Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיון (משנת 2003) בנושא צמיגות שמני מנוע ושמני ממסרה / דיפרנציאל.

איציק נ.
שימו לב! השרשור הזה בן 5097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בג'אן מיכל שמן גיר ESSO 2L עולה כ-140 ש"ח ! אני מאמין שאפשר למצוא בפחות.

המחיר בג'אן נכון ללפני חודש הוא 70 ש"ח ל2 ליטר של ESSO 75-80.

בשישי שעבר בקופה אצלם ביקשו כ-140 ש"ח ביקשתי שיבדקו שנית וזה היה המחיר שהם דרשו.

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בג'אן מיכל שמן גיר ESSO 2L עולה כ-140 ש"ח ! אני מאמין שאפשר למצוא בפחות.

המחיר בג'אן נכון ללפני חודש הוא 70 ש"ח ל2 ליטר של ESSO 75-80.

בשישי שעבר בקופה אצלם ביקשו כ-140 ש"ח ביקשתי שיבדקו שנית וזה היה המחיר שהם דרשו.

:shock::shock::shock::shock::shock:

לפני כחודש ביקרתי אצל ג'אן לקניית שמן גיר לא פחות מ-3 פעמים! (לקליאו ול-2 וולקנים) בשלושת הפעמים שילמתי 70 ש"ח.

מוזר ביותר :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון ללפני שבועיים זה עדיין היה 70 ש"ח.

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מוזר, זכרתי שאיציק כתב שהעלות היא כ-70-80 ש"ח, לכן כתבתי שאני מניח שאפשר להשיג בפחות.

גם לי זה קרה פעם אחת אצלם....(הטעות הזו במחיר).

כשבאתי לשלם הוא פתאום אומר לי "140 שח"... :shock:

הסברתי לו שהייתי כאן שבוע שעבר וזה עלה לי 70 שח ! לא יכול להיות שזה 140 שח.... בסוף התברר שהוא התבלבל בין המקט של השמן גיר האוטומטי למק"ט של השמן גיר הידני... (הוא היה בטוח שהוא שלף מהמדף שמן גיר אוטומט, רק כשהראתי לו את ה"75W80" על האריזה הוא הבין שהוא התבלבל).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חאפרים, אני ביקשתי שיבדוק שוב את המחיר והוא בדק ואמר שאכן 140 ש"ח.

תיארתי לעצמי שאיציק עם כל הקומבינות שלו :D פשוט השיג במחיר זול יותר, לא נורא בסיכומו של דבר הוא עשה לי טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיארתי לעצמי שאיציק עם כל הקומבינות שלו :D פשוט השיג במחיר זול יותר, לא נורא בסיכומו של דבר הוא עשה לי טובה.

מה זאת אומרת עשה לך טובה ?

הוא מכר לך ב 70 או לא ?

מה יהיה להבא ? הם יתחילו לגבות 70 שח לליטר ?

הנושא קצת לא ברור.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מכר לך ב 70 או לא ?

הנושא קצת לא ברור.

איציק

בזה שפשוט לא קניתי אצלו את השמן והמשכתי הלאה, אף אחד מהמוסכים באיזור לא החזיק שמן גיר באיכות טובה.

נסעתי למוסך ליטל לרכוש מהם את השמן, עברתי דרך מוסך ימית וניסיתי לרכוש את השמן גיר אצלם.

הם לא מחזיקים את השמן באריזות של 2 ליטר, הציעו לי בעלות של 80 ש"ח כולל מע"מ ועבודה את ההחלפה כשירות, לדעתי זה משתלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קצת אתעלק על ההודעה....

קראתי את מה שכולם רשמו פה וההתיחסות שלכם היא בעיקר על שמן 10W40 ,לי יש במנוע שמן 20W50 של לובקס,כדאי לי לעבור ל10W40 ?

לירן

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מכר לך ב 70 או לא ?

הנושא קצת לא ברור.

איציק

בזה שפשוט לא קניתי אצלו את השמן והמשכתי הלאה, אף אחד מהמוסכים באיזור לא החזיק שמן גיר באיכות טובה.

נסעתי למוסך ליטל לרכוש מהם את השמן, עברתי דרך מוסך ימית וניסיתי לרכוש את השמן גיר אצלם.

הם לא מחזיקים את השמן באריזות של 2 ליטר, הציעו לי בעלות של 80 ש"ח כולל מע"מ ועבודה את ההחלפה כשירות, לדעתי זה משתלם.

ממלאים מצובר ?

אם כן, איך אפשר לדעת בוודאות שמדובר ב ESSO 75W80 ?

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן צובר, בעל המוסך אמר לי שחובתו כמוסך מורשה להשתמש ב-ESSO אני רוצה להאמין שזה המצב

אגב גם בליטל משתמשים בצובר ולמעשה בכל מוסך מורשה לובינסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן צובר, בעל המוסך אמר לי שחובתו כמוסך מורשה להשתמש ב-ESSO אני רוצה להאמין שזה המצב

אגב גם בליטל משתמשים בצובר ולמעשה בכל מוסך מורשה לובינסקי.

הבנתי...האמת היא שהחיסכון בקניית שמן בצובר או מיכל גדול היא עצומה. ראיתי את זה היטב בשמן גיר (אגב, על השמן גיר שדובר בתחילת השירשור משתמשים גם במוסכי פג'ו-סיטרואן), אני שוקל בעתיד אולי לעשות את זה גם עם שמן מנוע 10W40 (למרות שתמיד יש כאלה שמעדיפים מאריזה סגורה, וב ACDELCO המחיר של 5 ליטר 10W40 חצי סינטטי הוא כ-11 שח לליטר, שזה שם בסימן שאלה גדול את הכדאיות של רכישת שמן מנוע במיכל גדול....עם השמן גיר זה היה שווה).

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק לא חווית דעה על מצב השמן בהחלפה, גם בהחלפה הקודמת לפני 20K ק"מ השמן שנוקז היה בהיר וזך ונראה במצב מצוין.

ממש מוזר לי שהשמן גיר שרוקנת היה מושחר כמו שמן מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק לא חווית דעה על מצב השמן בהחלפה, גם בהחלפה הקודמת לפני 20K ק"מ השמן שנוקז היה בהיר וזך ונראה במצב מצוין.

גם לי זה היה ממש מוזר....

השמן של ESSO מאוד זך ונקי (כשהוא חדש, דאאא), שמרתי את השמן שהוצאתי מהוולקן בבקבוק שקוף, אני אצלם את זה מחר בשביל שתראה....זה פשוט לא להאמין. אין לי הסבר איך שמן כזה יוצא אחרי 5,000 ק"מ כ"כ שחור.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי זה היה ממש מוזר....

השמן של ESSO מאוד זך ונקי (כשהוא חדש, דאאא), שמרתי את השמן שהוצאתי מהוולקן בבקבוק שקוף, אני אצלם את זה מחר בשביל שתראה....זה פשוט לא להאמין. אין לי הסבר איך שמן כזה יוצא אחרי 5,000 ק"מ כ"כ שחור.

איציק

אני לא מטיל ספק בדבריך

רק מנסה להבין איך שמן תמסורת מגיע למצב שהוא משחיר לאחר 5,000 ק"מ...

אם זה המצב לדעתי הפנים של הגיר מג'ויף מסיבה כלשהי, החלפות חוזרו ונשנות של השמן לא יועילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...