Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אנשים מסתירים את מס' הרישוי של הרכב בתמונות

רועי שלום
שימו לב! השרשור הזה בן 2275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אגב באותו נושא של להתקשר לבעל הרכב על מנת לקבל פרטים...

כשאבי בזמנו חיפש אוטו, עוד לפני שבכלל יצאנו לראות את האוטו, הוא דיבר עם חבר שלו והוא הלך לבדוק את האוטו (כי הוא גר קרוב לשם), לראות אם בכלל שווה לנו להשקיע דלק לנסוע לראות אותו בלי שהבעלים בכלל ידע שבוחנים לו את האוטו...

באותה מידה יכל החבר הזה להיות גנב, שבזמן שאתה מדבר עם הבעלים הוא מרים לו את האוטו, כשאתה מגיע אתה לא מבין איפה האוטו, והבעלים בחיים לא יחשוד שזה אתה, כי אתה בכלל באת לראות את האוטו, הוא יהיה בטוח שאתמול בלילה שדדו אותו, ובכלל ירגיש שהוא פגע בך ולא אתה בו, שזה בעיקרון העוקץ המושלם... :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הסיבה שלא מראים את המספר של לוחית הרישוי בתמונות ופירסומים זה בדיוק מפאת הסיבה שמטשטשים פנים של אדם שאינו רוצה להופיע בתקשורת , זו הגנה על הפרטיות , האוטו שלך נחשף בכביש לאדם בודד כמה שניות ואתה ממשיך בדרכך או ברמזור אדום מה הסיכוי שהאדם מאחוריך הוא גנב לעומת זאת , כמה גנבים מחוברים לאינטרנט וכמה גנבים רואים ערוץ 2 תאמין לי הרבה יותר מאשר הבחור שעומד מאחוריך ברמזור ! וזה למה לא מראים את מספר לוחיות הרישוי .

והבחור שכתב "מה הקשר בכלל " אתה מוזמן להתקשר למשטרה או לגורמים תיקשורתיים כאלה ואחרים ולשאול אותם מדוע אתם לא מציגים מספרי מכוניות בתמונות וכדומה ויגידו לך הגנה על פרטיות הפרט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמפרסמים רכב למכירה:

במידה ומדובר ברכב שמכיל משהו יוקרתי:

1. לא מפרסמים את מס' הרישוי.

2. רושמים איזור מגורים באופן "עממי" -> תל אביב הופך לאיזור המרכז

3. לא נפגשים מתחת לבית, קובעים פגישה במקום נטרלי.

במידה ומדובר במאזדה עמך:

תפרסם גם נ.צ., אף אחד לא יזמין את הרכב הזה.

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שלא מראים את המספר של לוחית הרישוי בתמונות ופירסומים זה בדיוק מפאת הסיבה שמטשטשים פנים של אדם שאינו רוצה להופיע בתקשורת , זו הגנה על הפרטיות , האוטו שלך נחשף בכביש לאדם בודד כמה שניות ואתה ממשיך בדרכך או ברמזור אדום מה הסיכוי שהאדם מאחוריך הוא גנב לעומת זאת , כמה גנבים מחוברים לאינטרנט וכמה גנבים רואים ערוץ 2 תאמין לי הרבה יותר מאשר הבחור שעומד מאחוריך ברמזור ! וזה למה לא מראים את מספר לוחיות הרישוי .

והבחור שכתב "מה הקשר בכלל " אתה מוזמן להתקשר למשטרה או לגורמים תיקשורתיים כאלה ואחרים ולשאול אותם מדוע אתם לא מציגים מספרי מכוניות בתמונות וכדומה ויגידו לך הגנה על פרטיות הפרט

סבבה, רק חבל שזה לא באמת עוזר, מי שרוצה למצוא ימצא וזה לא משנה גם אם יטשטשו את כל האוטו, ביד 2 המפרסם כותב מספיק פרטים שברגע שמישהו רוצה את האוטו ממש לא בעייה למצוא אותו, בדרכים הרבה יותר פשוטות מלחפש אחר מס' הרכב...

בכלל באינטרנט אנשים מפרסמים מידע שהם בכלל לא מבינים בכמה קלות אפשר לדעת הכל עליהם עם ממש מעט מידע, בשביל זה צריך להזהר ולשים לב טוב טוב מה אתם מפרסמים על עצמכם, אף פעם אי אפשר לדעת מי יקרא את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד עצה היא : תורידו דחוף את התאריך יום הולדת שלכם מהפרופיל בפייסבוק !

