Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחד שמפחד שייגנבו לו את האוטו מחפש עיצה טובה וכותרת פחות מאפנה

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 6310 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש, אתה מוזמן להכנס לשכונה שלי במעלה גמלאquote]

חבל כי אני גר ברמלה, וזה אומר הכל.

מאות אחוזים בסיכוי לפריצה, גניבה.

בדרך כלל אני משאיר ציוד ברכב , וביום ההוא יש לי מזל מאלוהים לא יודע למה

הרגשתי צורך להעלות את הכל הביתה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש, אתה מוזמן להכנס לשכונה שלי במעלה גמלא, ב2 בלילה, אתה תמצא לפחות 3 מכוניות עם דלת תא מטען פתוחה לחלוטין (ידיים תפוסות מהשקיות של הקניות) ודלת נוסע פתוחה, חלונות פתוחים זה דבר שבשגרה, כמעט שום רכב לא ננעל, רק תושבים שעברו מהעיר רגילים לנעול.

ובקשר לשקט, הכי שקט שתמצא בארץ.

ככה היה אצלי במושב עד לפני 5-6 שנים

:onfire:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב כבעל לסובארו לאונה ( DL למי שלא מבין ) המכונית הכי נגנבת במדינה, יש לי כמה דברים להגיד :

מנעול הילוכים - חרטאה אחת גדולה הם מוציאים את הראש של הידית הילוכים בדרך כלל זה בהברגה ומעבירים את המוט בכוח מתחת למנעול ונוסעים כל הדרך ראשון שני שלישי .

מנעול הגה - אמרו פה לפני 30 שניות וההגה מנוסר בלי מנעול בלי כלום .

הכבל של הכוהל - סתם בלאי לכבל עצמו תוך חודש אתה מוצא את עצמך נלחם עם הכבל שישב כמו שצריך שתהיה הנעה טובה ובשביל איזה גנב שאלוהים יודע אם הוא יבוא בכלל .

הדרך הכי טובה . כמו שאני עשיתי הוצאתי שתי מפסקים, מפסקים מזערייםאבל וממש קטנים. אחד מנתק את הכוהל, (המפסק הועבר לתוך תא הנוסעים) . ומפסק שני מנתק את המשאבת דלק, באוטו הזה המשאבת דלק חשמלית כך שגם אם הוא מצליח להגיע למצב שיש חשמל באוטו עד שהוא לא ילחץ על המפסק המשאבה לא תעבוד גם אם הוא יניח תפילין ליד האוטו ויתפלל יפה .

אחד מהמפסקים שמתי גלוי אבל לא ברמה שאיך שפותחים תדלת רואים אותו . ואחד ממש מוסתר מתחת לשטיח שמתחת לכיסא של הנוסע ליד הנהג ,כך שהגנב שנכנס ומוצא את המפסק הגלוי אומר לעצמו זה בטוח ההגנה שלו לוחץ, ובעצם מנתק את הכוהל ומחבר אותו ועדין האוטו לא מניע . ואיזה גנב יעלה בדעתו שאולי יש עוד מפסק ? והוא מתחת לכיסא של הנוסע ליד הנהג מתחת לשטיח ועוד מפסק בגודל כזה מזערי ?

ושוב אני לא מזלזל בכל העזעקות והקודנים והמנעולי הגה והילוכים למינהם , אבל כל זה זה רק לעקב את הגנב, ואם במקרה בא לאוטו שלך ואתה בעבודה ? יש לו שעות שלמות לשבת ולעשות את מה שהוא יודע לעשות כל כך מהר . אז נכון יקח לו 5 דקות ולא 30 שניות אבל זה לא ימנע ממנו לקחת ת'אוטו . לכן צריך לחשוב איך במובן של מחשבה, שיתיש אותו שיגרום לו למצב שהוא יגיד פסדר נכנסתי לאוטו אני לא מצליח\ לא מוצא מה הבעיה יכול להיות שהאוטו הזה כנראה משו לא בסדר בהנעה שלו, או משו ,אני לא אשב לתקן לו את האוטו, הוא פשוט יוותר .

בהצלחה אלמוג .:idea::-P

תאונה קטלנית . אני פצוע קשה, וסובי הנובחת הלכה לעולמה :cry:

בנוסף להכל, חודשיים שלילה ומשפט .

מקווה לטוב :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שכן שיש לו איזה טנדר מעפן שעושה כל כך הרבה עשן בבוקר. כל יום הוא מפרק בלילה את החוט שבין הכויל לדיסטריביוטר. חוץ מנושא הבלאי שזה גורם לחוט לדעתי זה חכם כי אם הגנב לא מצוייד בחוט הצתה הוא לא יוכל לגנוב את האוטו, ואני מניח שהוא לא אלא אם הוזמן הרכב ואז אף אחד לא יעזור.

