Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עכשיו כבר מותר לגלות-מהפכה במשפחת המלוכה.

השושנים
שימו לב! השרשור הזה בן 1688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 498
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תגיד לי דני אתה לא מכבה את הוינקר אחרי הפניות?!

ולמה הוא לא מפסיק אוטומט?

צומת בצת,עשית וואחד עיקוב תנועה,כולם חשבו אתה פונה לשדה תעופה(כן בגלל הוינקר)...

אני עקפתי אותך עם האופנוע.

עמית

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירושלים של חורף, אין עליה, נצבעת בכל פעם בצבע אחר, משחקי האור והצל של השמש והעננים יוצרים צורות שונות ומשונות במבנים, בחצרות, האויר הנקי אחרי הגשם, והריח, זר לא יבין, את ירושלים לא רואים את ירושלים מרגישים. שש וחצי בבוקר, עשר דקות הביתה, טוב רבע שעה, הכביש רטוב. ממערב ענן שחור כבד מתריע בפני על הצפוי לבוא, ואני חרש, בדיוק כמו שסרבתי להקשיב שהציעו לי טרמפ ברכב הביתה, מניעים, ההתנעה קשה יותר משהגיעו הימים הקרים, צ'וק בלבד כבר אינו מספיק וצריך אורך רוח וסבלנות בכדי להניע, לוקח לה גם יותר זמן להתחמם לגב', זותות. יציאה לכיוון רח' חשין בסיבוב שמאלה סופי מגמגמת, רמז למיכל שהתרוקן, ובאין ידית ברז דלק לא יעזרו כל הניסים שבעולם, עוד קצת חמודה תחנת הדלק, סופי אוזרת כוחותיה אני ממתן את הסיבוב ביד ימין, עוברים על פני תחנת דלק "דלק", מצטער מאמי לפה לא נכנסים יותר, רק סונול, או פז, מתוך האפרוריות וטיפות הגשם הראשונות, נשלחת קרן שמש מהוססת אחת ומאירה את מגדל י.מ.ק.א באור זהוב,

המגדל שזכה באור הזקרורים, מותח אבריו, מבריק בנקיון כתליו הרחוצים מגשם, מתגאה ביחודו. הסך הדעת שפגע בי למראה הנהדר, גורם לי לפספס שלולית גדולה, הגלגל הקידמי כבר בפנים, אסור ללחוץ ברקס, גז גז עוד גז, אני שומע קול מהעבר מהדהד בקודקודי, ורואה בעיני רוחי את מדריך הנהיגה ההולנדי מסמן לי בידיו, גז, הפיתרון האולטימטיבי שלו לכל בעיית אחיזה, כן נתתי בגז, הקדמי גישש לו קצת מחפש אחיזה, האחורי חבר למאמץ וסייע להוציאו מהבוץ, קצת דרמה בגלגל האחרי כשפגש את המים והצלחנו להתיצב, קצת נירטבנו, ירידה ברח' קרן היסוד, גן הפעמון מימיני, וכניסה לתחנת הדלק, בעת התידלוק נפתחו ארובות השמיים, וברד החל לרדת...הביתה הגענו רטובים עד לתחתונים-היה כייף-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפל דבר, וסופי אינה כתמול שילשום, בהתחלה לא יכולתי לשים את האצבע על הבעייה, היא נוסעת ונוסעת, אינה מתלוננת על שגעונותי, אהבותי, ומשובותי, שותפה מלאה ונאמנה לכל תעלול, אבל...אפס משהו חורק, בתחילה קשרתי זאת למזג האוויר שהשתנה, אח"כ לבעיית הדלק שהתגלתה בתחנות, קללה? עין הרע?

לבסוף החלטתי לעשות מעשה, קניתי ספרי גריז איכותי, ווקס, וניצלתי את אחד מימי השמש האחרונים לעונה, אספתי כוחתי והורדתי את ארגז הכלים הכבד, והקדשתי כמה שעות, לנסיכתי, ראשית גורזו ושומנו כל המכלולים המכנאיים, כבלים, גז, גומית הבולמים וצירים, שנית נוקתה מערכת ההצתה והפלטינות, בספרי ניקוי יעודי ולחץ אויר, הפלאג פורק נוקה והוחזר למקום לא לפני ששימנתי הברגתו בשמן מנוע חצי סינטטי, חוטי החשמל קיבלו הגנה ובידוד כהכנה לימים הגשומים, הגוף החטוב נוקה הוברק וקיבל מעטה וואקס. הברגים הושלמו וחוזקו. והקרבורטור כוון שוב. השינוי היה משמעותי, וסופי חזרה לשיר ולנגן כקדם, זריזה יותר, מהירה יותר, והכי חשוב קלה להתנעה ותיפעול, התלונות, הנקישות, הרעידות והחריקות פסקו, והחיוך חזר לפנים. במחשבה לאחור, הרי במשך החודשיים האחרונים, פרט לנסיעות יום ימיות ומילוי דלק, לא הייתי צריך לעשות כלום, עוד 400 ק"מ התווספו לספידומטר, ולחיינו המשותפים, אז מה הפלא שהרגישה מוזנחת, ופשוט ביקשה קצת תשומת לב, נסיכה איטלקית ומפונקת, הנסיכה שלי-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על הפינוק. כיף שמרגישים את התוצאות.

