Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה רחוק אתם רוצים להגיע עם האוטו שלכם

עופר106R16V
שימו לב! השרשור הזה בן 7624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קבלו את בייבי שלי לפני ואחרי...

היא רוצה תגובות!!!

בעתיד יהיו עוד שיפורים ב"ה

בעלי הקליאו הקנאים אל תעתיקו כל הזכויות שמורות לי!!!

אלעד ה1 :screwy:

ואי מגניב הוספת לה עוד 2 דלתות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם אני אגיע למצב שיהיה לי מספיק כסף בצד לרכב נורמלי שני (קליאו ספורט למשל, לא חדשה). אז...

בוכנות אקראלייט לטורבו, הורדת יחס דחיסה לפחות מ-8:1.

סעפת פליטה נורמלית לפי בניה, טורבו גארט T3/4, דיפרנציאל ננעל.

צמיגי "16 (סליקס מקדימה).

לשבת עם בערך 2 אטמוספרות ו-400++ סוסים.

אבל אז אני צריך לקחת את המזרקים שלי מה-205 הנבלה.

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא רוצה תגובות!!!

חזק :king: !!!! אני על הרצפה מרוב צחוק ...

:rofl:

:roflmao::hihi::roflmao::hihi::roflmao:

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוכנות קלות מחוזקות.

מחשב נוס להתחיל להכניס שוט של 100 ולא 50...

ובדרך בניה עצמית של טורבו.

חלומות יותר קרובים- תיקון צביעת bonnet vents ביום א'

צביעת דיפיוזר אחורי.

צביעת הגבות וחלקי פנים.

אממממ

למכור...אמממ...אממממ

לא.

:-)

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחת 205 GTI 1.6 ולהשתיל בה מנוע 2.3, להוסיף הנמכה של 40 מ"מ, קפיצי אייבאך, מושבי ספארקו או OMP, סטראט ברייסים תחתון ועליון, ספייסרים, ולשים כונס בתוך הפגוש, כמובן גם קאמשפטים ומזרקים מוגדלים, וסעפת גדולה יותר משהו כמו 3:1, העלאת יחס דחיסה, פורטינג, ולשים שסתום פריקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחת 205 GTI 1.6 ולהשתיל בה מנוע 2.3, להוסיף הנמכה של 40 מ"מ, קפיצי אייבאך, מושבי ספארקו או OMP, סטראט ברייסים תחתון ועליון, ספייסרים, ולשים כונס בתוך הפגוש, כמובן גם קאמשפטים ומזרקים מוגדלים, וסעפת גדולה יותר משהו כמו 3:1, העלאת יחס דחיסה, פורטינג, ולשים שסתום פריקה.

וכל זה בשביל לעשות פטששש :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני אגיע למצב שיהיה לי מספיק כסף בצד לרכב נורמלי שני (קליאו ספורט למשל, לא חדשה). אז...

למה הורדת ולא העלת יחס דחיסה?

If you treat your car like a racing car, then it will develop expensive racing problems

If it's stupid but it works, it isn't stupid.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יעזור תמיד רוצים יותר! אבל זאת לא המדינה המתאימה לדברים האלה. :mad:

לכן אפילו אני חושב להפסיק.

צודק ...

זה מה שהכי מפריע לי .

אומנם אפשר להנות בכל נסיעה קטנה לעבודה או סתם בלילה , אבל אחרי כמה זמן זה ממצא את עצמו ומחפשים קצת יותר, בייחוד למי שיש רכב עם יכולות גבוהות ומגבלות גבוהות. פשוט אין איפה לנצל את הרכב, יש כבישים טובים פה ושם , אבל גם שם ממש קשה להנות אם זה בגלל רוכבי אופניים, תנאי נהיגה מסוכנים , כבישים משובשים וכו ..

לצערי, אני לאט לאט מגיע למסקנה שרכב ספורט קיצוני לא כ"כ מתאים לכאן והכי טוב זה משהו באמצע , משהו קטן שאפשר למצא את הפוטונציאל שלו כאן.

מיאטה, 106 , בימרים ישנות ...

אני לא רואה איך אפשר להנות כאן עם רכבים כמו 147 GTA , סובארו STI ואפילו WRX , שלא לדבר על M3 , פורש וכאלה.

עצוב, אבל זה המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הורדת ולא העלת יחס דחיסה?

בשביל שיהיה אפשר לגדוש יותר

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחחחח!

מה הייתי עושה עם האוטו אם היה כסף...

קודם כל רבעיית קוני אדומים. אם הייתי יודע איזה קוני מתאימים לה הייתי עושה את זה כבר עכשיו (הבטא לא מופיעה בקטלוג קוני למרות שמופיעות בה לנצ'יות ישנות יותר :shock: )

אחר כך היית מסדר לו את כל החלודות :evil::evil::evil:

אחר כך - לאט לאט מביא אותו למצב בו הוא היה נראה ונוסע אם הוא היה יוצא היום מהמפעל.