בשנת 1989 נגנבה מכוניתי פיגו' 404 פרטית מחצר ביתי.הרכב היה נעול עם מנעול, מרגלית הברקס להגה.כל ערב הייתי מוציא את הרוטור של הדיסטרבוטור וסוגר חזרה את מכסה הדיסטר'.בבוקר בא אלי השכן (שידע שאני מכונאי)וביקש שאבוא לבדוק מדוע האוטו שלו טנדר פיגו' לא מניע.לא יאומן,הגנבים פרצו לטנדר שלו הוציאו את הרוטור,כנראה הרכיבו אצלי.בטנדר לא היו סימני פריצה ורק חסר הרוטור.עדיין יש לי את שני הסטים של מפתחות הרכב.התלונה במשטרה לא הועילה.

הבעיה היא בחוק ולא באמצעי המיגון.ידיד שלי מכפר בילו שפצע גנב במכות הגנב גם ננשך ע"י כלבו בזמן שתפס אותו בתוך מכוניתו בחצר ביתו, נשפט בביה"מש לתשלום 15000 ש"ח פיצוי לגנב ו-3 חודשי עבודות שרות.מדינה של מזוכיסטים,שחכו את הכלל "ביתו מבצרו".

מי שלא חווה את ההרגשה של גניבת מכוניתו,לעולם לא ידע חוסר אונים מה הוא.

בברכה דוד.

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משיחות ארוכות שניהלתי עם אנשים בשטח, עולות כמה מסקנות שכדאי לשים לב אליהן:

גנב הרכב עצמו, היינו לא מזמין "העבודה" אלא הגנב עצמו, מקבל סכום של בין 3 ל 5 אלף ש"ח לרכב, ולא משנה איזה רכב הוא מביא.

מה שאומר לנו כאנשים שמנסים להתגונן מפני הגניבה, שבכל צורה שנגרום לגנב להעדיף לגנוב רכב אחר ולא את הרכב שלנו, ולא יהיה זה בגרימת מעט טירחה נוספת לגנב, הוא כבר יעבור לרכב הבא.

ולכן, מומלץ לחנות את הרכב תמיד באיזור מואר וגלוי לעין, ובמקום שבו ישנם רכבים נוספים...

כמו כן, להקפיד לנעול את הדלתות, לא שזו בעיה לפרוץ אותן, אבל לגנב זה לוקח עוד כמה שניות, מה שעשוי לגרום לו לעבור לרכב הבא. אזעקה, קודנית, בריח הילוכים, מנעול הגה, הקפדה על סיבוב ונעילת ההגה לאחר החניה, כל אלו יגרמו לעיכובים בגניבת הרכב, ועשויים לגרום לגנב לוותר על הרכב הזה.

כל זה לא יעזור כשמדובר בהזמנה לרכב ספציפי, ובעיקר לרכבים נדירים, והמערכות המשוכללות ביותר בדרך כלל גם כן לא יעזרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, מכעיסה אותי האימרה"מה שעשוי לגרום לו לעבור לרכב הבא." זוהי צורת השלמה עם המצב ,

חוסר איכפתיות מהחברה הסובבת אותי.איש איש לנפשו.

אני ואפסי עוד,אין עוד מלבדי.ישעיהו פרק מ'ז פסוק ה'.

בברכה דוד.

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, מכעיסה אותי האימרה "מה שעשוי לגרום לו לעבור לרכב הבא." זוהי צורת השלמה עם המצב ,

חוסר איכפתיות מהחברה הסובבת אותי.איש איש לנפשו.

אני ואפסי עוד,אין עוד מלבדי.ישעיהו פרק מ'ז פסוק ה'.

בברכה דוד.

לצערנו זה מצב קיים, ניתן לגנוב כמעט כל רכב, וגנבי הרכב לצערנו יודעים לעשות היטב את מלאכתם.

טיפול "שורש" בבעיה, הוא לא בשליטתנו האזרחים הפשוטים, ובדרגים הגבוהים - כנראה שזה לא מעניין אף אחד.

גנבי רכב - הם לא עבריינים שמסתובבים סתם ברחוב, פתאום רואים מכונית שמוצאת חן בעיניהם ומחליטים לסחוב אותה,

הם מגיעים בצורה מכוונת ולא חוזרים כמעט אף פעם בידיים ריקות.

ולכן במקום להתנסח בצורה של - "מה שעשוי לגרום לו לוותר וכו'", האמת והמציאות בשטח מכריחה לצערנו לכתוב -

"מה שעשוי לגרום לו לעבור לרכב הבא".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את הרעיון הזה של מנעול ההגה,איך הוא בעצם תורם ? זה רק משהו שמתלבש עליו לא ?:?

קראתי פה שעשו איזה כפתור אחד או שתיים שמנתקים כמה וכמה דברים,מה העלות שלהם ?