תאריך לידה + שם ושם משפחה = סכנה !

זה פיסות מידע שמצליבים אותם אפשר להגיע למידע הרגיש ביותר אנא היזהרו:|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי שסוחרים עושים את זה בשביל שלא יהיה אפשר לברר פרטים על הרכב, אבל אני לא זוכר איפה קראתי. לברר באתר של משרד הרישוי בעלים קודמים וכאלה

זה מה שאני הבנתי

אני חושב שאתם נותנים לגנבים יותר מידי קרדיט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב שנותנים לגנבים יותר מדי קרדיט - אינטרנט, בסיסי ניתונים - הצחקתם אותי. ביום מסתובב התצפתן "אלטע זאכען" או סתם מחפש אוצרות ב"צפרדעים" (אצלינו בשכונה ה"צפרדיע" זה כמו מרכז עיסקי, רבים אינם מסוגלים לעבור לידה בשלוות הנפש) ובינתיים מתרשם מה"סחורה" שבחצר. אם יש משהו מתאים - בלילה באים ואוספים. זכורה לי התקופה בה עבדתי בבאר שבע בלילות. בדרך הביתה ראיתי נשים ונערים התצפתנים מסתובבים בעיר על החמורים. ראיתי גם איך אוספים רכב עם הגרר ב-4 לפנות בוקר.

אינני רואה שום סיבה לאדם ישר להסתיר את מספר רכבו. הרי רכב הוא החפץ שממילא נמצא ברשות הרבים. אומנם יש כאלה שחושבים שיש להסתיר את המספר בפירסומים בלוחות. אולי באמת יש להם את מה להסתיר. או שפשוט זהירות יתר. אילו הייתי מחפש רכב ביד 2 - קודם כל הייתי פונה לאלה עם המספר הגלוי.

אגב, לא רבים יעיזו לגנוב את במוו סידרה 7. גם בגלל האיתורנים למינהם, גם בגלל שלרוב לא כדאי להתעסק עם הבעלים. הרכבים ה"גניבים" אלה הם רכבים עממיים, רובם זולים מאוד, למשל סוברו ליאונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמוכר את האוטו שלו לא יכול להסתיר את הכתובת שלו.אם אני רוצה לגלות את הפרטים האלו,אני פשוט מתקשר כמתעניין ברכב,ושואל כתובת שבה המוכר גר.אם הוא לא רוצה להיפגש בבית,אפשר לפגוש אותו איפה שהוא רוצה,לבקש לראות רישיון רכב ות.ז. ושם הכתובת אמורה להופיע.

אם תשאלו מי שמוכר רכב סטנדרטי למה הוא מוחק את המספר,רוב הסיכויים שהוא יגיד שזה בגלל שככה כולם עושים.

עוד סיבה היא שלפעמים המוכר משתמש בתמונה של רכב אחר שמצא ברשת,ומציג אותו כאילו מדובר ברכב שלו.בדרך כלל אם הרכב שלו לא נראה טוב.

אין לנו על מי לסמוך,אלא על ABS,ESP ושאר צירופי האותיות באנגלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 שנים מאוחר יותר...

זאת רק דוגמא 8).

אבל כשבן אדם מפרסם רכב למכירה ביחד עם שם שלו ומפסר טלפון, לא ברור למה הוא צריך לשמור פרטיות דווקה במספר רכב?

אצלי זה יוצר חשד, שרוצים להסתיר משהו. זה מוצדק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוגמא שאתה הבאת הרכב עבר תאונה, רואים לפי הפנסים.

חד הבחנה!

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר ברכב כמו בתמונה הזאת אז באמת אין שום סיבה להסתיר את מספר הרכב.

אני מוכר עכשיו את הרכב שלי, ומתקשרים אלי אנשים ומנסים לברר איפה הרכב חונה.

אני פחות מודאג מהעיניין הזה, אבל אנשים שהרכב שלהם לא מבוטח בביטוח מקיף או שיש להם תוספות יקרות מנסים לפרסם כמה שפחות פרטים מזהים על הרכב. כי לפי מספר הרכב אפשר לברר איפה גר בעל הרכב.

סך הכל מדובר בטרנד, אנשים רואים שאחרים עושים את זה וגם הם עושים, אז זה לא באמת אומר משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...