Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עקפת משמאל וחזרת לימין? חייך, אכלת אותה!

אלעד
שימו לב! השרשור הזה בן 5084 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם חסר פרט כל כך מהותי כמו מקום העבירה, אין לי ספק שבית המשפט יפסול את הדו"ח הזה והשופט עוד עלול להתעצבן על המשטרה שבכלל נתנה לזה להגיע עד אליו. אגב ללמדכם עד כמה זה קיצוני - עילה לבטל דו"ח היא גם משהו כמו כתיבת "הנהג עבר באור עדום" (שגיאת הכתיב מכוונת, כמובן).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 193
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אלא אם כן היה שינוי בזמן האחרון אז יש בהחלט לראש לשכת תנועה אפשרות לביטול הדו"ח

בשביל לבצע את זה יש להגיש בקשה כתובה לראש הלשכה השתובה מתקבלת בתוך עד 45 ימים

במידה וראש לשכת תנועה לא מבטל את הדו"ח ניתן לאחר מכן להגיש בקשה להשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסמכות היחידה לביטול דו"ח היא הפרקליטות.

מעבר לכך שהשוטר שרשם לי את הדו"ח שייך לתחנת גלילות, לראש המשרד אין את הסמכות להורות על ביטול הדו"ח.

אין צורך שתבזבז את זמנך היקר לשווא רק בשביל להגיע לבית המשפט ל-5 דקות בהן תבקש לאור הנסיבות שהזכת לבטל את הדו"ח שכן אין די ראיות להוכיח ביצוע העבירה כמפורט בו.

את זה אתה יכול לעשות על ידי שליחת מכתב בקשה לביטול דו"ח למשטרה, בו תציין את גירסתך לאירוע, את שיקול דעתו המוטעה של השוטר, את עברך הנקי, את הפרטים המהותיים החסרים בדו"ח, ואת עובדת היותך נהג זהיר התורם רבות לקידום תרבות הנהיגה.

אם תיענה בשלילה, תוכל לבקש מבית המשפט לפצות אותך על ביזבוז זמנך היקר לאור העובדה שאת אותם טיעונים (שיזכו אותך במשפט) כבר העלית בפני המשטרה וזו לא נענתה לך.

בהצלחה ועם המון אופטימיות !

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

הגיע הזמן לקצת עדכונים:

כבר מתחילת השבוע שעבר אני מנסה להשיג את רמ"ד תביעות באגף התנועה של מחוז ת"א. יצרתי קשר עם המזכירה שלו וביקשתי להיפגש עמו. המזכירה הודיעה לי שבאפשרותי להיפגש עם התובע כמה דקות לפני המשפט.

לשווא ניסיתי להסביר לה שאני בכלל מנסה להימנע מלהגיע למשפט, ולכן עלי לפגוש בתובע בזמן הקרוב מאוד. המזכירה הורתה לי לשלוח פקס ולשטוח בו את טענותיי. אז שלחתי. כשראיתי שהשבוע נגמר ואף אחד לא טורח לחזור אלי, יצרתי שוב קשר עם מדור תביעות. הפעם כבר ידעו לספר לי מי התובעת שלי, ואפילו נתנו לי את הטלפון שלה.

התקשרתי אליה, הצגתי את עצמי וסיפרתי לה מדוע ברצוני לפגוש אותה. התובעת דווקא נשמעה מאוד לבבית ונחמדה בטלפון, אבל אמרה לי שאין באפשרותה לעשות דבר, ובכל מקרה, שבוע לפני המשפט התיק כבר נמצא בביהמ"ש ואין הרבה מה לעשות. כששאלה אותי למה חיכיתי כל כך הרבה לפני שפניתי אליה, עניתי לה בפשטות שכבר שבוע אני מחפש אותה, ולא ממש נותנים לי לדבר איתה...

