Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיגו 205 נגד רנו קליאו שתיהם בתקציב של עד 7K

asafdSTi
שימו לב! השרשור הזה בן 6465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני מעוניין לקנות את אחד מהמכוניות האלה ואני רוצה לערוך השוואה ביניהם, עכשיו השאלות שלי הם ככה:

1. מי זולל יותר דלק בהשוואה לכך ששתיהם מנוע 1400

2. איזה אוטו אמין יותר

3. מה יותר זול לתחזק

4. מחיר ביטוח- ואיזה ביטוח שווה לעשות

5. מחיר חלקים- למי יש חלקים זולים יותר

6. ובערך בכמה קילומטרים המנועים שלהם הולכים.

** שתי המכוניות בסביבות שנת 92 פלוס מינוס, אם יש לכם הצעה מעניינת יותר תגיד.

****אני מחכה לתשובות עד מחר אנא תענו בהקדם כי זה דחוף. תודה מראש

מחפש קומפוננט עד 300 שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. צריכת דלק דומה.

2. זה שיותר שמור.

3.ראה (2). 205 נפוצה יותר וכנראה חלקים מפירוק יותר זולים .

4. חובה לעשות ביטוח חובה (מן הסתם) וצד ג'. מחירי הביטוח תלויים בנתונים של הנהג (ותק נהיגה ועבר תאונתי). בגדול - חובה בין 1600 ל 2300 ש"ח , צד ג' בין 650 ל 1100 ש"ח .

5. ראה (3).

6.לפני כמה שנים הייתה לי רנו אקספרס 1400 , מנוע זהה למנוע של קליאו , לרכב היו 295 אלף קילומטר , מנוע מקורי, עבד תקין, צריכת שמן הייתה באיזור ליטר ל- 5000 ק"מ .

פיזו 205 צבאיות הגיעו גם ל 300 - 350 אלף ויותר לפני החלפת מנוע .

בחיים האמיתיים רוב המנועים נהרסים הרבה לפני הזמן עקב היתחממות / קריעת טיימינג/ קורוזיה בבלוק / הזנחה של בעלים .

קליאו מכונית מודרנית יותר , הוצגה ב 91 , לעומת 205 שהוצגה ב 83. לקליאו דשבורד מודרני יפה ועמיד קצת יותר מזה שב 205

לדעתי האישית בלבד, מנוע של רנו טוב יותר, לא נהגתי בקליאו , נהגתי הרבה באקספרס וברנו 19 עם המנוע הזה, והוא מתפקד מצויין , שתי המכוניות כבדות מהקליאו.

על 205 נהגתי רק בצבא ,קילומטרזים בין 250 ל 500 אלף , כל המכוניות היו קרועות , כי באותו זמן כבר הוציאו את ה 205 האחרונות מהשרות ואולי הן לא בסיס טוב להשוואה .

****ואני רוצה גם לשאול שאלה, ברשותך :

למה זה דחוף ומה יקרה, במידה ולא תקבל תשובות עד מחר?

מחר נמכרות הקליאו וה 205 האחרונות , שעוד נשארו בארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה עזרת לי מאוד, כי זה פשוט דחוף אני חייב לקנות. גם לפי דעתי הקליאו עדיפה אבל לפי מקורות הבנתי שהפיגו יותר אמינה.

אני אישית מעדיף תקליאו *** תקליאו = את הקליאו *** אבל אני מעוניין בעוד חוות דעת של אנשים

מחפש קומפוננט עד 300 שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי גם פיאט אונו שנת 94 נכנסת לך בתקציב.

החלפים זולים והטיפול באוטו הוא די פשוט. יתרון גדול נוסף הוא שהרכב יהיה מוזרק ולא בעל קרבורטור.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-7000 ש"ח, קנה את זו שבמצב טוב יותר.

ואין ק"מ מסויים שבו "המנוע הולך".

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון הגדול של ה205 הוא באמת במחירי החלפים.

המנועים של ה205 מגיעים עד ל206 ונמצאים כמעט בכל הדגמים של פיג'ו וסיטרואן, כך שיש חלקים ותחליפים בשפע. חלקי חילוף אחרים אפשר למצוא בקלות ובדרך כלל במחירים זולים להפליא.

מחירי הביטוח לשניהן צריכים להיות דומים עד כדי זהים. ביטוח מקיף לא יהיה על רכב כזה, ומחירי החובה וצד ג' במילא תלויים בנהג ובגיל הרכב ולא בדגם.

מי אמינה יותר? זו שטופלה טוב יותר. בחר את זאת שבמצב טוב יותר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגישה שלך מוטעת .

במקום לחכות לתגובות , תשקיע את הזמן במציאת מכונית טובה.

לא ממש משנה ,מה תקנה , תאמין לי ש ב7000 ש"ח קשה מאוד למצוא מכונית סבירה ותקינה פחות או יותר.

תצטרך לבדוק הרבה מכוניות .

מה זה תגובות חותכות לדעתך ?

תמיד יהיו תגובות לכאן ולכאן . 205 יותר נפוצה ויתר אנשים ימליצו על 205 . 205 יוצרה 15 שנה ללא שינויים - כנראה שהייתה דגם מוצלח:-D. משרד הביטחון רכש בזמנו אלפי 205 . אז מה ? קליאו הייתה מכונית השנה ב 1991. מה זה משנה היום , 10 -15 שנים אחרי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...