Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

205T16 לבנה באיזור פ"ת - שאלה (זה לא תצפית.)

ראלימן
שימו לב! השרשור הזה בן 7600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול בעבודה (דור בצומת גנים) הגיע בחור עם 205 לבנה, רועשת כמו מרכבה סימן 3 עם אגזוז לחץ :wink: .

הבחור עצר (לא חיכה לא כלום - הגיע וכיבה מנוע) וביקש לתדלק 98, אני באתי ושאלתי למהות הרעש שאוטוטו עושה בום אל קולי. הבחור אמר בפשטות "T16".

ביקשתי שיפתח מכסה מנוע והוא לא היסס. בראשי התבשלו תמונות של העגלה של ר. הפסקה - האוטו נראה לא רע. לבן קצת מכות פה ושם שריטות אבל לא משו קריטי. חצאיות, מנעולים על מכסה המנוע, 7124 שעוני גדישה וכו' ואינטרקולר שיוצא מהחזית של הרכב. הוא פותח מכסה ואני סקפטי, אני מסתכל במנוע בזמן שהוא הולך לראות מה עם המשאבה. אחי בא וישר אומר לי "וואו", אני עונה ב-"הרשה לי לגכך קלות", למה? אני זוכר ת306 במצוידת במשו דומה (זהה), ואצלו זה אחרת, אחרת לגמרי. קטן יותר, קומפקטי יותר זה לא זה! אני בטוח שזה לא זה. זה פשוט לא נראה קרוב למה שיש ל-ר. הבחור ניגש אליי ושואל אותי " נראה אותך מה הבעיה פה?" אני מת להגיד לא שהוא צוחק עליי, ואז הוא אומר " הראש זה לא של T16. אני בתגובת "מה אתה אומר?!?" הוא מתחיל להסביר לי שהראש של T16 יושב כרגע אצל בני ועובר לדבריו "פורטים" אני קצת לא מבין ואומר לעצמי שהוא כנראה התכוון לפורטינג.

אז השאלה שלי היא כזאת - האם יש פה עוד מקרה עצוב של בחור שממציא לעצמו שיפורים? או שמא זה מקרה עצוב של בחור שאבא קנה לו את השיפורים בייעוץ של בני והוא עצמו אין לו שמץ של מושג מה הולך אצלו באוטו? או שהוא סתם היה עייף ואכן יש לו 205T16?

אגב הבחור ממוצא מזרחי (כן כמו יאשה), הוא מכיר את ר. ואת יאשה. אפרופו יאשה - הוא חשב בהתחלה שיש לך וולקן.

ראלימן

נ.ב

על הדלק הוא שילם בעזרת תלושים מהחברה של אבא.

בכל מקרה מה שיושב לו כרגע זה ראש של 8 שסתומים.

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית ככה במקרה?

הנה הנתונים(כפי שהוצגו במקס טיונינג):

נפח 2000 סמ"ק ,8 שסתומים, טורבו -

מערכת הזרקה של פז'ו 605 טורבו -

K&N ,פילטר פתוח של -

מזרקים נוספים, סכ"ה 8 מזרקים + MF2 -

צנרת פליטה "2.5 נירוסטה -

APEXI מחשב גדישה של -

: גיר

גיר מקורי מחוזק -

: מתלים

KONI בולמים מתכוננים של -

OMP מוט מייצב עליון ותחתון, של -

OMP קפיצי הנמכה 30- מ"מ, של -

: בלמים

קדמי: מקורי -

אחורי: מקורי -

: גלגלים

ג'נטים "15 של פז'ו 1.9 -

Dunllop SP9000 195/50ZR15 צמיגי -

: חיצוני

M3 מראות -

RGM גריל קדמי של -

RGM ספליטר תחתון של -

RGM גבות לפנסים הקדמיים של -

חצאיות צד -

: פנימי

שטחי אלומיניום -

OMP חגורות שלוש נקודות של -

OMP הגה של של -

MOMO ידית הילוכים של -

AutoMeter שעוני גדישה/למדה/חום אגזוז, של -

pic3.jpg

Rikshanoam-R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא הייתה של עדי...

הוא מכר אותה לפני כמה שבועות, הבחור החדש מסתובב איתה הרבה בהרצליה מנופח מחשיבות עצמית ופוזה...

נראית לא רע בכלל, הבנתי גם שנוסעת לא רע בכלל...

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלא יהיה, זאת לא-T16... :!: ב-T16 עד כמה שאני זוכר מנוע מפוצל, היא נראית חיצונית שונה מה GT, מזכירה מאוד קיט DIMMA, ויש לה במכסה המנוע בליטה כזאת פנימה... רכב מדהים ומטורף שלפי דעתי אין מצב שיגיע לארץ...

