

חובבנים זה אנשים כמוני וכמוך שחלק מההתקנה הם עשו לבד ולא השופט עשה להם אותם.

וגם זה הסיבה ש BOMB BASS היו צריכים להתחרות במקצוענים

לדעתי זה כן מכור

כי מה נראה לך? שהוא יפיל את העבודות שלו ויתן להם מקומות נמוכים?? בכוונה יתנו להם מקומות גבוהים שאנשים יתלהבו ויתקינו אצלו.

מהרגע שהבנתי שהניסן אלמיירה מתחרה בקטגוריה של החובבים מעל 300 ישר הבנתי שהוא ייקח את התחרות אפילו אם יהיה לו ציוד חרא כי זה התקנה של שמעון

ואני אחד שחלק מההתקנה עשיתי לבד וחלק מההתקנה יובל עזר לי התחרתי מול אחד שהשופט הראשי בנה לו את המערכת, איך בדיוק יהיה לי סיכוי?

כמו שאמרתי אם לא יהיה שינוי מיידי לתחרות הבאה לא מאמין שאנשים יבואו ויתחרו

וחבל כי יש אנשים בארץ עם מערכות ברמה גבוהה מאוד!!.

וגם אתה בעצמך שמעת מאלי שהתחרות מכורה ואני שמעתי מעוד כמה אנשים שהביאו רכבי תצוגה, לא כדאי להם להתחרות כי זה מכור, זה רק מחזק את הטענה שלי

הוא אמר לי שהוא רצה להרים בחיפושית האדומה רכב שיכול לקחת להם את התחרות בשקט

אבל הוא ידע שאם הוא יביא את זה הוא לא ייקח בגלל שמעון.

Skoda Octavia MK III 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע שלא היה פה כל כך הרבה מתמודדים שאפשר להגיד שבכל מקום סאונדסטורם לקחו מקום ראשון...

אם אני לא טועה האודי של רדיו מילאנו לקחו מקום ראשון במומחים מעל 600...

אבל נחכה שהאתר יתעדכן בתוצאות, כי אני לא זוכר בדיוק מי זכה במה.

עוד דבר

רדיו מילאנו לקחו מקום ראשון, נכון

בואו נחשוב למה??? אממ כי הם היו נותני חסות!! בגלל זה

וחוצמזה אם אני לא טועה הם היו המתחרים היחידים בקטגוריה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר להודעה הראשונה שלך, אני מסכים... האלמרה לא הייתה צריכה להיות בחובבנים... נחכה שמישהו יברר לפי מה אישרו להם להשתתף בחובבנים.

Scooby WRX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חוקים.

לדעתי אמור להיות משהו שקשור למדבקות של המקום בו התקינו וכל מני דברים כאלו ואז זה אוטומטית הולך למקצוענים... למרות שזה סתם השערה...

אייל, לך יש את ספר החוקים, רשום שמה משהו יותר מפורט על החלוקה לקטגוריות?

Scooby WRX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו זה רק אני או שראיתי (בתמונות באתר, לא נוכחתי במקום) מגבר של טרנטולה?

אם אני לא טועה המגברים האלה יקרים חבל"ז (איזה מתקין אמר לי 30K ליחידה אם יביאו אותם לארץ).

טרנטולה=עכביש (כמו ספיידרמן)

תמונה שניה של סאונדסטרים של איה מערכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הייתי היום בתחרות במשך כ- 3 שעות.

האמת שצר לי להגיד אבל התאכזבתי מאוד

הסתובבתי שם גם בין כל האנשים ודיברתי כמעט עם כולם, גם לדעתי כל הנושא הזה היה מכור מראש. אני מאד שמח שיש ארגון כזה בארץ שבא לקדם את הסטריאו המקצועי והחובבני, אבל הבעיה היא שעם מה שהיה שם היום זה בעצם בא לקדם את הכיס של שמעון וזה מרגיז.

