Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עכשיו כבר מותר לגלות-מהפכה במשפחת המלוכה.

השושנים
שימו לב! השרשור הזה בן 1688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 498
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דומה כי הקשר שלי איתה היה דומה יותר ליחס שאנו נותנים למקרר שלנו בבית, הוא שם הוא עובד ו....זהו בערך, עדיין בכל המפגשים שהייתי לא פגשתי חבר מועדון אחד שמתלהב מהמקרר שלו, או יודע את מפרט המנוע שלו לאשורו....או שאני טועה?-רן

גם אנחנו מחובבי המקררים הישנים. לנו יש אמקור 5, מעוגל ויפה שעבר פחחות וצביעה בתנור (אני לא צוחק). הוא צבוע בירוק עמוק של מרצדס.

המקרר עובד כמו שעון ומייצר מספיק קרח כדי לכסות את אתר החרמון :wink:

יניב מיכאלי

-----------

קלאסיקה: סאאב 96V4 - שנת 1969

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי החלק אם המקרר אני מאוד מתלהב מהמקרר שלי ואני יכול לכתוב יומן שלם מהרגע הראשון שראיתי אותו ועד לרגע זה אני משקיע בו הרבה זמן אני מכיר את כל החלקים שלו טוב כולל המפרט שלהם אבל אולי כל זה בגלל שהוא גם כבר אספנות

[אמקור רקס {המכונה בפי העם אמקור 10} מודל 57]

זה לא המקררים שאמפא מכרו בשנות ה-50 וה-60 עם מערכת פילקו בפנים?-זאב

zeev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולק איתכם את כל מערכת הייחסים שלי, ואתכם מעניין המקרר, שטיין זה פולני?-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן לך תקרא את "זן ואומנות אחזקת האופנוע"

המתודות שם יטיבו עמך,ואולי במקום להלל על הווספה תתחיל לחקור את "האייכות"...

רק אל תקח את הבן שלך למסע עם הווספה,

הוא בניגוד לכריס וודאי ישבר מוקדם יותר:p

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי ווי זמיר, איזה קופת שרצים פתחתי....הדבר האמיתי ואפילו באותו צבע:

e2_1.JPG

בקרוב יפורסם הפרק סופי-השנים הראשונות, גילגוליה של סופי בידיים זרות ככל הידוע לי היום-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגנבים פשטו עם לילה, אמש בצהרים יצאנו סופי ואני לעבודה למשמרת הארוכה, כהרגלי קיפלתי את כיסוי הברזנט הכבד של סופי, ודחפתי אותו למחסן השכן מתחת לדלת, כפי שאני עושה תמיד, ויצאנו לנו לדרכינו בלב קל והמון שימחה בלב, המשמרת הסתיימה לה בבוקרו הקפוא של יום ב' והדרך הביתה היתה משולה, לסיור זריז באזורים החמים של הקוטב הצפוני, הטל קפא על השיחים והדשאיים, והנהגים הירושלמים נאלצו להאבק קשות בניקוי זכוכיות המכוניות שקפאו ובאדים המכסים את שימשות המכוניותם, הכביש היה חלק כזכוכית, אבל גם הנסיעה האיטית לא מנעה מגלי הקור לחדור באזור הצוואר והחיבור עם הקסדה ומשם לכל הגוף, אחרי מסכת הארועים הקפואה הזו כל מה שהשתוקקנו לו היה להגיע בשלום הביתה, לשמיכה החמה, לכוס הקפה ועיתון הבוקר, שהגענו לחניה, אפילו החתולים לא הוציאו אפם ממקומות המסתור שלהם, חניה זריזה ליד העץ, דימום מנוע ו...חיפוש נואש אחרי הכיסוי, יוק, יד עלומה גנבה את מחצלותיה של סופי, לא ברור לי איזה שימוש ימצא מישהו בכיסוי הבלוי והקרוע, אבל המשמעות היא שסופי תכוסה עכשיו בכיסוי ה"חג" החדש, שעלול להיגנב גם...בקיצור יומיים לפני השלג הגדול. וסופי עירומה, ללא כיסוי הולם...רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לבדוק קומפרסיה? לא די שההיפכונדר שבי כבר חשב להחליף כל חלק בווספה, גם בלי לגלות שיש נפילה של 0.05 אחוז שיחייב אותי לחשוב על אוברהול? סופי נוסעת מצויין ,מרחקים ארוכים ללא מחאות או דרמות, המנוע עובד עגול, צריכת הדלק מתיצבת לכיוון הנכון, הפלאג שנבדק לעיתים קרובות נקי משמן ופיח מיותר, מה שמעיד על עבודת מנוע מושלמת, אגזוז נקי משמן ופיח, מהירות סופית של 85 קמ"ש +- עליות ברבעי ושלישי, הסוסון הסורר האחרון ימצא לדעתי אחרי שאמצא סוף סוף את הדיזה המתאימה, יש לנו עוד הרבה ק"מ לעבור לפני אוברהול מנוע/

וסבתא ננה היתה אומרת: "אם זה עובד לא נוגעים, אם זה עובד לפעמים ומכה מסדרת את זה לא נוגעים, רק אם זה ממש לא עובד נותנים למומחה"-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, במהירויות העירוניות ובטיולים המשותפים, אין לי צורך ביותר, למרות שאין דבר כזה יותר מדי כוח! המהירות הסופית היא גבולית והייתי רוצה יותר על מנת לברוח מהתנועה, אבל גילה המופלג של סופי, עושה אותה כימעט בכל נסיעה למבוגרת על הכביש, כל ילדון זב חוטם, שגילו בערך חצי מגילה של סופי, רכוב על פלסטיק קוראני צבעוני ומקושקש, חושב שגילה את אמריקה בשעה שעוקף את סופי ואותי, או מנסה למשוך אותי ברמזור למרוץ, הנסיכה שלי מתעלמת ממנו בחיוך סלחני, יש לו עוד הרבה הרבה חצץ לאכול עד שיראה את האור, אם בכלל. אנחנו חיים בקצב שלנו, הנהנים מכל רגע ונותנים למרוץ העכברים לעבור על פנינו, כצופים מן הצד. דווקא היא לימדה אותי שלא הכל נמדד באפס למאה, ולומדים לגלות דברים חדשים בכל נסיעה, שמעולם לא היה לנו זמן קודם. וכבר מחכים לאביב ולמזג האויר החם לצאת שוב לטיולים בשניים-רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...