Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצברים: מחירים, מבצעים, חנויות וספקים.

Guest anakonda
שימו לב! השרשור הזה בן 2802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 514
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא יודע מה אתכם..היום הלך לי המצבר אני קונה מצבר סיני עם 20 חודשי אחריות ב400 שקל בקריות.

מי שמוציא על זה יותר -לדעתי מבזבז סתם את כספו הטוב.

ד"א המצבר הקודם היה שנפ החזיק מעמד 7 שנים.

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה עלו מחירי המצברים אגב?

לי יש שנפ בן 3 כבר , שעבר התעללות של מערכת, בטעות פרקתי אותו פעמיים השנה, הטענתי אותו מחדש כל פעם ע"י רכב אחר וטפו טפו הוא עובד (מקווה שלא עשיתי לעצמי עין).

תלך לאלקטרוניו אני מכיר אותו שנים והוא איש אמין ונחמד.

http://www.d.co.il/18036340/28275

הנה12345

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתערוכת טוקיו שנערכה באוקטובר 2007, הציגה מיצובישי את הרכב החשמלי שלה הקרוי MIEV בתצורת הספןרט שלו. בין יתר החידושים, כמו הנעה עם מנועיפם הקבועים בתוך מכלול הגלגל, לוח סולארי על הגג, הציגה החברה את הסוללות. אלו סוללות חדשות מסוג ליטיום -יון- ונדיום, האוצרות אנרגיה הרבה יותר מצברי העופרת הרגילים. ויתרה מכך- הם מחזיקים ל15000 טעינותופריקות ללא התחממות וללא אפקט זכרון. המחיר עדיין יקר, אבל אם תקנה מצבר כזה, תוכל להעביר אותו ממכונית למכונית , והוא יחזיק 15 שנה בקירוב.

יש תקווה.

yuasa.jpg

מייסד מועדון החמש - בעל מרצדס 170v ליומן השיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אם תקנה מצבר כזה, תוכל להעביר אותו ממכונית למכונית , והוא יחזיק 15 שנה בקירוב.

יש תקווה.

15 שנה =~ 4000 ש"ח במחירים הנוכחים... נגיד יעלו בעוד 50% = 6000.

מה המחיר למצבר כזה..?

כי מי שמשקיע, שוקע....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב AUTO DEPOT פירסמו השבוע כי יש מבצע הנחה על מצברים:

יום א' 18-11-07 מבצע על מצברי VARTA

35% הנחה.

יום ג' 20-11-07 מבצע על מצברי שנפ

25% הנחה.

*לא פרסמו מחירים, והבאתי את הדברים לכאן כפי שהוצגו בעיתונות.

*בדיקה והתקנה חינם במקום.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל לכם לקנות את כל המצברים זבל שמציפים את השוק בימים אלו. קנו אופטימה ג'ל. מצבר עם אורך חיים של צ'יוואוואה..:-).

אני צופה עליה גם במחירי מצברי הג'ל עקב הביקוש, אז כדאי מהר לבדוק את המחירים ולנצל את ההזדמנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אני אשמח לדעת איך מזהים מצבר מחודש כי הולכים להתקין לחבר טוב מצבר של שנפ ב500 ש"ח המחיר נראה לי פלילי משהו לאור העובדה שאותו המצבר עולה מעל ל800 ש"ח באוטו דיפו.

תודה.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב AUTO DEPOT פירסמו השבוע כי יש מבצע הנחה על מצברים:

יום א' 18-11-07 מבצע על מצברי VARTA

35% הנחה.

ל'

מישהו יודע כמה עולה מצבר VARTA 55-66A באוטו דיפו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה:

האם מצבר של שנפ עם 20 חודשי אחריות במחיר של 850 שקל כולל התקנה, למיצובישי לאנסר 2001 זהו מחיר הגון לאור עליית המחירים?

מהו אורך חיים ממוצע של מצבר שנפ-האם כדאי באמת להשקיע ולא לקנות מצבר סיני או מחודש?

בתודה מראש למומחים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...