אמנם היתה רמה יפה של רכבים, אבל הם נראו יותר כפרסומות מסחריות ולא מה שציפיתי שיהיה: כיף לכולם ובעיקר לנו החובבנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, דבר ראשון בוא נבהיר שאני לא קשור בשום צורה לכל האירוע. הייתי יומיים בהכשרה של EMMA ופרשתי לפני שסיימתי אותה מסיבות כאלו ואחרות.

בקשר לאלמרה, אין שום בעיה שהיא תתחרה בחובבנים. בן אדם שהולך ומתקין אצל שמעון הוא בדיוק כמו בן אדם שהולך להתקין אצל יובל לצורך העניין. אם ההתקנה של שמעון נראית טוב יותר ונשמעת טוב יותר זו לא צריכה להיות הבעיה של הבן אדם שהתקין אצלו. זה צריך לדרבן את שאר החנויות לישר קו ולהתקין ברמה גבוהה יותר.

לגבי השופטים שהתחרו, לפי חוקי EMMA שופט צריך להתחרות בPRO. כמובן שאותם שופטים שהתחרו לא שפטו רכבים בקטגוריה שלהם. אני מסכים שיש בעייתיות מסויימת עם שופטים שמתחרים אבל זה ככה בכל העולם. בדרך כלל בן אדם שנכנס לתחום הזה ורוצה להיות שופט, גם יהיה לו רכב בהתאם.

מי שמתחרה בקטגוריה הנ"ל הם מתקינים, אנשים שיש להם ספונסר ושופטים. סך הכל EMMA לא ירצו לירות לעצמם ברגל ולהיות לא הוגנים בקטגוריה הזו שכן בתחרות הבאה כל אותם אנשים לא ירצו לבוא (והם מהווים חלק גדול מהעניין) שכן אלו לרוב אנשים עם גישה לציוד וכלים (וכמובן ידע) לעשות התקנות ברמה.

בקטגוריית EXPERT מתחרים יבואנים ובעלי חנויות בתחום. אני לא יודע אילו רכבים התחרו בקטגוריה הזו אבל אני מאמין שהיו עוד ספונסרים מלבד רדיו מילאנו ככה שלהגיד שהם זכו בגלל זה, זה לא נראה לי.

בשיפוט SPL לא מורידים נקודות אם אין לך מגנזיום, עיצוב וכו' אלא לא מוסיפים. המטרה של הוספת הניקוד על עיצוב היא לדרבן את המתחרים להגיע עם רכבים שמושכים את העין.

במידה ויהיו שאלות בנושא שלא אוכל לעזור או לתת תשובות מספקות אני אנסה לבקש ממקס, השופט הראשי של EMMA, להגיב כאן או לפחות לתת לי את תגובתו בנושא.

נ.ב.

גו'קר, הגעתי בערך ב11:20 הסתובבתי קצת ואז התיישבנו כמה אנשים ליד הרכב של TWEET שהיה ממש בכניסה. עזבתי באזור 14:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאייל

אני רוצה להגיב על מה שרשמת:

אז ככה, זה נכון שאין בעייה ללכת להתקין אצל שמעון אבל הבעייה היא שזה לא יהיה פייר מי שמתחרה מול אותו אחד

אבל מה יהיה בדיוק הסיכוי בין אחד שההתקנה אצלו ברכב ברמה גבוהה מול אחד שהתקין את המערכת שלו במו ידיו וגם תכנן אותה לבד (כמוני) ??

וגם במיוחד שהשופט הוא בעצם......... המתקין שלו

אז מן הסתם הם יצ'פרו את אותו אחד (האלמיירה) בניקוד, הרי הם לא יתקעו להם כדור ברגל ויתנו לו מקום יחסית נמוך - לכן הוא יקבל מקום ראשון כדי שזה יעשה לשמעון שם יותר גדול.

דבר שני לא הגבת מדוע BOMB BASS התחרו בחובבים - הרי הם מתקינים לכל דבר ועל הרכב שלהם פרוס הלוגואים של החנות שלהם - ע"פ החוקים של EMMA כל אחד שמביא רכב והוא מתקין או קשור לתעשייה או מקבל חסות (במקרה הזה 3 הסעיפים תופסים) הוא מתחרה בקטגוריה של המקצוענים

או יש כאן התנגשות - קטגורית מומחים שזה רכבי הדגמה

הלא BOMB BASS הביאו את הרכבים האלו כרכבי הדגמה , לא?

