Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק המלצה לרכיבים+התקנה

tom jamus
שימו לב! השרשור הזה בן 5134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שהתחדשתי בסובארו גרנד לאונה 94.

הגיע הזמן להתקין מערכת נורמלית+אזעקה.

נתחיל מאזעקה, חשבתי על אזעקת רב בריח MVP 625, הבנתי שהמחיר כולל התקנה הוא 800-900, הציפיות שלי מהאזעקה הם קודם כל שהנעילה מרכזית ברכב תעבוד כמו שעון ולא שכל פעם אצתרך לבדוק דלתות כמו עכשיו, והכי חשוב זה המיגון שכן לאוטו במודל כזה אין ביטוח מקיף.

נעבור לחלק האומנותי, המערכת, בעיקרון אין לי דרישות מטורפות, היה לי פעם מערכת שכללה פאנל של פיוניר דולפינים, מגבר פשוט מאוד של יגואר, 6*9 של קנווד וסאב של אמבי קווארט, הייתי מבסוט ממנה והיא סיפקה את צרכי.

אני לא רוצה להשתולל בכסף אני חושב שהתקציב הוא 2000-2500 שיכלול בתוכו סאב, מגבר, קומפוננטים והתקנה+חיווט.

כרגע באוטו יש פאנל של פאנאסוניק והבעיה היחידה שלי איתו זה שהוא מותקן קצת עמוק בתוך הקונסולה, מה שמפריע להוצאה והכנסה של הפאנל, זה דבר לדעתי שהמתקים יכול לסדר אולי עם איזה מתאם.

בקיצור אשמח לשמוע תגובות והמלצות לגבי רכיבים גם של המערכת וגם לגבי האזעקה(אני לא יודע עם אזעקה כזאת זה מה שירגיע אותי בכל מה שקשור בגניבה), כמו כן אם למישהו יש מקום מומלץ להתקנה באזור ראשון-רחובות, ההתקנה היא דיי פשוטה.

בפעם הקודמת התקנתי אצל תומקאר, אבל זה היה לפני 4 שנים ככה שאני לא פוסל אותו בכלל, מה גם שאם הכל נקנה ומותקן אצלו אז יש אפשרות בטח לבוא לקראתי במחיר.

נ.ב

הבנתי שמידות הרמקולים הקדמיים ברכב שלי הם 6.5, זה נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלי במאזדה יש אזעקת ביפר לא יודע של איזה חברה וזה פצצה

היא קולטת לאיזה מרחק של שתי קילומטר והוא רואה על המסך כל מה שקורה לו לאוטו , גם חתולה שקופצת לו על המכסה מנוע חח

נראה לי גם אני יביא איזו אזעקה כזו ,אצלנו בשכונה יש הרבה קנאים ואנשים צרי עין שכואב להם הלב לראות איך מישו משקיע את הנשמה באוטו

ביי

אבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...