הפלאג פורק נוקה והוחזר למקום לא לפני ששימנתי הברגתו בשמן מנוע חצי סינטטי
שימון הברגת הפלג בגריז נחושת יהיה עדיף.

סעו בזהירות

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בטיול הבוקר, נימצאה בפינה נידחת בי-ם אחות צעירה לסופי מודל שמונים ו...הושאר פתק מאיר עיניים לבעלים, תחזיקו אצבעות-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמש הוקפצנו סופי ואני לעבודה מיום החופש שלנו, בעקבות הפגנות החרדים בי-ם. השבת היתה אביבית ושוטפת השמש, שגרמה לנו צביטה בלב על טיול האופנועים שהתבטל לו, וניצלנו את הזמן לסיבוב מהיר בכבישה השקטים של י-ם, ירושלים של שבת אינה ירושלים של חול, השקט הזה שיורד עליה מהמולת יום השישי, החל משעות הצהרים המאוחרות, ריחות הבישולים העולים מהבתים... והכי חשוב התנועה שמידללת לה, לא מדובר על עצירה כללית של התנועה, אבל נפח המכוניות הנעות בכבישים יורד בצורה משמעותית, וניתן להינות מרכיבה רגועה ונינוחה, ללא צורך להילחם על חייך בפקקים, בצמתים וברחובות, ישנם שעות, בעיקר בחורף, בהם את מוצא עצמך נע כימעט לבד בכבישים, מתפללים עטופים בתליתות, חובשי כיפות ולבושים בגדי שבת וחג, משפחות משפחות נעות ברגל על המדכות, ודומה שאפילו הרעש התמידי האופף את חיינו, מנמיך ראשו לקדושת השבת. אי אפשר לטעות, וגם אם התבלבל לך מניין הימים בלחץ העבודה, ניתן תמיד על פי התחושה להשיבו על כנו. יצאנו לעבודה בטרם צאת השבת, במסלול הקבוע, תוך התבוננות וצפיה בשינוי העובר על י-ם במעבר שבין הקיץ לסתיו המאוחר. ומאוחר באותו לילה חזרנו הביתה, החושך שירד מוקדם והקור, הבריחו מהרחובות את אלה שלא היה לה מה לעשות מחוץ לבתים החמימים, ואילו אלה שנישארו מיהרו לחזור לביתהם על מנת לקבל את יום העבודה הראשון של השבוע, כך או כך הכביש היה פנוי ויבש עדיין, מנועה של הסופי שהלך והתחמם ככל שרבו הק"מ הגיב בעליצות, לכל סיבוב ידי הימנית, החושך גרם לנו להאמין שאנו נוסעים מהר יותר ממה שנסענו באמת, בתיה, מגדליה ומסגדיה של י-ם, מוארים בלילות ומבליטים מתוך החשכה את גדולתם יחודם ויופיים, וכל נסיעה כזו בלילה הינה חוייה בפני עצמה, למי שאינו מפחד מהקור, מהנסיעה, וליבו פנוי ברגע זה להינות מיופיה, מצפה עושר רב. עשרה קבין של יופי ניתנו לעולם, תישעה לקחה י-ם, רגע לפני שהגיענו הביתה, עלה בראשי רעיון, לארגן טיול כזה לחברינו מבית, מי מעוניין?-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון טוב

טיול בירושלים חויה מהנה

מוכן להצטרף

"ברוכים הבאים לעולם הטילונים"

אלבום צילומים - http://public.fotki.com/ufd41/

אתר הטילונים הקלאסיים I.C.M וכל השאר - http://icmisrael.com/

פייסבוק - http://www.facebook.com/groups/icmisrael/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן,

לקראת מצעד הגאווה, אני ממלץ לך לשמור על עצמך גם מהחרדים וגם מהגאים. פגיעה של כל אחד מהסקטורים יכולה להיות כואבת (אם כי במקום אחר).

