Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחד שמפחד שייגנבו לו את האוטו מחפש עיצה טובה וכותרת פחות מאפנה

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 6311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי ג'אסטי שנת 90. הבעיה היא שאני גר באיזור שהיו בו כמה גניבות (ככה אמרו לי, אני לא מכיר מישהו שגנבו לו באופן אישי). כל פעם שאני ישן ומישהו מתניע רכב עם מנוק קטן ליד החלון שלי, אני רץ לחלון לראות אם גונבים לי את האוטו (אני יודע, זה מוזר).

השאלה היא כזו: חשבתי ללכת לחשמלאי שלי ושיתקין לי כפתור שנראה תמים לגמרי, למשל ליד הרדיו, אבל שצריך לשים אותו בON כדי להתניע. אפשר לעשות משהו כזה?

(אל תגידו לי שאין שום סיבה לגנוב סובארו ג'אסטי, אני יודע, אבל אני אמות אם זה יקרה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמה אתה מוכן להשקיע בעבור מיגון?

אני חושב שאימובילייזר טוב(400 שקל),בתוספת עלוקה אלחוטית חבוייה ברכב (500 שקל),יהוו אתגר לא פשוט לגנב שבחיים לא יחשוב בכלל שברכב כזה ישנה עלוקה.

כמובן בתוספת מנעול הגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאימובילייזר טוב(400 שקל),בתוספת עלוקה אלחוטית חבוייה ברכב (500 שקל),יהוו אתגר לא פשוט לגנב שבחיים לא יחשוב בכלל שברכב כזה ישנה עלוקה.

כמובן בתוספת מנעול הגה.

לדעתי הגנבים של היום פשוט באים עם גרר - מרימים ונוסעים - ככה שכל המיגון

לא רלוונטי בכלל.

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוואלה קניות (או איך שזה לא נקרא) יש מוצר שהוא מעין כפתור מהבהב בצבע אדום אשר אתה מניח אותו במכונית וככה חושבים שמותקנת לך באוטו אזעקה.

הנה התיאור שלה, לפי האתר:

אזעקת דמי - נורית אדומה מהבהבת ללא חיווט - מופעל ע"י סוללה (כלולה בהתקן)

רוצה להגן על הרכב או האופנוע שלך ולהרתיע גנבים? כן!!!

הנורית המהבהבת היא פיתרון זול ויעיל להרתעה בפני גניבה.

ללא חוטים! ללא חיבור לחשמל! המתקן מופעל ע"י סוללה אשר מסופקת עם הפריט!

הסוללה מספיקה ל-45 ימי הפעלה רצופים וניתנת להחלפה בשניות!

התקנה עצמית פשוטה: מקם את המתקן במקום הרצוי ברכב. לחץ על מתג ההפעלה והנורית תהבהב. לחיצה נוספת תכבה את הנורית.

חדש באריזה!

קישור: http://www.wallabuy.co.il/sap.aspx?xi=53712

זוהי, כמובן, הדרך הכי זולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הגנבים מנטרלים איתורן,אז הלד המהבהב בטוח לא יתריע.

לבעל הג'סטי,אתה יכול לעשות אצל חשמלאי ניתוק באמצעות כפתור סודי,אך זה רק יעכב את הגנב ב עוד 20 שניות בערך.