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלא יהיה, זאת לא-T16... :!: ב-T16 עד כמה שאני זוכר מנוע מפוצל, היא נראית חיצונית שונה מה GT, מזכירה מאוד קיט DIMMA, ויש לה במכסה המנוע בליטה כזאת פנימה... רכב מדהים ומטורף שלפי דעתי אין מצב שיגיע לארץ...

פינת ההזוי להיום.

Rikshanoam-R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי גם שנוסעת לא רע בכלל...

אם היית יושב בתוך אימפרזה, וראית עד כמה האוטו הזה מתקדם קדימה בטירוף, לא היית רושם "נוסעת לא רע בכלל" אלא נוסעת מ-ד-ה-ים!!!

היא פשוט טסה :!:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונו פה ל-205T16 מקורית עם המנוע המרכזי (לא מפוצל), כאלו יש רק 200 בכל העולם ואין בארץ.

בארץ יש (למיטב ידיעתי) 2 205 עם קיט דימה, הכחולה/סגולה/שחורה כהה של פאסט והלבנה עם הג'נטים השחורים.

בשירשור פה דיברו על 205GTI שהשתילו לה מנוע של T16 מקורית, מדובר במנוע נדיר מאוד גם בעולם. יש 306 (מעפנה :D ) אחת עם מנוע כזה אבל אני לא חושב שיש 205 עם מנוע כזה בארץ, אולי ה-205 הלבנה שהיתה של טל אבל אני כמעט בטוח שהיא MI16 עם צ'רג'ר.

יש עוד הרבה "קומבינות" אחרות אבל מי שקורה לקומבינות האלו T-16 עושה עוול למנוע/מכונית האמיתית שנושאת שם זה.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד תיקון קטן

זה לא מנוע T16 , זהו מנוע של 605 טורבו , ההבדל הוא.... 8 שסתומים לעומת 16 :)

אז באמת ח"ח לבחור שקנה את האוטו .. רק חבל שהוא לא יודע איזה מנוע הוא מריץ שם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונו פה ל-205T16 מקורית עם המנוע המרכזי (לא מפוצל), כאלו יש רק 200 בכל העולם ואין בארץ.

בארץ יש (למיטב ידיעתי) 2 205 עם קיט דימה, הכחולה/סגולה/שחורה כהה של פאסט והלבנה עם הג'נטים השחורים.

בשירשור פה דיברו על 205GTI שהשתילו לה מנוע של T16 מקורית, מדובר במנוע נדיר מאוד גם בעולם. יש 306 (מעפנה :D ) אחת עם מנוע כזה אבל אני לא חושב שיש 205 עם מנוע כזה בארץ, אולי ה-205 הלבנה שהיתה של טל אבל אני כמעט בטוח שהיא MI16 עם צ'רג'ר.

יש עוד הרבה "קומבינות" אחרות אבל מי שקורה לקומבינות האלו T-16 עושה עוול למנוע/מכונית האמיתית שנושאת שם זה.

לא חשבתי אחרת.

הבחור נראה לי חאפר מההתחלה.

תודה לכולם ותודה כספר!

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חשבתי אחרת.

הבחור נראה לי חאפר מההתחלה.

תודה לכולם ותודה כספר!

ראלימן

רגע רגע רגע, אני לא אמרתי שהוא חאפר, אני בכלל לא מכיר את האוטו.

יכול להיות שהאוטו עם מנוע 605 טורבו ועשוי כמו שצריך ואז הוא רחוק מחאפריות, זה אפילו מעניין לראות מנוע כזה עם טורבו בלחץ נמוך על 205.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אתה אמרת.

אני אמרתי ואריאל אישש.

לפזר מילים כמו T16 ופורטים לא מתאים לבחור רציני. במיוחד כשזה לא מה שיש לו באוטו.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול בעבודה (דור בצומת גנים) הגיע בחור עם 205 לבנה, רועשת כמו מרכבה סימן 3 עם אגזוז לחץ :wink: .

הפסקה - האוטו נראה לא רע. לבן קצת מכות פה ושם שריטות אבל לא משו קריטי. חצאיות, מנעולים על מכסה המנוע, 7124 שעוני גדישה וכו' ואינטרקולר שיוצא מהחזית של הרכב.

מה זה בדיוק המנעולים האלה?

כי ראיתי גם כאלה שמחוברים עם כבל לחצאית הקדמית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...