Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בשיפוץ קוסמטי ל ROVER 620

שימו לב! השרשור הזה בן 5208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני בתחילת שיפוץ קוסמטי ואני רוצה להגיע לכזה דבר : http://www.designercars.net/biler/Rover-620-3.jpg

בדיוק רק עם ספוילר כמו במהיר ועצבני ,ועם אגזוז נרוסטה ,והגה ספורט וכסאות ספורט .

ומעונין ליקנות עד 1000 שקל כסאות ספורט .

עכשיו מה שאני מנסה להגיד זה מאיפו אפשר להשיג כאלו דברים ובאיזה אזור כספי זה עולה למה צבע אני כבר עשיתי .

ועם חלונות שחורים זה חוקי מדבק הוא תנור.

תודה לעוזרים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל להגיע למה שאתה רואה בתמונה אתה צריך מחיר שעולה יותר מהרכב עצמו,באזור של אלף שקל30-40 אני מאמין,אבל זה לא רק על מראה חיצוני,בתמונה הרכב משופר מכאנית אני מאמין.(למרות שאי אפשר לקבוע זאת בוודאות אבל בוא ניהיה אמיתיים מי שמשקיע בצורה כזאת ברכב לא ישים לו כמה חלקים מחוזקים בדרך?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בעזה/כפרי המשולש תוכל למצוא את כל התוספות האלה.

אם נתעלם מכך שהתמונה הזו היא פוטושופ ברמה נמוכה.

רובר הוא רכב עם מספיק בעיות שיצריכו ממך השקעה כספית לא קטנה לכן הייתי מתחיל מלתחזק אותו מכאנית בצורה טובה.

אני במקומך הייתי שם ג'נט יפה (לא צעקני) ומסתפק בכך.

להפוך את הרכב לרכב פשע בטעם רע , רק ימשוך תשומת לב שלילית וגם יראה רע בלי קשר.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא ימצא אם הוא יצא משם חיי.

ומה הטעם בדיוק לקנות חלקים זבל ולהרכיב אותם על הרכב?

חבר שלי התקין את כל החצאיות והשטויות האלו בכפריים הערביים והכל התפרק-שמור את הכסף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רובר הוא רכב עם מספיק בעיות שיצריכו ממך השקעה כספית לא קטנה לכן הייתי מתחיל מלתחזק אותו מכאנית בצורה טובה.

אני במקומך הייתי שם ג'נט יפה (לא צעקני) ומסתפק בכך.

להפוך את הרכב לרכב פשע בטעם רע , רק ימשוך תשומת לב שלילית וגם יראה רע בלי קשר.

הגם אתה בוטרוס? מאיפה הגעת למסקנה שרובר הוא רכב בעייתי? לי לא ידועה בעיה בדגמי המנוע T, בדגמי מנוע K הייתה קיימת בעיה של אטם ראש שגם נפתרה, חבל לכתוב שטויות שלא עומד שום דבר בבסיסן חוץ משמועות.

ברדוגו קבל :

http://cgi.ebay.co.uk/rover-600-full-bodykit-predator-style_W0QQitemZ330404652674QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item4ceda6e682

יעלה לך סביב ה3000 ש"ח בארץ לא צבוע ואחרי משלוח וזה לא כולל את הספוילר, עדיף על בניה מפיבר בארץ בוודאות.

AmpTw: Zapco Ref 200.2| AmpWoofer :Zapco Ref 350.2

| Processor: Alpine H701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעונין להשקיע בסכומים כאלו אבל השאלה היא לך fleshbone עם הקיט של 600 מתחבר ל620 ואני אומר שלא מענין אותי הצבע הוא הספוילר למה אני רוצה ספוילר אחר וצבע אז זה לא מענין למה גם ככה אני צובע את האוטו בשחור עכשיו השאלה כמה יעלה לי כול הקיט ועם יהיה בעיות במכס .

ועם יש עוד קיטים כאלו אני ישמח לקבל לינקים .

ומי רוצה למחור כסאות ספורט מעונין עד 1000 שקל לזוג .

וגם מעונין בספוילר כמו בדגמים של מהיר ועצבני .

ומעונין באגזוז עם רעש חזק חזק חזק חזק שיריד את השכונה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגם אתה בוטרוס? מאיפה הגעת למסקנה שרובר הוא רכב בעייתי? לי לא ידועה בעיה בדגמי המנוע T, בדגמי מנוע K הייתה קיימת בעיה של אטם ראש שגם נפתרה, חבל לכתוב שטויות שלא עומד שום דבר בבסיסן חוץ משמועות.

ברדוגו קבל :

http://cgi.ebay.co.uk/rover-600-full-bodykit-predator-style_W0QQitemZ330404652674QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item4ceda6e682

יעלה לך סביב ה3000 ש"ח בארץ לא צבוע ואחרי משלוח וזה לא כולל את הספוילר, עדיף על בניה מפיבר בארץ בוודאות.

ברוטוס, לא בוטרוס :)

ג'סי כהן בחולון (ליד הירקות) נשמע כמו מקום שאפשר למצוא בו יצירות מוטוריות משופרות בטוב טעם.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...