Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידת זיהוי רכב . קלה למי שמזהה. קשה למי שלא מזהה

elibaba

פוסטים מומלצים

"מבוסס"? זה העתק מושלם לקרייזלר. באחד האתרים כתוב "הרכב הרוסי שאפילו הרוסים לא סובלים":lol:

מה איתך, איך אתה אומר שזה העתק? הטאסות שונות.

8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

"מבוסס"? זה העתק מושלם לקרייזלר. באחד האתרים כתוב "הרכב הרוסי שאפילו הרוסים לא סובלים":lol:

הרכב לא רק מבוסס, זה סברינג אחרי שינויים קוסמטיים קלים. זה לא העתק, זה רכב שבונים אותו ברישיון.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, נמשיך? הלאה, דיי קל:

עריכה: לא ראיתי ש-FIXESSS העלה תמונות- זכות הראשונים לו. למרות שלא עומד ב"חוקי" השרשור... אני די בטוח שמהמכוניות הנ"ל יוצרו פחות מ-1000 יחידות. לא משנה.

1111.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה איתך, איך אתה אומר שזה העתק? הטאסות שונות.

8)

אני בעלים של סברינג,ברור ששמתי לב לטאסות ולפרונט השונה.לא היה לי מושג שקיים רכב כזה.

היא שווקה רק ברוסיה?

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שמכיר יהיה קליל, למי שלא, פחות:

IMG7412_SYEp_IK4n.jpg

free image hosting

נהגתי על כזאת קופה לפני מספר שבועות. אומנם בתמונה לא רואים, אבל זה 5 מטר, מנוע נורטסטר 4.6 עם 300 סוסים. הבאסה שזה הנעה קדמית. אבל היא ממש רכה כמו שאמריקאית אמיתית צריכה להיות.

אני חושב שהקופה עדיין למכירה - אחת מבין הבודדות בארץ (לחובבי האקזוטיקה שלא מפחדים מהיעדר חלפים ומקומות לטיפולים). רכב נעים מאוד לנהיגה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי על כזאת קופה לפני מספר שבועות. אומנם בתמונה לא רואים, אבל זה 5 מטר, מנוע נורטסטר 4.6 עם 300 סוסים. הבאסה שזה הנעה קדמית. אבל היא ממש רכה כמו שאמריקאית אמיתית צריכה להיות.

אני חושב שהקופה עדיין למכירה - אחת מבין הבודדות בארץ (לחובבי האקזוטיקה שלא מפחדים מהיעדר חלפים ומקומות לטיפולים). רכב נעים מאוד לנהיגה.

ושמה בישראל? רק את זה שכחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את זה השארתי למי שלא מכיר. אבל אם אתה מתעקש זו קאדילק אלדוראדו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...