מאחר ומיכנית היא סבבה הייתי עובד על כל המסביב - החל מצמת חשמל חדשה , וכלה בריפודים ודאשבורד.

ואז - בסוף - משפר. קצת. מינורי.

שיפור עיקרי - מחיצות בקארטר. רק זה ישפר את המהירות שלי בסיבובים פי 3 :mad:

אחר כך (כשהרכב יהפוך לרכב לסופי שבוע בלבד) - הנמכה של אינצ' והקשחה של הבולמים. מערכת בלימה של תמא טורבו,סעפת פליטה של ANSA ייעודית לבטא, זוג וובר DCOE כפולים עם פילטרים פתוחים, ואולי קמשפטים חמים.

ולהחליף אותה למשהו אחר לא בא בחשבון. אני יד אחרונה. שיקולים תועלתניים לא מדברים אלי פה. אם אני ארצה מכונית ביצועים יעילה יותר - אני אקנה אותה בנוסף. כשאני אהיה גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי, אני לאט לאט מגיע למסקנה שרכב ספורט קיצוני לא כ"כ מתאים לכאן והכי טוב זה משהו באמצע , משהו קטן שאפשר למצא את הפוטונציאל שלו כאן.

מיאטה, 106 , בימרים ישנות ...

אני לא רואה איך אפשר להנות כאן עם רכבים כמו 147 GTA , סובארו STI ואפילו WRX , שלא לדבר על M3 , פורש וכאלה.

גם אני חשבתי כמוך, אבל זה לא נכון. אחרי נהיגה ב-STI אני מבטיח לך שגם איתה אפשר להנות ובגדול. אמנם לא תתקרב למגבלות שלה (מהצד הרע שלהן - של חוסר שליטה), אבל לשחק עם תת היגוי והיגוי יתר אפשר גם אפשר. והיא מאוד מאוד מהירה ומאוד מאוד מהנה.

מצד שני יש בדבריך משהו ואני גם בדעה (ואמרתי את זה כבר הרבה) שרכב ספורטיבי קטן וזריז, עם אחיזה טובה אבל לא "אבסולוטית" - הוא כנראה הכי מתאים לארץ.

אם זה נניח 106 מהצד של הנעה קדמית, או לוטוס אליז מהצד של אחורית (אחחח, הרכב המושלם)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא משפר לעולם שום רכב שיהיה לי. ( שיפורים מכניים ) זה סתם בזבוז כסף. כמובן, אם אזכה בלוטו אז אני אשפר כל דבר זז.

הייתי רוצה לפנק את האוטו בקיט חצאיות, וכל מיני שטויות חיצוניות. אבל, אני פוחד!

פוחד רצח מערסים וקנאים! גם ככה כולם כבר מכירים אותי בגלל האוטו וגם רצות שמועות בעיר על צ'יפ ומנוע 2000 שיש לי...( שבעצם אין לי ) ועוד כמה שיפורים. מה לעשות, אנשים כאן לא כל כך מפותחים.

מה אתה רציני??

למה לא שמעתי כלום :?::roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה נניח 106 מהצד של הנעה קדמית, או לוטוס אליז מהצד של אחורית (אחחח, הרכב המושלם)

אפשר גם מיאטה .

ובקשר לכל השאר, אני מניח שזה מאוד נחמד לעשות את זה במהירויות נמוכות, אבל זה נגמר דיי מהר.

אתה מחפש משהו קצת יותר מזה , משהו שינצל את היכולות האמיתיות של האוטו ופשוט אין איפה לעשות את זה כן, מה גם שזה דיי מסוכן באמצעים שקיימים כאן בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא רוצה תגובות!!!

חזק :king: !!!! אני על הרצפה מרוב צחוק ...

:rofl:

:roflmao::hihi::roflmao::hihi::roflmao:

אתם יכולים לצחוק עד מחר :twisted: !!!

אני לא מכיר אתכם אבל בטח אתם ילדי שמנת שההורים שלכם קנו לכם את האוטו ובטח גם שיפרו לכם אותו על חשבונם :roll: ...על הדרך...

אז בואו תבינו דבר אחד שאני קניתי את האוטו בעצמי!!!עבדתי ושילמתי!!!לא כמו שאתם הוצאתם רישיון וקיבלתם אופל אומגה או לא יודע מה?!?!? לידיים...

ואני אוהב את הרכב שלי כמו שהו אז ביי ביי!!!

תודה מאלעד ה1 :screwy:

נינג'ה לבנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...