Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שחרור רכב אחרי שלילה מנהלתית

or_18d
שימו לב! השרשור הזה בן 5142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

קיבלתי שלילה מנהלתית לחודש,

השלילה נגמרת ב23 לחודש שזה יוצא יום שישי הקרוב.

משטרת התנועה איפה ששללו לי את הרשיון לא עובדים בשישי.

הגיוני שהיומנאי בתחנה אמר לי להגיע מחר - ביום חמישי על מנת לקחת את הרשיון שלי?

בקשר לרכב להוציא אותו זה לא בעיה, כי המגרש החרמה פתוח ועובד בשישי.

Pug 306 Gti6 2.0 16V

התענוג שבסיבוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חבל על הימים שהרכב ישב סתם במגרש החרמה? כל יום שם זה כסף. זה לא הגיוני.

התקשרתי ליומנאי והוא אמר לי להגיע בחמישי, השאלה היא אם הוא אמר לי את זה סתם בשביל לסיים את השיחה בזריז או שזה באמת מה שקורה בפועל.

Pug 306 Gti6 2.0 16V

התענוג שבסיבוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אחי, אין שום בעייה לקחת את הרשיון יום לפני, במקרה שלי לאחר שקיבלתי חודש שלילה על אלכוהול, באתי בטעות שלושה ימים לפני הזמן ולא הייתה שום בעייה...

תיזהר לא לאחר בשיחרור של הרכב מהמגרש כי ברגע שעברת את התאריך שאתה אמור לשחרר אותו המחירון עולה, בים 80 שח ליום במקום 15.

ואחרי 14 יום אם יש להם עומס במגרש הם רשאים להשמיד את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חבל על הימים שהרכב ישב סתם במגרש החרמה? כל יום שם זה כסף. זה לא הגיוני..

זה מאוד הגיוני, זה חלק מהעונש שלך!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bagira חולקת על דעתך, העונש שלו זו שלילה מנהלית ל 30 יום ולא מעבר.

מכיוון שהמשל (מרכז שירות לאזרח) סגור ביום שישי, הוזמנת להגיע ביום חמישי לאסוף את רשיון הנהיגה שלך.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייל בן 18 משתין בקשת על עונש של 30 יום שלילה, במילא הוא מחר חוזר לבסיס לסגור 21 יום.

חייל בן 18 שלוקחים לאבא שלו את האוטו (במיוחד אם מדובר בפרנסה שתלויה ברכב), הוא כבר לא יעבור את אותה עבירה כ"כ מהר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה אם הוא "משתין בקשת", או שלא, מבחינה חוקית הוא סיים "לרצות" את עונשו והרכב צריך להשתחרר לאחר התקופה הזו.

אם נרצה ואם לא אנחנו מדינת חוק, ואנחנו לא יכולים לקחת את החוק לידיים ולהחזיק מישהו/משהו מעבר לזמן שהוקצב לו.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...