קבענו להיפגש היום בצהרים - היא אמרה שהיא נמצאת במשרד עד 14:00. עשיתי שיעורי בית טוב טוב, וכבר ב-12:30 נחתתי אצלה במשרד, רק כדי לגלות שהיא בדרכה החוצה יחד עם כל המדור שלה לשמחה כלשהי.

רדפתי אחריה לכיוון היציאה, הצגתי את עצמי והזכרתי לה שנדברנו להיפגש. מסתבר שהיא בכלל שכחה ממני :?

היא ניסתה לעשות כמה ניסיונות לדחות אותי ממנה, אבל כשהבינה שאין לי ממש כוונה לוותר, היא ניאותה להקדיש לי מספר דקות במשרדה. ישבנו, היא קראה את הדו"ח, והודיעה לי מיד לאחר מכן שהיא לא יכולה לעשות דבר וכי אם אני רוצה, אני רשאי לכפור בעבירה במשפט. שוב הסברתי שאני חושב שלאור תיאור העובדות, אין בכלל סיבה להגיע למשפט.

בתגובה, היא ענתה לי שמדובר ב-250 ש"ח ללא נקודות, וכי כדאי לי להודות מפני שהמשפט יגזול ממני יותר משאבים. עניתי לה שלא ממש נראה לי שאני אודה בעבירה שכלל לא ביצעתי.

"נו, אז לך למשפט", אמרה, וקמה ממקומה בדרכה לשמחה. לדאבוני, גיליתי שאת הנחמדות שלה היא שומרת רק לשיחות בטלפון.

הצלחתי להחזיק אותה עוד קצת במשרד, וזה השתלם לי, בעיקר מפני שבפרק הזמן הזה הצלחתי להוציא ממנה מי הגורם שיכול להורות על גניזת התיק (רמ"ד תביעות), וכי עלי לבקש מביהמ"ש דחיה של הקראת האישום מכיון שבכוונתי לפנות אליו.

המשפט כזכור אמור להתקיים ביום שני הקרוב. היום אחה"צ כבר שלחתי פקס לביהמ"ש, וביום ראשון על הבוקר אתקשר לוודא שזה אכן הגיע ושבקשתי אושרה. במקביל, מחר על הבוקר אני שולח דואר רשום לרמ"ד תביעות - הכנתי לו מכתב מפוצץ שאני מקווה שיעשה את העבודה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשה לי להגיד את דעתי בתור מסתכל מהצד: אני יכול להבין מדוע היא לא ממש מתעניינת ב"תיק" שלך - מדובר ב-250 שקלים, שזה הרבה פחות מכל הטרטור שזה מטיל עליך וכל המערכת כשאתה ניגש למשפט. ברור לי שמדובר עבורך בעניין עקרוני, אבל בסופו של דבר אם הייתי במקומך הייתי משלם ושוכח מהסיפור. מבחינתי זה לא דבר ששווה להלחם עבורו, אפילו אם אני צודק.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה אתה עקשן לי לא היה סבלנות לקרוא את כל זה, אני לא מבין איך יש לך סבלנות לטפל בכל זה, אני מקווה שתצליח סוף סוף באמת יש מישהו שמוכן "להילחם" בהם. רק נראה לי שזה בזבוז זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תצפה ליחס שונה אצל רמד תביעות. ואל תחשוב לרגע שהוא יטרח לקרוא את המכתב המפוצץ שלך.לכן חבל על העצבים וכל הטירחה שלך.

אומנם זה עניין עקרוני אצלך אך לפעמים צריך לדעת מתי לוותר בייחוד כשהנזק מיזערי.

בכל מיקרה שיהיה לך בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד לרוב המגיבים בשרשור המתוסכל הזה, אני ממש לא מבין ללבך. אין לך דברים אחרים על הראש חוץ מהקנס הפעוט הזה? זה שווה 250 שקל + הוכחת העיקרון לאנשים שלא מזיז להם?

