Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עכשיו כבר מותר לגלות-מהפכה במשפחת המלוכה.

השושנים
שימו לב! השרשור הזה בן 1676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 498
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מאוד, אבל מאוד מתכוון לצבוע אותה...אבל מנהל הבנק שלי....לא...בעייה....

אפרורפו צבע...הצעות רעיונות?...הצבע המקורי שלה ירוק זית מיטל בהיר מאוד...לדעתי עושה קצת עוול ליופיה, ההתלבטות מקורי? או צבע שאני רוצה חולם ומפנטז?....

רעיונות לצבע ניתן לשאוב גם מכאן:

http://www.retrowasp.com/custom.html#lady

שימו את החץ על הצבע הנבחר, והתבוננו בתמונה...דעתכם חשובה-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלילות סופי בעיר הגדולה (והענייה בישראל):

מאז מיסוד היחסים בינינו בצורה רשמית וחוקית, סופי ואני מרבים לבלות ביחד זמן איכות, המתחלק בדרך כלל לשנים...סופי מפורקת לחלקים (עם סיבה או בלי)... או סופי ואני על כבישי י-ם, כמות התגובות והערות לה אנו זוכים בכל נסיעה כזו, מעלה בפני לא פעם רצון אמיתי להעלותם על הכתב ולשתף אתכם בחוויה.

הישראלי המצוי הרי לא יתאפק מלהביע דעתו על רכבך, גם אם דעתו ניגזרת מעולם מושגים שונה לגמרי משלך...והתגובות מתחלקות לשניים...בדרך כלל מבט הערכה של מבין עניין ואומר יופי של כלי, הווספה הזו הכי טובה שיש...גם לי/לאבי/לאימי/לאחי/לעסק שלי היתה כזו...וכאשר הם שומעים שהיא ילידת 1969 ישר עולה מבט מצועף בעיניהם והאגודל מונף כלפי מעלה, והם מוכנים לתת לי באותו הרגע את הרכב שלהם תמורת סיבוב...החלק השני, שחלקם אפילו מכיר אותי איישית שואל: "אז מה זה מה שהמשטרה נותת לך?"...או "מה אין לך כסף לאוטו נורמאלי עם המשכורת שלך?"

לאלה כבר מזמן הפסקתי לענות ולנסות להסביר עניין... לאחרונה גם פיתחתי תשובה חדשה: "אישתי זרקה אותי ולקחה הכל...זה מה שנישאר לי."...לא תאמינו איך השיטה זו פועלת...מבטי השתתפות כניים עולים על פני הנשמות הטובות... וחלק מהם אפילו מציע עזרה...זוהי גם דרך נהדרת להכיר את החברים האמתיים שלך, אישתי כבר קיבלה טלפון בסגנון: "או , סוף סוף זרקת את הנבלה, מה את עושה הערב?" בקיצור, נשמות טובות...ומה מתוכנן הלאה, סופי כבר מרגישה שהגענו לשלב שאפשר כבר לצאת לטיול גדול יותר, מחוץ לעיר, למרות שאני עדיין רוצה להחליף קודם את מיכל הדלק שלה, על מנת שסוף סוף תהיה לי אינדיקציה אמיתית מתי ניגמר הדלק במיכל ...(כזכור ניתן לנסוע רק כאשר ברז הדלק, במצב רזרבה בגלל סתימה במיכל) השבוע נחליט מה לעשות... בכל מקרה שתהיה שנה טובה לכולם-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן, מה קרה לשיטה הישנה והטובה?

יש לי שעון דלק בקטנוע ובכל זאת כאשר אני עולה לנסיעה אני מנער את הקטנוע כדי לשמוע מה מצב הדלק.

זה לא משנה לי אם זה הדיוק 150 או הפיאגו סי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן, אתמול בערב הייתי בירושליים (לא התקשרתי, כי כבר היה מאוחר, ומיהרתי לחזור), אבל ראיתי משהו, שישר חשבתי עליך: מתחת לבניין, שבו הייתי (ברחוב הלל) בדיוק כשיצאתי היה בחור עם ווספה פשוט מדהימה: דגם משנות ה-60, נידמה לי DS, אדום-בז' נידמה לי, עם מספרי אספנות (ונידמה לי, שלא יבוא האחרון)- המכונה חדשה לגמרי!!! אבל לגמרי! נראת כאילו עכשיו יצאה מפס הייצור! מאחל לך, ששלך תגיע למצב כזה (כמובן, אם זה מה שאתה רוצה)! אתה מכיר אותו במיקרה?

אה, כן, אפרופו מבטים והתגובות: ניסית פעם לנסוע עם הצ'יפטיין? -לא, אפילו רק לחפש חלקים לצ'יפטיין? -התגובות: וואו, לנו פעעעעעעעעםםם היה כזה.. מאיפה בכלל השגת, מה, יש עוד כאלה שקיימים?!?!:shock:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שכן, אבל עם כסאות נפרדים, ועוד תוספות מבריקות מוזרות מאחורה...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרט לווספות היפיפיות מסתתרות בתמונה עוד כמה וכמה פנינים מוטוריות מי יודע?

pic_1_2.gif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו מישהו טען שווספה זה אופנוע של בנות...אז זהו....שלא תיראו בעצמכם:

1996_12GaryCooper.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם זו לא רומנטיקה במיטבה, אז אני לא יודע מה כן.....:

0000-4866-4~Vespa-Piaggio-Couple-Romance-Posters.jpg

שנת רומנטיקה ואהבה ו....המון ווספות ישנות-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לך, והמון חלקים חדשים ומקוריים לסופי!:-D:beerchug::king:3.gif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...