Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה או מאזדה (ליסינג)

janiv
שימו לב! השרשור הזה בן 6657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא חושב שיש שוני לגבי האיבזור של המושבים במאזדה 3 או בלאנטיס. (או שאני טועה?).

אצלינו היה..

אולי אני לא ממש זוכר טוב והרכבים היו מרמת אבזור שונה (LX ו-GLX), אני אברר זאת מחר.

אבל עדיין עובדה קיימת שאצלנו היה שוני בנוחות של המושבים..

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הרכב של אמא היה נוח ביותר, ומצד שני הליסינג הייתה ממש לא נוחה וגרמה לכאבי גב.

אין הבדל בין גרסת הליסינג לבין הלאנטיס הפרטית. (חוץ מכריות האויר שחוסכים לעובדי ההיטק והאזיקונים המהודרים בטאסות, אבל זה לא ממש קשור לענין).

lioroko7, אני מתייחס לנוחות נסיעה של הרכב. לא לנוחות הכסא, לא לנוחות מחזיק הכוסות, ולא לנוחות המצית המהודר השנלף.

נוחות נסיעה - באה לידי ביטוי בהרגשת מהמורות בכביש / נדנודים / שיכוך או העדרו וכו'. נסה פעם לנהוג ברכב נוח (בלי קשר לרמת האבזור) ותבין.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1600 סמ"ק זה מנוע קטן. אז לדעתי מכונית גדולה (פיזית) היא לא בחירה נכונה.

אבל תחשוב מה הצרכים שלך לעתיד. אם אין תינוקות אז לא צריך מכונית גדולה.

ומה לדעתי כדאי לך לבחור ? סה"כ הציעו לך מכוניות טובות, בלי יותר מדיי סיכויים ליפול בבחירה.

לדעתי לך לסוכנויות של מאזדה,מגאן,טויוטה ופורד ותתרשם בעצמך מהמכוניות ובסופו של דבר תבחר את זאת "שהכי עושה לך את זה".

ונגיד ואתה לא מרוצה מהמכונית.. איו אפשרות להחליף ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלינו היה..

אולי אני לא ממש זוכר טוב והרכבים היו מרמת אבזור שונה (LX ו-GLX), אני אברר זאת מחר.

אבל עדיין עובדה קיימת שאצלנו היה שוני בנוחות של המושבים..

אם אני לא טועה בשנה , ב 2003 המושבים בלאנטיס שונו מעט יחד עם מתיחת פנים קלילה.

ואפשר להרגיש הבדל בהשוואה נגיד ללנטיס 2001/2

לגבי המושבים ב - 3

א. הם שונים לגמרי מהלנטיס.

ב. כפי שנאמר כבר , הם באמת נותנים תמיכה טובה לגב , אבל הקשיחות של הרכב היא מה שפוגמת בנוחות.

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1600 סמ"ק זה מנוע קטן.

"חוזק" המנוע נמדד בכוחות סוס ומומנט. לרוב המכוניות מהקטגוריה הספקים ונתוני ביצועים די דומים. חפשי במנוע החיפוש.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אפשרות להחליף.

את הרכב אני לוקח בהתחייבות ל-3 שנים.

אחרי 3 שנים אני יכול לבחור רכב אחר ...

לדעתי במקרה של ליסינג החשיבות הגדולה ביותר זה בטיחות, נהיגה בכביש, ונוחות ישיבה ברכב.

אין לי מושג לגבי מבחני בטיחות שרכבים אלו עברו...

אודה לכם על עזרה נוספת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע מקרה שקרה לי לפני חודשיים.

בבעלותי מאזדה 3,

בזמן שיוט בכביש בית חנן (ליד נס ציונה) עצרתי ברמזור אדום, אך הנהגת הסתומה שנסעה אחריי בטויוטה קארינה לא שמה לב שהרמזור התחלף ונכנסה בי אני מעריך ב -40 קמ"ש (אני לא סגור על זה אבל ככה זה הרגיש).

לא קרה לי ולחברי כלום, אבל בוא נגיד שמהצליל הנורא שהיה הייתי בטוח שאני יוצא ואין לי בגאז'.

אף לב הפלא שאשר עצרנו בצד אחרי הרמזור ויצאתי מהרכב לראות מה הנזק הופתעתי לגלות שהנזק היחיד שנגרם הוא קימוט קליל ונקודתי בפגוש. (מצורפות תמונות) ושריטת על הפגוש.

בזמן שלקארינה כל הפרונט התעקם, המכסה מנוע התעקם לגמרי, והכנף כטפה בטן.

DARK Purple MAZDA 3

ZOOM - ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע מקרה שקרה לי לפני חודשיים.

בבעלותי מאזדה 3,

בזמן שיוט בכביש בית חנן (ליד נס ציונה) עצרתי ברמזור אדום, אך הנהגת הסתומה שנסעה אחריי בטויוטה קארינה לא שמה לב שהרמזור התחלף ונכנסה בי אני מעריך ב -40 קמ"ש (אני לא סגור על זה אבל ככה זה הרגיש).

לא קרה לי ולחברי כלום, אבל בוא נגיד שמהצליל הנורא שהיה הייתי בטוח שאני יוצא ואין לי בגאז'.

