Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הערות על תפקוד המועדון

אבי נוף
שימו לב! השרשור הזה בן 6698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המועדון חשוב לי. מאוד.

אני רוצה להצטרף כחבר.

פעם רציתי יותר. הרבה יותר.

היום פחות. הרבה פחות.

ולמה ? כי שום טענה שמופנית כלפי העושים במלאכה אינה נשמעת בענייניות.

בעצם, מה שאתה אומר ב"תצטרף ותשנה", זה שמה שמפריע לי לא מטריד אותך כל כך, אבל אם זה חשוב לי, אני מוזמן להצטרף כחבר, ולנסות להיבחר במקומך.

ראשית, איני מעוניין להיבחר במקומך. אם איני מרוצה מההתנהלות של מנכ"ל תנובה, הדרך היחידה ליידעו על כך היא להיבחר לוועד הרפתנים, ואז להגיש מועמדות למנכלות החברה ? לא עדיף לנסות לדבר איתו בהגיון ?

שנית, נניח שהחלטתי להיבחר.

ויש לי מוטיבציה.

וגם רעיונות גדולים.

איך אגיע אל כלל חברי המועדון ואציג עצמי בפניהם ?

הרי שמותיהם חסויים. סוד מדינה, כמעט.

רק חברי הועד יכולים לעיין ברשימת החברים...

וממילא רוב חברי המועדון אינם פעילים בפורום, ומכירים רק את חברי הועד. מה שמבטיח שהמהפך לא יבוא במהרה...

(הערה: אני לא בטוח שצריך מהפך. דיאלוג פתוח וכנה יכול להספיק.)

(הערה 2: תגובה 109 שלך אכן היתה עניינית. עם זאת, היא לא ענתה על כל ההסתייגויות שהועלו, והיא הגיעה אחרי 108 הודעות לגופו של אדם בשרשור הזה, ועוד אי אילו בשרשור "האבטומוביל החדש".)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 237
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המועדון חשוב לי. מאוד.

אני רוצה להצטרף כחבר.

פעם רציתי יותר הרבה יותר.

היום פחות. הרבה פחות.

ולמה ? כי שום טענה שמופנית כלפי העושים במלאכה אינה נשמעת בענייניות.

בעצם, מה שאתה אומר ב"תצטרף ותשנה", זה שמה שמפריע לי לא מטריד אותך כל כך, אבל אם זה חשוב לי, אני מוזמן להצטרף כחבר, ולנסות להיבחר במקומך.

ראשית, איני מעוניין להיבחר במקומך. אם איני מרוצה מההתנהלות של מנכ"ל תנובה, הדרך היחידה ליידעו על כך היא להיבחר לוועד הרפתנים, ואז להגיש מועמדות למנכלות החברה ? לא עדיף לנסות לדבר איתו בהגיון ?

שנית, נניח שהחלטתי להיבחר.

ויש לי מוטיבציה.

וגם רעיונות גדולים.

איך אגיע אל כלל חברי המועדון ואציג עצמי בפניהם ?

הרי שמותיהם חסויים. סוד מדינה, כמעט.

רק חברי הועד יכולים לעיין ברשימת החברים...

וממילא רוב חברי המועדון אינם פעילים בפורום, ומכירים רק את חברי הועד. מה שמבטיח שהמהפך לא יבוא במהרה...

(הערה: אני לא בטוח שצריך מהפך. דיאלוג פתוח וכנה יכול להספיק.)

(הערה 2: תגובה 109 שלך אכן היתה עניינית. עם זאת, היא לא ענתה על כל ההסתייגויות שהועלו, והיא הגיעה אחרי 108 הודעות לגופו של אדם בשרשור הזה, ועוד אי אילו בשרשור "האבטומוביל החדש".)

כל מה שאתה אומר זאת פשוט התחמקות. לא מדובר כאן על תנובה אלא על מועדון החמש.

וכשאין לך מה לאמר על התגובה ההיא שלי אתה תולה כך שחיכיתי הרבה זמן (כלומר האזנתי לכווולם) עד שאענה.

איך תגיע לכלל חברי המועדון?תתאמץ קצת...

רוב חברי הועד הנוכחי לא היו מוכרים כשנכנסו למועדון..כולל היו"ר הנוכחי.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי. אני אתאמץ להגיע אל כלל חברי המועדון.

מזל שברוב הארגונים יש מוטיבציה ללמוד מביקורת ולהשתפר.

זה היה ממש מייגע אם תגובת נציגי שירות הלקוחות של פלאפון לכל לקוח שבפיו הצעת יעול היתה "רוצה לדבר עם חיים סבן ולהגיש מועמדות למנכל"ות החברה ? לא ? אז זה מה יש. אם אתה רוצה לשבת ביציע, תפסיק להתלונן".

