Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט פונטו ספייס - שאלות ליעוץ

kobi_g
שימו לב! השרשור הזה בן 5117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה עבור חבר,

מה רמת אמינות של פיאט פונטו ספייס 2003,

איזה תקלות אופיניות, מה רמת אמינות, והאם היא עדיפה על סוזוקי בלנו 2000 ?

(במבחני בטיחות ראיתי שהיא בעלת 4 כוכבים לעומת 2 של סוזוקי - רכב מיועד לבחורה צעירה)

תודה לעונים.

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי להיכנס לענייני האמינות שתלויים הרבה ברמת התחזוקה של הרכב לאורך השנים, וזה נכון לכל רכב, הפונטו ספייס מפגינה אמינות סבירה+ וזאת בנוסף לטיפולים וחלקים זולים מאוד.

בהשוואה לבלנו, הפונטו עדיפה על הסוזוקי בכל פרמטר שאני חושב עליו, ובטח שלזכותה 3 שנים פחות על הכביש, וזאת בנוסף לרמת הבטיחות והאיבזור המעניקים לה "נוק אווט" על הבלנו.

ללא ספק הייתי הולך על הפונטו בהשוואה הזו.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פונטו והבלנו לא נמצאות באותו קטגוריה למרות שהפונטו חוץ ממרווח פנים

עולה על הלבנו בכל פרמטר.

תשאל את החבר שלך איזה רכב הוא מחפש משפחתי או סופר מיני

ואם כבר כמה הוא מתכוון לנסוע בשנה, צריכת דלק חשובה?

כמה חשוב לו אמינות,תחזוקה זולה,נוחות,בטיחות,איבזור..

וככה נוכל לעזור יותר.

"דייהו להרגיש את הכביש מקרוב:)"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבלנו היא שנת 2002 ולא 2000 כפי שכתבתי בטעות.

האוטו לסטודנטית שרוצה להחזיקה בערך 4 שנים.

האמינות מאוד חשובה לה כדי לא לבלות במוסכים.

מבחינת האמינות מה ההמלצה? רכב יטופל טוב בשני המקרים.

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כאמור הרכב מיועד לסטודנטית, לטווח יחסית ארוך, לנסיעות יחסית קצרות ובתוך עיר אז הבחירה היא ללא ספק בפונטו:

הפונטו "חדיש" יותר (ולא רק מבחינת שנת היצור), בטוח הרבה יותר מהבלנו, חסכוני הרבה יותר ממנו (דלק, טיפולים, ביטוחים), ומתאים לחיי הסטודנט הסטנדרטי (שמחפש ניידות, חיסכון וחנייה).

הפונטו הוא בחירה כמעט מתבקשת, כך שמבחינת האמינות לא ניראה לי שהבלנו מנצחת באופן משמעותי, בטח לא בחישוב הכללי של כל הפרמטרים.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקלות אופייניות של הספייס:

הגה חשמלי שהולך - 1500-2500 ש"ח.

למרות שנאלצתי לשלם את הסכום היותר גבוה בטווח הנ"ל, הספייס זכורה לי לטוב בשל עלות אחזקה נמוכה מאוד,

זריזות ואבזור.

למעט התקלה הנ,ל לא היו תקלות מיוחדות נוספות.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקלות אופייניות של הספייס:

הגה חשמלי שהולך - 1500-2500 ש"ח.

למרות שנאלצתי לשלם את הסכום היותר גבוה בטווח הנ"ל, הספייס זכורה לי לטוב בשל עלות אחזקה נמוכה מאוד,

זריזות ואבזור.

למעט התקלה הנ,ל לא היו תקלות מיוחדות נוספות.

עידן

גם אני שמעתי שזו מחלה ידועה בדגם הנ''ל. רק שאני הבנתי מאיזה בחור שמנוע חדש עולה 9000k ולשפץ עולה 3500k.

אגב, מה קורה שמנוע הגה מתקלל בפונטו? ההגה לא מתפקד כלל? זה לא מסוכן אם זה קורה באמצע נהיגה?

ושאתה אומר זריזות, אתה מתכוון גם לדגם של ה60כ''ס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל ההגה קומפלט עולה במוסך מורשה כ7K כולל עבודה.

אני בזמנו רכשתי אחד מפירוק ב2.5K כולל עבודה, גם כן במוסך מורשה.

אם העבודה תתבצע במוסך לא מורשה ניתן להוזיל את העבודה וכן את עלות החלק במידה ותרכוש אותו עצמאית.

אנ י התייחסתי לזריזות של דגם ה80 כ"ס הידני.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנה סבירות גבוהה שרכב שימכר היום מהשנים הללו, עבר את הבעיה הזו באחד הידיים/שנים. כמו כן הבעיה הייתה רק בשנים הראשונות של הספייס, והיו הרבה רכבים שנקראו באופן יזום לטפל בבעיה. כמו כן ידוע לי שכיום המחיר לתיקון הזה הוא כ2000 ש"ח, לא במוסכי היבואן.

עדיין, זה לא מה שצריך למנוע ממך מלחפש את הרכב הזה: ניתן בקלות לבדוק אם יש בעיה, ואם לרכב יש קבלות, אז יש סבירות שתמצא שטיפלו בבעיה כזו, ואז לך יהיה ראש שקט.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפורום פיאט-קלאב השכן יש כבר דיווחים על כאלה שמתקנים את הבעיה במתחת ל-1000 שקלים (במבצע מיוחד לבאי הפורום).

על אף שלמיטב ידיעתי הבעיה משפיעה רק עד מתיחת הפנים (2004), אולי זה ירגיע אותך.

בכל מקרה, האוטו מצוין ומומלץ מאוד לדרישות הנ"ל (לפחות ה-ELX 2005 שלי...).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידידה שלי יש פונטו ספייס הדגם הפשוט 60 כ"ס ידני שנת 2001, האוטו כבר עם 204K קילומטר.

מוזנח בצורה שלא תואמן מים מהברז לא עובר כימעט טיפולים רק אם ממש חייב, היא נוהגת עליו קבוע במצב סיטי עם מזגן.

האוטו פשוט מסרב להתקע מפגין אמינות מעולה. לא מתחמם ולא עושה שום בעיות בהגה יש לציין שהאוטו אצלה מ2004(ליסינג לשעבר).

אני מכיר טוב את פיאט (מריאה,בראבו)ויודע שהם רגישים מאוד להזנחה וטיפולים זולים אבל זה פיאט מזן אחר.

מיצובישי לנסר 09 שחורה 143 כ"ס

פיאט בראבו 98 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...