ובריח הילוכים אני חושב שיהיה קשה מאוד להוציא אלה אם שוברים את הידית.

אין נעילת גלגלים או משהו ? נשמע רעיון לא ממש הגיוני אבל בכול זאת אני שואל.

אני שוקל לעשות לריצפה(שליד הבית) עמוד שימנע דרך לגנוב את הרכב,מבחינת חוקי או לא זה לא נראה לי,אבל בלי הלשנה או משהו לא נראה לי שאני יקבל קנס או משהו.

מנהל מועדון PCR

אדיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין הכפתורים הסודים ,זה עלות ממש של שטיות אם אתה מבין טיפה בחשמל אתה צריך כולה 2 חוטים ומפסק קטן וקצת שכל, אם אתה לא מבין בחשמל אני חושב שיותר מ20 שקל לכל העבודה אני לא הייתי נותן ,זה ממש כלוםם 5 דקות עבודה בדיוק .. ודבר שני את הידית הילוכים לא שוברים הם מוציאים את הראש, יענו את העיגול הזה שכתוב עליו מספרים של ההילוכים ברוב המכוניות הוא בהברגה פשוטה, ונשארים רק עם העמוד שזה בעצם עמוד שבסוף שלו הברגה. הם דוחפים אותו פנימה בכוח מתחת למנעול מעבירים אותו, וכל הדרך נוסעים ראשון שני שלישי. ואם זה קורה בלילה או במצב שבעל הרכב לא יודע שהאוטו נגנב, גם עם הילוך שלישי אפשר להגיע לג'נין .

תאונה קטלנית . אני פצוע קשה, וסובי הנובחת הלכה לעולמה :cry:

בנוסף להכל, חודשיים שלילה ומשפט .

מקווה לטוב :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תגיד שלא יגנבו סובארו גאסטי, כי לחבר שלי גנבו השבוע בחניה שליד המכללה את הסובארו גאסטי שלו..

לפי מה שהבנתי הבחור הרכיב באוטו מגבר וסאב לפני בערך שבועיים שלושה, ובתחילת השבוע הוא החנה את האוטו ליד המכללה (אם זה משנה מכללת הרמלין בנתניה), לקחו לבן אדם את כל האוטו, אם היו רוצים לפרוץ רק בשביל המערכת היו לוקחים אותה בקלות כי את הגאסטי זה לא זה כזה בעיה לפרוץ.

בכל מקרה, אני לא יודע מה בדיוק היה לו כ"הגנה" לרכב, אבל לקחו את כולו.

קח לצומת ליבך..

שיהיה בהצלחה! :)

לחבר שלי ביום חמישי האחרון גנבו באותו חניון מאזדה 626 שנת 2000, היה אזעקה, אימובילייזר, נעילת ההגה!

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיתרון הכי טוב במדינה הדפוקה הזאת שנותנת לגיטימציה לגנב לגנוב הוא שהמדינה תתאפס על עצמה עם החוקים הדפוקים שלה.

גנב בא לגנוב מקבל מכות רצח שגנב ועוד יוצא זכאי ומקבל פיצויים מהבן אדם שבא לגנוב לו!

צריך לעשות הפגנות לכתוב עצומה כנגד דבר כזה, לא יעלה על הדעת בכלל!

הפיתרון הוא עונש מוות לגנבים (על הדרך רוצחים ואנסים) וככה תראו לא תיהיה גניבה אחת במדינה גם אם תשאירו דלתות פתוחות מפתח בסוויץ ושלט "בוא תגנוב אותי".

כמו במקרה של דרומי בעל החווה בנגב לפי דעתי הוא צריך להיענש רק על סעיף של החזקת נשק בלי רישיון כל השאר בילבולי שכל, הבן אדם הגן על הרכוש שלו שלא פחות ולא יותר נמצא על אדמתו. פשוט ביזיון שרוצים לתבוע אותו על הריגה!

בכלל אנשים מזיעים על כספם וחוסכים לקנות את מכונית חלומותיהם ובאז בא איזה דפוק אחד "שקיבל זריקת עידוד" מהמדינה (תגנוב לא יקרה לך כלום אנחנו נגן עליך ותקבל גם כסף אם יפגעו בך) וגונב לך את האוטו. ושלום על ישראל. זה פשוט מרגיז ומכעיס ומפוצץ את המוח רק לחשוב על זה.

קצר ולעיניין הגנבים של היום מקצועניים יודעים את העבודה, כל המיגונים וכל הטריקים רק מעכבים אותם ואם לא אז הם עוברים לרכב הבא! ואז מה עשינו בזה??? גנבו לשכן שלנו אבל לא לנו, המדינה הזו גורמת לנו להתנהג ככה - "שמה אכפת לנו אם גנבו לו, העיקר שלא גנבו לנו".

