Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עקפת משמאל וחזרת לימין? חייך, אכלת אותה!

אלעד
שימו לב! השרשור הזה בן 5084 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחד לאחד, ל-XBOX:

1. מיקום העבירה: חייב להיות ידוע בדיוק ולא בערך. אי אפשר להאשים אדם בכך שגנב מסטיק מחנות אם לא יודעים איזו חנות - אולי גנבו באותה שעה גם בחיפה וגם באילת, ברור שלא אותו אדם אשם בשניהם.

2. אם השוטר שינה פרט כלשהו מפרטי הדו"ח לאחר שניתן - כלומר שהעותק שנמסר שונה מהעותק של השוטר - אז פה יש כבר אפשרות לחגיגה שלמה על חשבון השוטר - אולי אפילו מח"ש יאלצו לעשות משהו (וזה די נדיר).

3. פה יש כבר דברים לענין: בשעת המשפט השופט והתובע ינסו לגרום לנאשם להודות. והפתרון פשוט: לא מודים. אין ראיות - אין הרשעה.

4. אם לא ידוע היכן נעברה העבירה, אז אין עבירה, ולכן מספר הנתיבים כבר לא משנה.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 193
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש שוטרים שפשוט סתם ללא סיבה מיוטחדת למעט שיעמום ורצון להציק עושים דברים. לעומת זאת יצא לי להתקל ביותר מפעם אחת בשוטרים נחמדים והוגנים זה בעיקר במרכז הארץ לפחות לי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקשתי ממנו שיכתוב בדברי הנהג דברים שאני אומר לו, וכאשר התחלתי למנות את הדברים שכתבתי פה, הוא התחיל להתווכח איתי וסירב לכתוב את שאמרתי לו, תוך שהוא קוטע את דבריי ומסרב לתת לי להשלים משפט.

.

כבר פה יש עילה לביטול הדו"ח חובתו לרשום את אשר אמרת.

והיית צריך לדרוש שרשום את "אמר לי השוטר שזה נאיבי להניח שהתנועה תתנהל בצד ימין"

אח"כ לך תוכיח שאין לך אחות.

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש התפתחויות חיוביות מהשעה האחרונה. מבטיח לעדכן ברגע שהדברים יהיו סגורים.

לירון, אכן לא הזכרתי את שמו של השוטר. מותר לשאול לאיזו מטרה אתה זקוק לפרט הזה?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, בקצרה:

אבא שלי הלך לפגישה עם ראש משרד התנועה בתחנת נתניה. לאחר שהוא ועוד שניים משוטרי התנועה שלו דנו בדו"ח, עולה כי רב הנסתר על הגלוי וכי חסרים בו פרטים מהותיים רבים (הבולט שבהם: השוטר כלל לא שמר איתי על קשר עין).

אני מגיש בקשה להישפט.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי שמירה על קשר עין היא אכן עילה די טובה לביטול הדו"ח.

ניסיון לדבר "בהיגיון" עם שוטרים מסויימים אכן נופל על אוזניים ערלות, כפי שכבר גילית, אלעד.

בכל אופן, אני משתדל לנסוע כמו סבתא יוכבד ליד ניידת משטרה,

בעיקר אם מדובר ב"חברינו" ממתנ"א.

האופצייה השנייה היא כאמור לנסוע בקצב שהם לא יכולים לו,

לא שאני ארמוז אי פעם שיש לי קשר ל- CBR מסויים ששוטרים ניסו מתישהו לסמן לו לעצור...

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שקראתי את כל המגילה הזו באמת שנהייתי עצבני,

יש לי היכרות אחרי כמה מקרים ושיחות מטומטמות עם מתנ"א.. לגמרי מבין אותך.

לא יאומן שאלו האנשים שאמורים לייצג את משטרת ישראל.

לא יודע אם שווה לעבור את כל הטרחה של בית המשפט תמורת קנס של 250 שקל, אבל שיהיה לך בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם שווה לעבור את כל הטרחה של בית המשפט תמורת קנס של 250 שקל, אבל שיהיה לך בהצלחה.

שווה! שירשם לשוטר בתיק שהוא לא יודע את חוקי התעבורה.

ומחר לא יעצור אותך, אותי או כל אחד אחר שעקף משמאל וחזר לימין.

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד, כמובן שאני בצד שלך.

רק שאלה, האם עברת בין נתיבים בצורה זריזה יחסית?

אם כן, זה לא הדבר הכי חכם לעשות שיש ניידת בסביבה.

יצא לי המון פעמים לעקוף ניידות, אני מאותת ואז אחרי כמה שניות אני גולש לנתיב באיטיות, נותן גז בהדרגה ונעלם.

כל תנועה מעט חדה, למרות שהיא בגבול ההגיון מדליקה אותם.

אביחי

נ.ב - עם היגוי כמו באלפא שלך יש מצב טוב שאני מנחש נכון :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, בקצרה:

אבא שלי הלך לפגישה עם ראש משרד התנועה בתחנת נתניה. לאחר שהוא ועוד שניים משוטרי התנועה שלו דנו בדו"ח, עולה כי רב הנסתר על הגלוי וכי חסרים בו פרטים מהותיים רבים (הבולט שבהם: השוטר כלל לא שמר איתי על קשר עין).

אני מגיש בקשה להישפט.

משפט?!

לאור הנ"ל היה על ראש המשרד לבטל את הדו"ח באופן מיידי, מדוע זה לא נעשה? אז מה הקייס של השוטר להתעקש וללכת עם הראש בקיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסמכות היחידה לביטול דו"ח היא הפרקליטות.

מעבר לכך שהשוטר שרשם לי את הדו"ח שייך לתחנת גלילות, לראש המשרד אין את הסמכות להורות על ביטול הדו"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5084 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...