Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעית סחיבה במאזדה לאנטיס 01

Galant
שימו לב! השרשור הזה בן 6417 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היתי אצל איש דיאוגנסטיקה והיה לי שלושה תקלות אחת ב חישין IAT ואחד במד כמות אויר עווד תקלה לא ידועה

עכשיו האיש אמר לי שצריך להחליף תחיישן מד זרימת אויר ולעשות ניקוי סעפת יניקה וניקוי ממיר האם זה נכון

או שז הלא קשור ביכלל??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתי אצל איש דיאוגנסטיקה והיה לי שלושה תקלות אחת ב חישין IAT ואחד במד כמות אויר עווד תקלה לא ידועה

עכשיו האיש אמר לי שצריך להחליף תחיישן מד זרימת אויר ולעשות ניקוי סעפת יניקה וניקוי ממיר האם זה נכון

או שז הלא קשור ביכלל??

בהנחה שלא הלכת למוסך מורשה, אני מראש אומר : אני אישית לא סומך על מחשבי דיאגנוסטיקה אוניברסלים. לא תמיד התוכנה שבמחשב תואמת לתוכנה של מחשב המנוע ולפעמים יוצאים קודים שגויים/לא קשורים בכלל.

יכול להיות שהיו לך גם תקלות שנשמרו בזכרון המחשב ובתהליך הקודם לא מחקו אותן.

המלצה שלי, נסה לנקות את החיישן ותראה אם זה פותר את הבעיה.

אחרת אין מנוס מללכת למוסך שמתמחה בזה.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע עצור

האם נדלקת בלוח השעונים נורת תקלת גיר?

האם הוחלפה כנף קדמית ימין עקב תאונה?

האם ניסית לנתק כבל מינוס מצבר ולבדוק אם הגיר לאחר מכן הגיב בצורה טובה?

האם המנוע נשטף לאחרונה?

האם התנעת עזרת כבלי התנעה את האוטו שלך או של מישהו אחר?

כל השאלות מכוונות לבעיה חשמלית בגיר ,כמו צמה ,מחשב גיר ,וגם הסקנר המקורי לא תמיד יעלה קוד תקלה

יגאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע איפה יושב החיישן IAT בדגם הזה??

בדיוק אחרי הפילטר אוויר (מחובר אליו צמה)

שם גם נמצא חיישן כמות האוויר.

שמוליק

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם נמצאים באותו המקום באותו המכלול שאליו מחוברת צמת חשמל.

שמוליק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי היתי במוסך מורשה מאזדה.

הוא עשה איתי סיבוב ואמר שהוא לא מרגיש שום בעיה ברכב ושהרכב לטעמו בסדר גמור

חיבר סקאנר סרק ומצא כמה תקלות שהיו לי לפני זה שהאיש דיאגנסטיקה אמר אתמול מחק אותם

וכיוון קצת את הטורים ואמר שאין שום בעיה שהוא רואה לנכון וצריך לתקן אפילו לא להחליף תחיישן מד כמות אויר

וסתם לקח 180 שקל.

אני לא יודע מה לעשות להקשיב לאיש הדיאוגנסטקה שאמר שצריך להחליף תחיישן למקורי ולעשות ניקוי יניקת אויר וריקון ממיר. מה אתם אומרים אני לא ידוע מה כבר אפשר לעשות ביזבזתי כבר מלא כסף על הבדיקות האלה.

יש למישהו אולי רעיון??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם "האיש דיאגנוסטיקה" אמר לך לעשות ריקון ממיר אז אני בספק אם הוא מכונאי. על סמך מה הוא אמר לעשות ניקוי ממיר ? (בטח רצה לסחוט ממך עוד כסף).

מאיזה איזור אתה בארץ ? אם אתה מגיע לי-ם השבוע, אשמח לקחת אותך למוסך בו עבדתי.

שמוליק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה זה לא יכול להיות הגיוני האוטו רועד בכל מצב וסיבובי הסרק לא יציבים זה לא יכול להיות רק החיישן כי הוא הוחלף לפני חודשיים ואני לא נמצא באזור י-ם אני מאשקלון הוא הציע גם לעשות אינפוזיה לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6417 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...