בקיצור רבותיי צריך לשנות את החוק, זה המיגון היחיד שלנו!

בברכה,

עידן.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד מהמפסקים שמתי גלוי אבל לא ברמה שאיך שפותחים תדלת רואים אותו . ואחד ממש מוסתר מתחת לשטיח שמתחת לכיסא של הנוסע ליד הנהג ,כך שהגנב שנכנס ומוצא את המפסק הגלוי אומר לעצמו זה בטוח ההגנה שלו לוחץ, ובעצם מנתק את הכוהל ומחבר אותו ועדין האוטו לא מניע . ואיזה גנב יעלה בדעתו שאולי יש עוד מפסק ? והוא מתחת לכיסא של הנוסע ליד הנהג מתחת לשטיח ועוד מפסק בגודל כזה מזערי ?

ושוב אני לא מזלזל בכל העזעקות והקודנים והמנעולי הגה והילוכים למינהם , אבל כל זה זה רק לעקב את הגנב, ואם במקרה בא לאוטו שלך ואתה בעבודה ? יש לו שעות שלמות לשבת ולעשות את מה שהוא יודע לעשות כל כך מהר . אז נכון יקח לו 5 דקות ולא 30 שניות אבל זה לא ימנע ממנו לקחת ת'אוטו . לכן צריך לחשוב איך במובן של מחשבה, שיתיש אותו שיגרום לו למצב שהוא יגיד פסדר נכנסתי לאוטו אני לא מצליח\ לא מוצא מה הבעיה יכול להיות שהאוטו הזה כנראה משו לא בסדר בהנעה שלו, או משו ,אני לא אשב לתקן לו את האוטו, הוא פשוט יוותר .

בהצלחה אלמוג .:idea::-P

אני מקווה שאף גנב לא יקרא את מה שרשמת פה כי גילית לו היכן נמצאים המפסקים.:idea:

אחרי מה שדוד סיפר שקרה בשנת 89 , אני כבר לא בטוח שאין להם מישהו שאחראי על איסוף מודיעין בפורום לגבי הודעות כאלו:?

אפרופו מה שעשית עם ניתוק משאבת הדלק, אני חושב ששמעתי שזה לא יעיל כי הרי כל גנב יודע היכן משאבת הדלק, ולחבר לה כבל שיעקוף את המתג מהמצבר זאת לא בעיה גדולה.

אני מקווה שאני טועה ושהשיטה שלך אכן עובדת.

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעייה???

פשוט, חבר במקום דוושת הגז של הרכב דוושה נשלפת. כל יום שחרר את הקליפס וקח את הדוושה איתך.

אני מבטיח לך ידידי, שום גנב לא יגנוב לך את האוטו. הוא לא דביל מספיק כדי לבקש מחבר שלו לשבת על הראש מנוע ולשחק עם הפרפר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהכרות עם כמה מקרים..

דבר ראשון ברגע שהרכב שלך הוזמן לא יעזור לך כלום גם אם תמגן אותו עם כל דבר אפשרי פלוס תקשור אותו לעמוד ותחסום אותו עם תנק עדין יגנבו לך תאוטו..

דבר שני..

תמיד תמיד אם אתם חונים בירידה נגיד אז שימו רוורס אם בעליה שימו ראשון.. תסובבו את ההגה ככה שאם ידחפו את האוטו הוא יגיע למדרכה..

היינו אצל דודים שלי ופתאום השכנה של דודה שלי קראה לאחי היא ראתה שהאוטו שלו נמצא באמצע הכביש..

לפי מה שהבנתי עם דוד שלי מה שקורה זה שהם באים דוחפים את האוטו לצד ואז הם מעמיסים אותו על גרר..

עכשיו אפשר לעשות את כל ההגנות של מפסק כיבוי משאבת דלק ואפילו עוד כמה דברים מענינים שכמובן רק יעכבו..

תחשבו על זה שאם נגיד הצלחם לעכב את הגנב עוד דקה זה לא הרבה אבל זה מספיק.. בנוסף לשים הזעקת ביפר.. בין הדברים היותר מגניבים ברגע שהוא פורץ אתם מקבלים התראה ורצים לאוטו מה שיוצא טוב כי רוב הסיכוים שהוא עדין יהיה באוטו כי עיקבתם אותו עם כל השטויות האלה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכנה שלי פרצו לה לרכב (גאלנט 90), על ההגה היה מנעול הגה פשוט ביותר 40 ש"ח בהום סנטר בסוף קיבלו עצבים או שמשהו אחר הבריח אותם כל ההגה התעקם אבל עדיין המנעול נשאר שלם,סופו של עניין לקחו את הרדיו דיסק , לפחות את הרכב השאירו.

אלנטרה 2002

שרייד 1997

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6310 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...