כל קרב הוא קרב אוכל כשאתה קניבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמשיך. תמשיך. אני מאוד מקווה שתצליח.

אולי זה יצור תקדים ויתן תקווה לכולם לא להכנע לקשיי הבירוקרטיה ולהתייאש אחרי 2 פקסים.

תודה על העדכון ושוב לדווח.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד לרוב המגיבים בשרשור המתוסכל הזה, אני ממש לא מבין ללבך. אין לך דברים אחרים על הראש חוץ מהקנס הפעוט הזה? זה שווה 250 שקל + הוכחת העיקרון לאנשים שלא מזיז להם?

זה עקרוני בשבילו וזה מה שחשוב. אני חושב שגם אני הייתי נלחם אם דבר כזה היה קורה לי ולו רק בגלל העקרון (כמובן שרק אם היה לי זמן).

אלעד,

מאחל הצלחה בהמשך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת ?

הבן אדם חף מפשע, למה שיורשע וישלם מחיר על לא עוול בכפו ?

אתה אולי מתייחס ל 250 ש"ח כסוג של מס / אגרה למדינה, הוא מתייחס לזה כאל נסיון לתייג אותו כפושע.

אלעד, אם אתה זקוק לעזרה כלשהי - בכיף, יחד איתי אני משוכנע שיש כאן עוד רבים שישמחו לסייע.

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך להודעה של דני ובניגוד לדעה של רבים

אני חושב כי כאשר אתה צודק יש להילחם . דין פרוטה כדין מאה.

הפורום הזה יכול לסייע לבן אדם להחליט אם הוא אכן צודק.

זה דורש ממקבל הדו"ח להיות כן ולספר את הכל , לא רק מה שהוא חושב שיכול להועיל לו ואז יוכלו גם האחרים לחוות דעה אובייקטיבית האם אשם או לא.

הועלתה פעם הצעה שיש לחשוב עליה ברצינות והיא , כי כל מקבל דו"ח יבקש להישפט על העבירה. המערכת הסתומה בלאו הכי תקרוס תוך פחות מחודש.

אז אולי מישהו בחלונות הגבוהים , יבדוק מה קורה לעם הזה שהחליט פתאום להשתגע.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, המדינה רק תמשיך לעשות כסף על אלה שילכו למשפט.

רוב הדוחות במדינה שלנו הם חוקיים, גם אם קטנוניים.

הוכחה טובה לזה ניתן לראות בפורום, כל יומיים נפתח פה טופיק על " איזה שוטרים ____, תפסו אותי עם חלונות מושחרים והורידו מהכביש" או " ה___ נתן לי דוח על נהיגה בנתיב האמצעי/ שמאלי כשנסעתי 110" או... קיצר, אני מקווה שהבנת למה אני מתכוון.

בסופו של דבר כל אחד כזה ישפט ויקבל תוספת קנס על זה ששופט היה צריך לעשות משהו בעבודתו (בזבוז זמן בית המשפט או איך שלא קוראים לזה אצלם). ושוב המדינה הרוויחה.

מצד שני, על דוחות כמו של פותח השרשור אין שום סיבה לוותר. ואני אישית הייתי הולך למשפט בלי לחשוב על זה בכלל.

ולדעתי, לא יעשו שום דבר עד שכל בעלי התפקידים החשובים לא יוחלפו.

כל אחד דבוק לכסא שלו כל כך חזק שאפילו לצאת ולראות מה קורה בתחום אחריותו מסובך מידי בשבילו/ הוא מפחד שיתפסו לו ת'כסא.

קח לדוגמא את קופות החולים. אני זוכר שלפני 10 שנים +- לא הייתי צריך לקבוע תור חודשיים - שלושה מראש(יש אנשים שבשבילם זה יכול להיות ההבדל בין חיים למוות).

אז מתלוננים. זה באמת מעניין מישהו? לא! אפילו את תיק שר הבריאות אף אחד לא רצה לקחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5084 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...