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 90% מהמיקרים אני יכול לומר כמעט בודאות אפילו בלי בדיקה שאם רכב כזה נגנב הוא נגנב ע"י "ילדים" ולא ע"י גנב "מקצועי" שיש לו הזמנה כך שכל אימבולזיר או עלוקה הכי פשוטה יעשו את העבודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצאתי שיטה טובה , אני בעל רכב סובארו לאונה 86 ,עליתי על זה שהמשאבת דלק היא חשמלית .לכן ניתקתי אותה ועשיתי לה מתג, מתג שמגיע לתוך תא הרכב ויושב במקום מוסתר כמו למשל בתוך החורים מתחת להגה אפה שהברגים שם או משו כזה, בלתי ניתן למציאה . וזה פשוט גורם למצב שגם אם הגנב מגיע למצב שיש לו סטרטר, סתומרת יש חשמל באוטו אורות וכל זה עדין האוטו לא יניע, אולי הוא יניע ויסע כמה מטרים יבזבז את הדלק שנשאר בקרבורטור מהנסיעה הקודמת שהיתה ברכב, אבל לא יותר מכמה מטרים עד שהוא לא יעלה על המתג הזה וילחץ עליו המשאבה לא תתחיל לפעול ולכן גם האוטו לא יניע . מקווה שעזרתי ,לפחות אצלי זה עובד מצויין ניסו לגנוב לי תאוטו בת"א ביום שישי בנמל ולא הצליחו להניע ופשוט עזבו את האוטו ככה פתוח אחרי כמה מטרים שהאוטו נסע וזהו . גנב שלא יודע כל כך חשמלאות רכב ולא יעלה על רעיון כזה פשוט ישאר במקום . ראיתי כמה שעשו את המתג הזה מתחת לשטיח האורגינל של האוטו ורק הם יודעים אפה לדרוך כדי להפעיל את המשאבה ,יש המון שיטות . בהצלחה .

אלמוג :lol:

תאונה קטלנית . אני פצוע קשה, וסובי הנובחת הלכה לעולמה :cry:

בנוסף להכל, חודשיים שלילה ומשפט .

מקווה לטוב :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שלאף גנב לא מעניין איפה החבאת את המתג או איפה צריך לדרוך, מה שמעניין זה איפה המשאבה של הדלק. מוצאים את המשאבה, עושים גשר על הניתוק שעשית וזהו- אין ניתוק.

לא ממש יעיל, אבל יותר טוב מכלום.

לדעתי מה שירתיע יותר זה נועל הגה בצבע בולט לעין או סנדל כמו שהליצו פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ג'אסטי שנת 90.

(אל תגידו לי שאין שום סיבה לגנוב סובארו ג'אסטי, אני יודע, אבל אני אמות אם זה יקרה)

אל תגיד שלא יגנבו סובארו גאסטי, כי לחבר שלי גנבו השבוע בחניה שליד המכללה את הסובארו גאסטי שלו..

לפי מה שהבנתי הבחור הרכיב באוטו מגבר וסאב לפני בערך שבועיים שלושה, ובתחילת השבוע הוא החנה את האוטו ליד המכללה (אם זה משנה מכללת הרמלין בנתניה), לקחו לבן אדם את כל האוטו, אם היו רוצים לפרוץ רק בשביל המערכת היו לוקחים אותה בקלות כי את הגאסטי זה לא זה כזה בעיה לפרוץ.

בכל מקרה, אני לא יודע מה בדיוק היה לו כ"הגנה" לרכב, אבל לקחו את כולו.

קח לצומת ליבך..

שיהיה בהצלחה! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן בתוספת מנעול הגה.

אתה יכול לפרט מה זה עלוקה?!

אם אתה לא יודע לנהוג על 100 כ"ס, לא יעזרו לך 500.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלוקה זה בעצם ניתוק.

עלוקה אלחוטית זהו ניתוק אלחוטי = ללא חוטים.

פשוט מנתקים חוט של משאבת דלק,כוייל,סטארטר...כל מה שעולה בראש....מחביאים אותה ברכב וסוגרים את האיזור שלה הרמטית עם פלאח פח וניטים,ושלום על ישראל.

אם עושים את זה טוב,במקצועיות.... יהיה קשה מאוד לעלות על זה.

במיוחד שיש ברכב גם אימובילייזר שהוא כשלעצמו יש לו ניתוקים משלו.

מנעול הגה בלי שום קשר גם יעיל וכמובן גם מנעול הילוכים.

שילוב של כמה הגנות זה הכי יעיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...