Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט פודים + תמונות

שימו לב! השרשור הזה בן 6303 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממש עבודה יפה ועוד לפעם ראשונה...

אל תתבאס ממה שאמרו לך, גם אני ואני בטוח שעוד כמה אנשים ישתמשו בשירשור הזה מתישהו כבר הוספתי אותו למועדפים לא רק אתה למדת מזה.

אני אומנם בנתיים בתקופת בחינות אבל עשית לי חשק לבנות לי גם משהו צנוע כשיגמרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה לא יכול לעטוף כל צורה בבד בצורה חלקה בשכבה אחת, צורה שנשברת בצורה חזקה מן הסתם תיצור כפלים בבד אם לא תעשה נגזרת (תפר לפי צורה) בבד - זה דבר שלא הכי קל לעשות אותו וריפוד של משהו מסובך בניגוד לעבודה בפיבר יעלה לך גרושים ובגלל זה לדעתי חבל כאן על המאמץ.

את החסכון הגדול עשית בזה שבנית את הפוד עצמו - חסכת כאן איזה 500 שקל נטו על עבודה של מקצוען.

יש לך בד? - לך לרפד 50 שקל ויצאת עם פוד מושלם.

אלא אם כן אתה ממש מתעקש על נושא הDIY - דו איט יורסלף... ואז העצה שלי היא תתאמן קצת על חוט ומחט או מכונת תפירה ותנסה ליצור נגזרת של צורה פשוטה קודם כל - תגבש לך טכניקה ורק אז תיגשה למלאכה - לפני שאתה שופך שכבות של דבק על הפוד וסתם...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוסיף עוד משהו - בייחוד בגלל שהפרדת את הרשת האחורית בבד הסקאיי שלך - כשאתה תנסה לתפור אותו רוב הסיכויים שהוא יקרע לך מהחור הכי קטן ברגע שתנסה למתוח אותו - יש לרשת הזאת יתרונות והם באים לידי ביטוי ברגע שצריך לעשות תפרים בבד...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 6303 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...