Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גם משפחתית וגם ספורטיבית - יש חיה כזאת?

eladz
שימו לב! השרשור הזה בן 6404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תחשוב גם בכיוון של לנציה קאפה, תמא, אתה יכול לשקול גם אלפא 75, 90, 164 147.

156 הציעו לך, גם אני בעד אך בשום פנים לא רובוטית.

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספורטיבי?

אי לכך ובהתאם לזאת, יש פחות או יותר בחירה אחת - גולף שני ליטר FSI, עם תיבת DSG. התיבה הטובה בשוק (זהה למה שיש בGTI), מנוע מוצלח, מאובזרת, נעימה, נוחה ובעלת איכויות

בקיצור, הגולף, בעיקר בגלל הDSG, אבל לא רק.

רק חבל שהגולף 2 ליטר FSI לא מגיעה עם גיר DSG..

הגיר הזה מגיע רק בטורבואים למינהם, בנזין טורבו = GTI או טורבו דיזל = TDI.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרישות:

אוטומטי, 5 מקומות ישיבה, 2003 ומעלה, הכי מהנה לנהיגה.

לפי המגזינים והקונסנסוס בפורום מאזדה 3 2.0 היא המשפחתית המהנה ביותר.

אפשר לעלות קטגוריה ולרדת שנה שנתיים למאזדה 6 פרימיום 2.3

רד עוד שנה שנתיים וקח בימר.

רד עוד שנתיים וקח לנצ'יה קאפה. מבחינתי התמורה הטובה ביותר לכסף. קניתי (ידנית, אבל גם האוטומט לא רעה) לפני חודש והתאהבתי. על אותה פלטפורמה עשו גם סאאב.

אישית לא אהבתי את ה 156 אבל הקונסנסוס בפורום הפוך.

ודוק : ככל שאתה עולה בקטגוריה עולות הוצאות האחזקה השוטפות (גם טיפולים, גם חלפים וגם ביטוח).

אבל הכל פשרות.

תכלס קח שתי מכוניות. משפחתומטית לאמא ומיני קופר או מאזדה מיאטה לילד וכולם מאושרים.

It's life, Jim, but not as we know it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס קח שתי מכוניות. משפחתומטית לאמא ומיני קופר או מאזדה מיאטה לילד וכולם מאושרים.

רק שאם הוא לוקח שני מכוניות זה אומר:

טיפולים לשניהם, ביטוח ואחזקה כללית(יצא הרבה, הביטוח של הגג הנפתח לנהג צעיר יקר מאוד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק.

אבל פשרות אפשר לעשות מסוגים שונים- הרי הבימר וה 156 שהציעו פה לא זולות בכלל לאחזקה.

80K למשפחתומטית לאמא - מינימום הוצ. ביטוח ותחזוקה.

30K לאוטו כיף לילד בלי מקיף.

30K בתוכנית חסכון.

אבל בעצם הילד לא הולך לצאת הרבה עכשיו ויהיה גרוגי לגמרי כשיצא, (לא הייתי רוצה שהילד שלי כשיהיה נהג צעיר ובמחסור כרוני של שעות שינה יסתובב בשעות הקטנות של סוף השבוע בתמא טורבו) אז קונים את האוטו לאמא עכשיו ושומרים בצד כסף לאוטו לילד לעוד חצי שנה-שנה כשישתפרו היציאות.

איך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק חבל שהגולף 2 ליטר FSI לא מגיעה עם גיר DSG..

הגיר הזה מגיע רק בטורבואים למינהם, בנזין טורבו = GTI או טורבו דיזל = TDI.

אמת, שיקח TDI ;)

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק אותי איך המצב הנוכחי הוא שיש שתי מכוניות, אך השרשור הזה נפתח בכך שהמצב הנוכחי אינו יכול להמשך כיוון שאחזקת רכב בזמן הצבא אינה הגיונית (לפחות לא במקרה שלי), ואיך שהוא ממליצים לי לוותר על פשרה ולקנות שתי מכוניות נפרדות.

למי שעוד לא הבין, כרגע יש שתי מכוניות נפרדות, אך זה מצב שלא יכול להמשך. אני לא מתכוון להחזיק רכב שאוכל להשתמש בו יומיים כל שלושה שבועות בממוצע. העלויות מטורפות ולא מצדיקות את השימוש המועט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אימי, מבחינתה, אינה מוכנה להתפשר על שתי דרישות: שהרכב יהיה אוטומטי, ושיהיה יחסית מרווח (5 מקומות ישיבה, יותר משפחתי מאשר סופר מיני).

אני, מבחינתי, רוצה רק דבר אחד. שהרכב יהיה כמה שיותר מהנה לנהיגה.

אלה דרישות קשות.

המסקנה הסופית שהגעתי אליה לא היתה שתי מכוניות אלא

אז קונים את האוטו לאמא עכשיו ושומרים בצד כסף לאוטו לילד לעוד חצי שנה-שנה כשישתפרו היציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...