Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרוסיה באהבה - זיהוי מאכל

redbaron
שימו לב! השרשור הזה בן 5617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה קטע

אף אחד לא ידע מה זה

פיתאום כולם יודעים

סולוגוני

:lol:

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורים של אשתי מבלים הרבה בצ'כיה ובכל פעם שחוזרים מביאים לנו סטוק של זה (שמחוסל מיידית ע"י בתי הקטנה, שמגלה את הגנים הרוסיים שלה). אבל כנראה שיש משהו בגרסא הרוסית. נתקלתי בזה פעם ראשונה ב"שוק איכרים" בסנט פטרבורג וזה אכן היה הכי טעים שם, והסבירו לי שהם מעשנים את הדבר הזה יחד עם נקניקים וזה נותן את הארומה הייחודית.

זה עושה לי חשק, יום אחד כשאפרוש מההיי-טק, לפתוח מין מקום כזה שבו בן אדם יוכל לשבת על וודקה או בירה, מעליו יעברו כמו בראנינג סושי, רק מהתקרה, כל מיני דגים מיובשים וגבינות מעושנות בסגנון רוסי, ויתלוש לעצמו חתיכה ממה שבא לו ללעיסה בריאה.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא פחות אוהב את המעושנת, זו באמת סטייה רוסית לעשן כל דבר ואז יוצא שהכל יש טעם של נקניק. יש לי קרוב משפחה (כמובן ממוצא רוסי, כמו כל יתר המשפחה) שהקים מעשנת בבית ומאז מעשן כל דבר שזז, וגם מכריח אותנו לאכול אח"כ.

אין כמו תחת של הודו מעושן עם בירה קרה.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עושה לי חשק, יום אחד כשאפרוש מההיי-טק, לפתוח מין מקום כזה שבו בן אדם יוכל לשבת על וודקה או בירה, מעליו יעברו כמו בראנינג סושי, רק מהתקרה, כל מיני דגים מיובשים וגבינות מעושנות בסגנון רוסי, ויתלוש לעצמו חתיכה ממה שבא לו ללעיסה בריאה.

ואז יבואו ממשרד התמ"ת, יפשטו ממך את העור בשביל רשיון עסק. מייד אחריהם יגיע משרד הבריאות, יפשטו ממך את הדרמיס בשביל רשיון משרד הבריאות.

מס הכנסה וביטוח לאומי יגיעו אחריהם, לפשוט ממך את ההיפודרמיס.

בסוף יכאב וישרוף לך, אפילו תא לחץ לא יעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סולוגוני לא אמור להיות מעושן, סתם מלוח

חוץ מזה שהוא לא גרמני אלא גרוזיני.

אז סולוגוני זה לא.

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלו ג'יי, את צודקת שהסולגוני הגרוזיני המקורי זה לא מעושן ולא כלום. הרעיון לעשות אותו זה ורסיה רוסית (כאמור זו סטייה קולינרית ידועה). לא יודע לגבי יצור שלו בגרמניה ומה מידת הטיב אבל יש די הרבה יצור בארץ של סולגוני מצוין בהחלט.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עכשיו כל אלו שידעו טועים ?

מי יודע, אולי נגלה וזה בעצם טבחע

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BUBBA - אני יודעת שיש בארץ סולוגוני טוב - יש לי אותו במקרר :D

דיברתי על המוצא של הדבר הזה ולא על ארץ הייצור :)

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניה שניה...

סולוגוני זו הגבינה, ומה שיש לי במקרר (השאריות שלו ליתר דיוק ;)) זה.....?

ומאיפה אני מסיג את "המנה" הבאה שלי... ? :roll:

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתניה, בשכונות בהן מתגוררים משפחות גרוזיניות רבות. עובר אחת לשבוע-שבועיים מישהו עם טנדר וצועק מלוא גרונו "חוולי סולגוני, חוולי". ואז יורדים כל החושקים בגבינה וקונים ממנו.

אני מאמין שגם בחנויות ובשוק {בנתניה ומקומות אחרים} תוכל למצוא את הסולגוני בגרסה הרגילה - ואולי גם המעושנת.

אם אתה לא גר קרוב לנתניה - תוכל למצוא ריכוזים גדולים של גרוזינים באשדוד ואשקלון בדרום, ובצור שלום {בין הקריות לעכו} בצפון.

הגרוזינים מאוד גאים במאכלים העממיים שלהם והם ישמחו לעזור לך למצוא את הגבינה המיוחלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...