Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עכשיו כבר מותר לגלות-מהפכה במשפחת המלוכה.

השושנים
שימו לב! השרשור הזה בן 1687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 498
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איפה מצאת את האלפא סוד הזאת?

:shock:

סופי מצאה אותה, ולידיי אמיתית לא מגלה את סודותייה....רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, חשבתי לשתף אתכם בשירשור זה בכל הקורות אותנו, מאז חזרנו סופי ואני לכביש מתוך הנחה שגוייה שיהיה לי הרבה על מה לספר ולדווח, להבנתי רכב שעמד במחסן המון שנים וחזר לכביש בטיפול לא מסובך במיוחד, יהיה צפוי להרבה מעידות ותקלות...אבל ...טפו טפו, לסופי יש כניראה תוכניות אחרות...כל מה שנאמר על אמינות הווספה נכון מאוד, האמת, היא מקבל את הטיפול המונע האמיתי, ואני לא נותן לתקלות להגיע, אבל עדיין הרבה מעל ל-500 ק"מ משותפים והיא רק משתבחת עם הזמן... הדבר היחידי שמבאס אותי בה, הוא כפתור דימום המנוע, בכל פעם שאני משתמש בו, זה אומר שניגמרה עוד נסיעה מופלאה...עכשיו אני זומם על טיול האופנועים שמתכנן המועדון ...נישאר רק לראות איך מגיעים מי-ם למקום המפגש וחזרה-רן

DSCF8552.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרפיטי ברקע זה באורגינל או תוספת?

תוספת למען האווירה, כניראה דיברתי מוקדם מדי, או שסופי רוצה להראות למי יש את המילה האחרונה...אתמול שברתי בטעות את ברז הדלק...עכשיו צריך למצוא חדש...הצעות?-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן,

עבדך הנאמן על קטנוע בתחילת שנות השישים...

scan0001.jpg

קיה פיקנטו 2015,סיאט לאון 2002 ,פיג'ו 206 2002 (אופל אסטרה 1995 ,פיאט אונו 1985 ,פורד אסקורט 1974 )

אדם כילה יומו, איגרת נכתבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת אם זו וספה או למברטה(או אחר),ולא ניסית לזהות

את המכוניות שמאחור.גם אתה ב-"הדממת סוכות"?

קיה פיקנטו 2015,סיאט לאון 2002 ,פיג'ו 206 2002 (אופל אסטרה 1995 ,פיאט אונו 1985 ,פורד אסקורט 1974 )