אף לב הפלא שאשר עצרנו בצד אחרי הרמזור ויצאתי מהרכב לראות מה הנזק הופתעתי לגלות שהנזק היחיד שנגרם הוא קימוט קליל ונקודתי בפגוש. (מצורפות תמונות) ושריטת על הפגוש.

בזמן שלקארינה כל הפרונט התעקם, המכסה מנוע התעקם לגמרי, והכנף כטפה בטן.

אתה טועה אם אתה חושב שזה אומר שה-3 היא רכב חזק.

רכבים מודרניים מתוכננים כח שבזמן תאונה החלק הקידמי יקרוס כדי לספוג את רוב העוצמה לעומת זאת החלק האחורי של הרכב לא מתוכנן כך, ולכן הוא לא התעקם לפחות לא ביחס לרכב שנכנס בך מאחור.

אם המצב היה הפוך(אתה היית נכנס בה מאחור) תאמין לי שכול הפרונט של המאזדה שלך היה מתעקם ואם לא המהנדסים של מאזדה מטומטמים.

לפותח הדיון ברכבי הליסינג מבחינת הבטיחות אין מתחרה למגאן היא היחידה שמגיעה עם 6 כריות אוויר ו5 כוכבי בטיחות נוחות הנסיעה בה מצויינת מבחינת תקשורת אל תצפה להרבה ההגה גרוע.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה בטיחות? סע בטנק. לפי דעתי התפיסה שלך מוטעית מלכתחילה, אתה לא קונה רכב (אני לפחות לא) מכיון שהמגאן לצורך העניין היא הכי בטוחה, אתה באמת לוקח בחשבון שכל נסיעה ונסיעה שאתה נוסע ברכב איזה מישהו יכנס בך או ההיפך, או חס וחלילה תהיה תאונה?, המאזדה 3 הרבה יותר מהנה לנהיגה וגם לא כזאת רחוקה מהמגאן עם 4 כוכבי בטיחות, יחי ההבדל הקטן - כוכב אחד. בכל מקרה, אם מסתכלים על התמונה הכוללת, המאזדה 3 נהנית מכל העולמות.

Pure freedom it's in the mind and spirit, up in the sky where the dragon flies...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר לא מצאתי מבחן בטיחות של ה-3 ותאמין לי שגם אם יש כזה ה-3 נבחנה עם יותר מ-2 כריות אוויר שמגיעות בגירסת הליסינג ככה שה-3 שמגיעה מהליסינג לא הייתה מקבלת 4 כוכבים לעולם.

בקשר לדברים שלך- כן בטיחות לדעתי זה אחד מהשיקולים הראשונים בקניית מכונית, וכן בכול יום שאתה עולה על הכביש עם רכב יכול לבוא המטומטם שיכנס בך זה לא מדע בדיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא שוב את הדיון מדובר על גירסת הליסינג, הרכב יהיה מליסינג לא אקטיב ולא בתיך.

ואם אפשר קישור למבחן הבטיחות של ה-3?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרסת הליסינג = גימור "אקטיב", לידיעתך. לגבי מבחני ריסוק לגבי הגרסה שרלוונטית לגביך, שוב, צר לי אך אינני יודע.

לגבי מה שאמרתי מקודם שהיא קבלה 4 כוכבים, אני לוקח זאת בחזרה, התכוונתי לקורולה, פשוט עד לפני כמה חודשים נהגתי על קורולה וכיום אני נוהג על מאזדה 3.

קבל לינק כתבה לגבי המבחנים:http://finance.walla.co.il/?w=/127/866869

Pure freedom it's in the mind and spirit, up in the sky where the dragon flies...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא את הכתבה ותראה שה-3 זכתה לציון לא מזהיר במבחני הריסוק באמריקה, אני לא יודע מי מחמיר יותר הם או האירופים.

לכול רכב יש את היתרונות שלו אצל המגאן זה בטיחות ונוחות, אצל ה-3 בעיקר הנהיגה שכול אחד יעדיף את מה שהוא מעדיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את דעתי אני מציג לגבי שני מכוניות: המאזדה והטויוטה.

אני מאמין שבעצם סיכמו פה את מרבית הנקודות החשובות של הרכבים(חוץ מהשטות הזו שלמאזדה גוף קשיח והיא נפגעת פחות מרכבים אחרים- לידיעת מי שאינו יודע מניסיון: הפח של המאזדה אינו טוב בשום צורה ואופן), אבל בכל זאת לאחר נסיעה כנוסע ונהיגה כנהג בשני הרכבים הנ"ל: בסופו של דבר הייתי אומר מאזדה. למרות קשיחות המתלים, ההרגשה הכללית הרבה יותר טובה, וזה כולל גם את האיבזור, בגרסת הליסינג הקורולה מגיעה רק עם שני חולונות חשמליים(הקדמיים כמובן), המאזדה נותנת גם בליסינג רמת איבזור יחסית גבוהה: בקרת אקלים, בקרת משיכה, מערכת שמע מובנית שמאוד נוחה לשימוש(בקורולה אין כזו, הליסינג מתקין מערכת מהסוג שמתאים לו או יותר נכון זול לו להתקין), בתחילת היום ובסופו הייתי בן אדם קצת יותר שמח אם הייתי לוקח את המאזדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...