Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחד שמפחד שייגנבו לו את האוטו מחפש עיצה טובה וכותרת פחות מאפנה

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 6311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם הגנב נחוש (למשל, אם קוראים לג'סטי שלך "אלינור" ומישהו ביצע הזמנה)

לא יעזור שום מיגון שבעולם.

שילוב של מספר מיגונים ברמות שונות כן יעזור להרתיע

את הגנבים הפחות נחושים / ילדים / סתם חוליגנים,

ולו רק בגלל העיכוב שהם ייצרו.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אל תגיד שלא יגנבו סובארו גאסטי, כי לחבר שלי גנבו השבוע בחניה שליד המכללה את הסובארו גאסטי שלו..

לפי מה שהבנתי הבחור הרכיב באוטו מגבר וסאב לפני בערך שבועיים שלושה, ובתחילת השבוע הוא החנה את האוטו ליד המכללה (אם זה משנה מכללת הרמלין בנתניה), לקחו לבן אדם את כל האוטו, אם היו רוצים לפרוץ רק בשביל המערכת היו לוקחים אותה בקלות כי את הגאסטי זה לא זה כזה בעיה לפרוץ.

בכל מקרה, אני לא יודע מה בדיוק היה לו כ"הגנה" לרכב, אבל לקחו את כולו.

קח לצומת ליבך..

שיהיה בהצלחה! :)

גם אני למדתי שם ופרשתי היתה לי סובארו אדומה ועמדה שם עם מגבר וסאב ששוים לא מעט ולא נגעו באוטו הוא היה נעול רק בדלות לא נעילת הילוכים לא כלום זה בטוח רק הזמנה כי אפילו כלב נטוש לא מגיע לשם זה רק משהו שידע על האוטו הזה .

תאונה קטלנית . אני פצוע קשה, וסובי הנובחת הלכה לעולמה :cry:

בנוסף להכל, חודשיים שלילה ומשפט .

מקווה לטוב :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא שלי גנבו ניסאן וינר מודל 95 עם איתורן,ועלוקה .

האוטו נימצא עם נזק גדול,הגנבים פשוט נתנו [+] ישיר לסטרטר ולמשאבת דלק ונסעו לדרכם,בכל מקרה הסוף טוב,האוטו נמצא והושבת.

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך להשקיע במיגון פיזי, כלומר, מנעול לידית הילוכים ואולי מנעול הגה.

גנב לא ירתע להיכנס לרכב עם כל האזעקות שיש, אבל לא תמיד יהיה לו כוח לנסר פלדה בשביל ג'אסטי. לגבי מנעולי ההגה שיש בשוק, כדי להתגבר על 99% מהם פשוט מנסרים את גלגל ההגה, זה לוקח בדיוק 3 שניות אז אני לא יודע אם כדאי לך.

הפשרה של היום היא הנורמה של מחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי כמו שאתה רואה כדי להגן על האוטו באמת צריך להכניס אותו לחדר השינה.

הגבר היחידי שניתן זה לפוצץ את האוטו באמצעי הגנה בולטים לעין ואז לקוות שגנב מזדמן יעדיף לעבור לאוטו הבא.

פעם חשבתי לבנות מערכת שתחשמל את הגנב כשהוא פורץ/בתוך האוטו. לצערי עקב מגבלות החוק המטומטם בארץ שכידוע לא מאפשר לך להגן על עצמך ירדתי מהעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומרים שאם לגנב לוקח יותר מ40 שניות לפרוץ לרכב, הוא מוותר.

אלה אם כן, מדובר על הזמנה.

לכן לי יש שתי הגנות (חוץ מאזקה ודברים רגלים)

אחד, גלי מיקרו. זה אומר שאם גנב רק נוגע, או מתקרב לרכב זה מפעיל את האזאקה.

דבר שני, ברגע שגנב נכנס לרכב, הוא מיד יגלה שאין הגה. (זוכרים את מיסטר בין?)

אין אפשרות לנהוג עם פלאייר פטנט :)

Omnia mea mecum porto

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שכן שיש לו איזה טנדר מעפן שעושה כל כך הרבה עשן בבוקר. כל יום הוא מפרק בלילה את החוט שבין הכויל לדיסטריביוטר. חוץ מנושא הבלאי שזה גורם לחוט לדעתי זה חכם כי אם הגנב לא מצוייד בחוט הצתה הוא לא יוכל לגנוב את האוטו, ואני מניח שהוא לא אלא אם הוזמן הרכב ואז אף אחד לא יעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שכן שיש לו איזה טנדר מעפן שעושה כל כך הרבה עשן בבוקר. כל יום הוא מפרק בלילה את החוט שבין הכויל לדיסטריביוטר. חוץ מנושא הבלאי שזה גורם לחוט לדעתי זה חכם כי אם הגנב לא מצוייד בחוט הצתה הוא לא יוכל לגנוב את האוטו, ואני מניח שהוא לא אלא אם הוזמן הרכב ואז אף אחד לא יעזור.

בכל פעם שאני נוסע לקמפינג לכינרת או לצפון זה בדיוק מה שאני עושה - אני לא מאמין שגנב מסתובב עם סט של חוטי הצתה.

עוד רעיון שיכול לגרום לגנב לזנוח את הרכב (רק אם לרכב אין הגנות חשמליות כמו אימובולייזר או קודן) הוא לנתק את המינוס של המצבר.

יוסי.

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לעשות כדי למנוע גניבת רכב ותאמינו לי ניסו כבר הכל,

להקשות על הגנב לעקב אותו הכל טוב ויפה, אבל אם האוטו הוזמן והגנב באמת חפץ

דווקא ברכב המוזמן הוא כבר יגנוב אותו.

מקסימום מביאים גרר לאחר ניתוק אזעקה (קטן עליו).

ניסיון ניתן לרכוש, חוכמה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה שג'סטי יהיה האוטו שיזמינו. אוטו שהוזמן זה או רכב כלשהו הנחשב יוקרתי (לדוגמא לנד-קרוזר), או אוטו מדגם נפוץ שישמש לפיגועים, שודים, בריחה מזירת חיסול וכאלה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לקשור את הג'סטי עם שרשרת דומה לזו שאני קושר את הדו"ג שלי?

והעצה הכי טובה היא להקשות על הגנב כמה שיותר.

אם אתה יכול לחסום את הרכב עם רכב אחר, עשה זאת.

אם יש חניון בו גונבים הימנע מלחנות בו וחנה לך 100 מטר משם, 10 דקות באוויר הצח עושים נפלאות לנפש ולגוף.

כמה שיותר אמצעים כגון אלו שהומלצו כאן.

והכי חשוב, חמסה חמסה שלא יגנבו לך..

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה פתרון חינמי לחלוטין שיעבוד ב100%?

קח איתך את החוט של הכויל הביתה.

ככה עשיתי כשירדתי לים המלח. (לקחתי אותו לחדר במלון)

יותר פשוט מזה אין.

יש מה לעשות נגד גניבת רכב, 0.1% שירימו את הרכב עם מנוף.

רכב שלא יכול פיזית להניע, לא נגנב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...