אדם כילה יומו, איגרת נכתבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

65 ק"מ בזוג...זהו סה"כ הק"מ שעברנו היום, סופי זיו ואני בטיול של שבת בבוקר, האמת הדבר היחידי שהחזיר אותנו הבייתה היה שבתידלוק גיליתי שיש לי שמן מספיק לשתי ליטר בלבד, טיילנו קצת באזור הרי ירושלים משם לעין כרם היפיפיה ביקור זריז במעיין, חזרה דרך קטמון הישנה והביתה ומשם שוב לטלביה להביא את הבת מחברה...בקיצור שבת נהדרת, מזג אויר מוצלח ו.....ווספה פה פה פה פה פה פה פה פה......שבת שלום לכולם-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום ראשון בבוקר מוקדם, הרחוב עדיין חשוך ושקט, במזרח מחווירים השמיים, אני במדים, כפפות הקיץ כבר על הידיים, הקסדה ביד, מצמצם את הפער לעבר סופי...בדרך מחריד ממרבצם זוג גורי חתולים שהתנחלו למנוחת לילה על הכיסוי הכחול של סופי...גילגול מהיר של הכיסוי, השרשרת לתא המיטען...משיכת צ'וק.. קיק ראשון, שני, שלישי...פם פם פם פם פם....מאז שהחלפתי לדיזה קטנה יותר ההתנעה ארוכה יותר, מזכיר לעצמי לבדוק שוב את נושא כיוון ההצתה והקרבורטור....יציאה לכיוון הכביש הראשי...ראשון שני שלישי ללא גז כימעט (המנוע קר עדיין) כדור השמש באדום לוהט ניתלה מעל קצה המסגד החדש של הכפר אום ליסון, ברקע רחש האנשים המתעוררים, ויוצאים מתפילות הראמדן, ומשאית מותנעת בקול...עלייה קצרה, ראשון, שני, שלישי, רבעי...הכנה לקראת הסיבוב הורדת הילוך בגז ביניים,(למנוע רעש לא נעים מכיוון הגיר למטה) ומשיכה של השלישי עד אמצע העליה...זהירות, אני מזכיר לעצמי... פסי ההרעדה, שפועלי הערייה החרוצים לא חסכו ובנו אותם לגובה, על מנת להסתיר היטב את הבורות בכביש בהמשך...המנוע כבר חם מספיק בכדי להעלות את הקצב, המתנ"ס השכונתי עובר חולף לו, הכביש ריק בשעה זו של הבוקר וכבר אנחנו בכביש הטיילת, זוג עורבים על הדשא של הטיילת רבים בינהם על גביע אשל ריק למחצה...הר הבית והמסגד ניצבעים באדום כתום....נשימה ארוכה ושנייה של היתרוממות רוח מהמראה הנהדר הזה, שלא יודע שובע, למרות שאני רואה אותו כל יום...ימינה לאבוטור היהודית, במקביל לחומת המנזר, הפותח שעריו לאורחים פעם במאה שנה... מחסני הרכבת הישנים, הכנסיה הסקוטית, ובית המדפיס הממשלתי, שסגר שעריו ועומד היום שומם וקודר בעזבונו...הרמזור מנחש אותי והופך לירוק רגע לפני שהתכוונתי להוריד קצת מהגז...ירידה לכיוון הסינימטק, בריכת הסולטן או בשמה השני גיא בן הינום...בה ילדים קטנים, אויבים וקורבנות אדם הוקרבו למולך....חומות העיר העתיקה, כבר קרובים בטווח נגיעה, סלע אבשלום נוצץ מטל הבוקר... עדיין ירוק ברמזור שלישי שני, הטייה חזקה של הגוף, שלישי הזדקפות גז עד הסוף... שוב הרישרוש המרגיז מכיוון הספידומטר...."צק ליסט, לפרק ספידומטר ולבדוק מה מרעיש שם"...בית חוצות היוצר, מטר מהרמזור האור מתחלף לכתום, סופי ואני מדמיינים את צבאו של הסולטן סולימאן המפואר, חונים לפני הכניסה לעיר העתיקה...טוב אל תספרו לאף אחד עברנו, ואין איש בכביש שראה...נכנסים לשכונת ממילא, פעם שכונת פועלים ובה עשרות מוסכים זעירים, מתקנים את מכונתיהם של תושבי י-ם היום שרידים עלובים, לניהול קלוקל של הערייה ושכונת פאר ריקה לתושבי חוץ....ימינה חזק לכיוון ר"ח יפו, בדיוק במקום שלפני שנים, ארבו נציגי הוד מעלתה, שליחי המודעין האנגלי לדודו של אבי, אח סבי...במטרה לתופסו ולהושיבו בכלא, הדוד, לוחם האצ"ל, מזהה את המארב, ומצליח להיעלם....הדואר המרכזי ברח' יפו עדיין ריק, חניות ראשונות נפתחות עכשיו במרכז העיר...משאיות גדולות ומכוערות מורידות סחורה ...ימינה חזק ומולי הכנסייה הרוסית, שעד לפני עשור כיפותיה היו צבועות בירוק, עד שמישהו החליט לשנות והיום הן צבועות בחום...

כניסה לחנייה מול מגרש הרוסים, והעמוד שהיה אמור לפאר את בית המקדש, ונישבר בעת חציבתו,

שוכב עדיין במקומו כפי ששכב באלפי השנים האחרונת...עשר דקות מהבית לעבודה...אלפי שנות היסטוריה...ומשוגע אחד...הייתם מאמינים?-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום ראשון בבוקר מוקדם,
אני ממליץ לערוך בעתיד את השרשור הזה בכריכה קשה ולהוציא לאור.

השם המומלץ : מסעותיי עם סופי.

כריכה קשה כדי שלא ינזק כשהוא נמצא בתא הכילים של כל ווספה בארץ ( או בעולם - מתורגם לעשרות שפות )

יפה כתבת.

אוי סופי סופי

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...