אז כאן הבאתי לך שתי קטגוריות שהם היו חייבים להכנס בהם והכניסו אותם בחובבים, איך בדיוק יש לי סיכוי מול אנשים שיש להם שלל אפשרויות וידע להתקין מערכת ברמה??

דבר שני:

לגבי המגנזיום,אגזוג לחץ וכו' אותו שעשה לי את השיפוט על ההתקנה הראה לי את הדף וראיתי שירד לי ניקוד על זה.

ורב הניקוד שירד לי זה על החיצוניות של האוטו -שאין לי את הדברים האלו

שוב זה תחרות סאונד זה לא תחרות יופי של אוטו ואף אחד לא אמר את זה (גם על זה יש ויכוח אבל כאן אני עוד פחות מאשים אותם כי זה החוקים של EMMA והם פשוט שופטים ע"פ החוקים שלהם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב אני אומר, זה שהתקין אצל שמעון הוא עדיין חובבן כי הוא לא קשור בשום צורה מסחרית או אחרת לתחום זה שהוא חובבן שהחליט להשקיע סכום רב יותר ממך במערכת לא צריך לפגוע בו.

בחו"ל יש חלוקה לפי מחיר המערכת, בארץ לא עשו את זה כי אז כל רכב היה מתחרה לבד. יכול להיות שיש צורך גם בארץ להכניס את החלוקה לפי מחיר המערכת ואני מאמין שזה יכנס.

לגבי הBOMB BASS אין לי שמץ של מושג מיהם ובמה מדובר ככה שאני לא יכול להגיב בעניין (אני אשאל את מקס).

לגבי ניקוד על עיצוב זה מתחלק כך:

עיצוב חיצוני 0 עד 4

מגנזיום 0 או 3

אגזוז 0 או 1

עזרים ורכיבים נוספים 0 או 2

התרשמות כללית מהרכב 0 עד 5

התרשמות מסלון הרכב 0 עד 5

התרשמות מתא המטען 0 עד 5

אלה החוקים של EMMA אירופה והם במטרה שהרכבים יהיו יותר מושכים לעין. נכון שאין לזה קשר ישיר לסאונד, אבל זה החוק והמטרה שלו, גם אם לא מקובלת על כולם, ברורה.

סך הכל יש לקחת בחשבון שמדובר בתחרות ואירוע ראשון מסוגו בארץ וככזה לטעמי הוא היה מאוד מוצלח. אי אפשר כמובן שכולם יהיו מרוצים. גם בארה"ב אחרי כל תחרות יש ויכוחים על שיפוט לא הוגן וכו' וכו'. אין מה לעשות ככה זה בכל תחום ובכל תחרות, מי שמנצח מבסוט ומי שלא, מקטר. כל עוד השיפוט נעשה ע"י בני אדם תמיד לצערי יהיו טענות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, לאירוע שכזה יש חשיבות לא מבוטלת ביצירת קידום ומודעות לתחום בארץ. הבעייתיות הינה במתן עדיפות לא הוגנת לרכבים אשר השופטים קשורים אליהם בדרך זו או אחרת, שהרי לא ייתכן שנצפה מהשופט שיביע דעה אובייקטיבית על עבודתו ולכן בכל דרך יישום הרעיון יש משום טעם לפגם. אני בטוח שכל הרכבים של שמעון לא הגיעו לשם במקרה, אלא בגלל שהוא הכניס אותם לשם. מחשבה כי השיפוט שלו ושל חבריו תהיה כנה, מקצועית ואובייקטיבית נראית לי נאיבית. לא נראה כי שופט נוסף בתחרות, שהוא מן הסתם חבר של שמעון, ישפוט כנגדו. לדעתי לשופטים לא צריך להיות כל קשר בדרך זו או אחרת לרכבים המתחרים. הבעייתיות, לדעתי, היא שרתמו ארגון עולמי למען פרסום אישי של מתקין זה או אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...