Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מקלדת מיני ל-CAR PC

ofer1973
שימו לב! השרשור הזה בן 5294 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יותר פשוט כבר ללמוד הקלדה עיוורת - מי צריך מדבקות :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טני לא הייתי הולך על המקלדת הזאת לרכב, יש לי אותה, היא מסורבלת

וממש לא נוח לעבוד איתה ברכב.

נראה לי שגם אני אלך על הרעיון של רענן, אופציה הרבה יותר מוצלחת וממש זולה.

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כל מה שאתה צריך זו מקלדת קטנה שאתה יכול לאכסן מתחת לאחד המושבים - תקפוץ לשופר סל דיל, יש להם מחלקת מחשבים ממש טובה בכל הסניפים, אתה תמצא שם מקלדות מספיק קטנות שעולות עשרות שקלים בודדים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקליד עיוור אז ככה שאני לא צריך להביט במקלדת, רק להניח עליה ידיים.

יש לי אוריינטציה מהירה מאוד ואני מסוגל גם להקליד תשובה במחשב תוך כדי שאני משוחח עם אדם אחר ואני בכלל לא מביט במסך.

אז ככה שאני לא סובל מהגבלות פיזיות כאלו או אחרות של התארגנות מול מקלדת :-P

אבל זה רק אני, ואני פולני...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום קניתי בחנות מחשבים ,מקלדת מולטימדיה מלאה בממדים של 30 ס"מ על 16 ס"מ .

עלתה לי 60 ש"ח כוללת אנגלית ,עיברית ,ספרות ומקשי מולטימדיה ,ומתחברת ל-USB.

עובדת מעולה ,וניכנסת ללא בעיות לתא כפפות .

עכשיו רק נשאר לי לבנות לה זרוע שבזמן שימוש יהיה ניתן לשלוף אותה מהתא כפפות ואולי גם איזה לד שיאיר עליה :-)

תודה רבה לכולם על העזרה :-D

עופר.י

JOYING 7" ANDROID-> Audison bitOne

TRU S45->HAT Clarus C6+Legatia L3 | Genesis ST60->Morel MT230 | Sundown SAE-1200D->AA 12" Arsenal

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאד ממליץ על המקלדת הזו , היא דקה מאד וקומפקטית (מקשים דומים לאלו שיש במחשב נייד אבל נוחים יותר). והיא מגיעה עם חיבור USB כברירת מחדל. כך שהיא עובדת הכי טוב ב USB. והכי חשוב , זולה ומבית טוב לוג'טיק.

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=1355_2228_1591&products_id=14570

5949.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום קניתי בחנות מחשבים ,מקלדת מולטימדיה מלאה בממדים של 30 ס"מ על 16 ס"מ .

עלתה לי 60 ש"ח כוללת אנגלית ,עיברית ,ספרות ומקשי מולטימדיה ,ומתחברת ל-USB.

עובדת מעולה ,וניכנסת ללא בעיות לתא כפפות .

עכשיו רק נשאר לי לבנות לה זרוע שבזמן שימוש יהיה ניתן לשלוף אותה מהתא כפפות ואולי גם איזה לד שיאיר עליה :-)

תודה רבה לכולם על העזרה :-D

עופר.י

חברה, קראתם?

הוא כבר קנה את המקלדת, אני לא מאמין שהוא צריך 10:-D

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5294 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...