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חובב אופנועים מרחוק. מת לנהוג על אחד. אבל ההורים/חברה/חברים מאיימים ביחד נגדי.

(הם כנראה מכירים אותי טוב מדיי)

אבל אחרי שקראת את השרשור שלך.

א. אתה כותב נהדר.. ויש לך יכולת לתאר דברים מהנה וכיף.

ב. אני רוצה גם לקנות משהוא ולהרכיב מחדש. (אולי / אולי אופנוע)

ג. תהנה עם סופי. ותזכו לק"מ רבים ביחד. ואני חושב שאדום או שחור יתאימו לה.

אלי

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי

כל אדם שאוהב אותך ושכל בקודקודו, ימליץ לך להתרחק מאופנוע, כי אופנוע זה מסוכן!

גם אני כהורה לילד בן 16, נאלץ להשתמש במוסר הכפול, ואינני מרשה לבני לרכב על אופנועים, זכות הווטו שאינה מנוצלת מספיק ע"י הורים, מנוצלת על ידי עד תום. עם זאת כמבוגר מעל גיל 18 שמורה לך הזכות לקבל החלטות כראות עיינך, המלצתי, שקול במשנה זהירות כל החלטה שלך ורק שאתה שלם עימה עשה זאת, שיפוץ רכב אספנות מחייב להכיר את התחום היטב, וצריך לדעת מראש למה אתה מכניס את עצמך, בדו"ג העניין הופך משמעותי יותר, כיוון שפרט לשיפוץ האופנוע, יש להשקיע באבזרים רבים אחרים שעולים ממון רב, כגון: קסדה טובה, לבוש מגן, מעיל קיץ חורך, כפפות קיץ חורף, כיסוי לאופנוע מנעולים טובים, ועוד, מסכת היסורים לא תמה כאן, ותאלץ להתרגל בטרם הנסיעה, לטקס קבוע של פרוק האופנוע מאסוריו, התלבשות בציוד המגן, חניה, התפשטות, נעילת האופנוע. כל קיצור דרך בתהליך יביא במקדם או במאוחר לנזק כלכלי או פיזי! התלות הבלתי ניסבלת במזג האוויר, בסביבה, במכוניות, בפקידי האוצר, הביטוח, המשטרה, הפקחים, פקידוני משרד הרישוי ובעלי החיים האחרים, יכולה לא פעם להוציאך מדעתך. ואז נשארת לך הסכנה שאורבת לך בכל רגע נתון הכביש...ועוד לא דיברתי על מוסכים, חלפים, אישורים וגנבים.

עדיין מעוניין? אם התשובה חיובית, הרי שאתה שייך לזן ניכחד של משגועים אמיתיים, שרכיבה טהורה מלטפת להם איזה בלוטה במוח שאף פעם לא התבגרה לה, וסוד נוסף קטן ביננו, הבחורות האמיתיות, אלה ששוות, מעדיפות בכלל, רכבי ליסיינג עם מישרת היטק ונסיעות לחו"ל...אף אחת לא רוצה לקלקל את הפאן והחצאית, על איזה אופנוע מסריח משמן ועשן, טוב כימעט כל אחת-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן,

לקראת מצעד הגאווה, אני ממלץ לך לשמור על עצמך גם מהחרדים וגם מהגאים. פגיעה של כל אחד מהסקטורים יכולה להיות כואבת (אם כי במקום אחר).

נמרוד

נמרוד, תודה על הדאגה, אבל כבר למדתי להיזהר, ולכל אחד מהסקטורים יש את ההגנות שלו! לא חסרים לה סיכסוכים, ומחלוקות, לירושלים, אויביה ואוהביה איימו להחריבה וידעו לבנותה אלפי שנים, כל כובשי העולם, מלכיו, ושועיו, שמו להם את ירושלים כמטרה, הכריזו עליה בירתם, וכמרכז העולם, הורסיה ומחריביה ממנה יצאו, אבל איש לא יכל לה לכלותה, אלפיים שנה עומדת בפרץ, ותעמוד עוד אלפיים. מי שראתה את צבואותיו של טיטוס בשעריה, חילות יוון ורומי, מי ששמעה נגינתו של דוד המלך, והד צעדי פרשיו של סלאח אדין, אירחה את צבאו של הסולטן הטורקי, נילחמה בצבא הבריטי, וסבלה את השלטון הישראלי, תעמוד גם המצעד הגאווה, איוולת השילטון, ושיכלות מנהיגיה, כל אחד ישאיר קמט נוסף למזכרת, על פניה של ירושלים וברחובותיה. אנחנו רק אורחים לרגע-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...