לא התגובה לה קיוויתי, אך אסתפק בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה ממש מייגע אם תגובת נציגי שירות הלקוחות של פלאפון לכל לקוח שבפיו הצעת יעול היתה "רוצה לדבר עם חיים סבן ולהגיש מועמדות למנכל"ות החברה ? לא ? אז זה מה יש. אם אתה רוצה לשבת ביציע, תפסיק להתלונן".

צעד ראשון במאמץ:

ואז תוכל להשפיע לטובת כולנו.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארנון - עם כל הכבוד, אני לא מבין את ההשוואה לפלאפון. איך אפשר להשוות חברה מסחרית, שאתה משלם לה כסף עבור שרות מוגדר ומסוכם מראש, למועדון חברים שכולם עובדים בו בהתנדבות (למעט מזכירה בחצי משרה)? אתה משלם לפאלפון כסף, המנכ"ל מקבל משכורת גבוהה למדי, ויש לך זכות מלאה לדרוש תמורה לכספך. לא טוב - יש סלקום. המועדון אינו חברה מסחרית, היו"ר מקבל קדחת בתור משכורת, והמועדון אינו "ספק שירות" - הוא מסגרת לאנשים שיש להם תחביב משותף, אינטרסים משותפים ובדרך כלל (אבל לא תמיד) דעות דומות על הדרך למימוש התחביב. לכן אני סבור שיש זכות לבקש מאנשים שרוצים לראות שינוי לפחות להצטרף, ואולי אפילו להפשיל שרוולים ולעשות.

נקודה נוספת - נחום קדמיאל (היו"ר) הוא חבר מועדון 7-8 שנים בלבד. ממש לא "דור המייסדים". אני עוד זוכר את הפעמים הראשונות שהוא הגיע למפגשים - בחור חדש ולא מוכר, אבל פתוח, חברותי ומוכן לעזור בכל נושא ובקשה. נרשם למועדון, הגיע לאירועים, הגיע לאסיפות, הגיע לישיבות וועד (שבדרך-כלל פתוחות לכל חבר במועדון), ואחרי כמה שנים הגיש מועמדות לועד - והפלא ופלא - הוא נבחר. אחרי עוד כמה שנים - הוא אפילו נבחר כיו"ר. לא רק נבחר, אלא קידם את המועדון בצורה מאד משמעותית יחסית לעבר (ואני מסכים שיש עוד הרבה מה לעשות ולקדם). אולי כל "חטאו" של נחום הוא שהוא לא "צעיר" בן 25, אבל במושגי וותק במועדון - הוא בהחלט צעיר... (בטח יחסית ל-20 שנה שלי). מה זה מוכיח? שצריך רק לרצות ולעשות - ועכשיו זה תלוי בכל אחד מאתנו.

בברכה,

קובי

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי, בני ,אולי במקום המאמץ שאתם משקיעים בשכנוע,תכתבו לארנון שזה מה יש לנו להציע{ואגב זה לא רע בכלל}סה"כ מקבלים כל מי שרוצה, ומוכן לשלם את דמי המנוי השנתי,אבל לא נראה שמישהו יגיד לנו ,תשתנו ואז אצטרף,ביקורת מילא אבל רק מבפנים.ערב טוב-זאב

zeev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי,

לא צריך לקחת את ההשוואה לפלאפון ברצינות מופלגת, למרות שכן ניסיתי לחדד נקודה.

ב 100+ ההודעות הראשונות הייתי קורא שקט. גם בשרשורי העבר הרבים הסתפקתי בקריאה.

ההתרשמות שלי היא שהדינמיקה בדיונים על תפקוד המועדון תמיד חוזרת על עצמה:

מצד אחד, הכותבים שמציעים הצעות יעול (או ביקורת וטענות. תלוי את מי שואלים).

מצד שני, המשיבים, בד"כ חברים ותיקים במועדון. התשובה שלהם תמיד מתנקזת בסופו של דבר למשוואה הבאה:

"יש לך השגות על הדרך שבה נעשים הדברים ? אם כך הצטרף למועדון, הגש מועמדות למוסדותיו, תיבחר ותייצר שינוי. אם אתה ביציע, שמור על השקט."

אני לא מצליח להבין את הגישה הזו. באמת שלא.

הרי אף חבר ועד לא הגיש מועמדות לתפקיד בשל התגמול הכספי האדיר שכרוך בו.

הם עשו זאת בגלל שהמועדון ומטרותיו חשובים להם.

הם עשו זאת (אני מקווה) כדי לקדם את המועדון, ולשפרו עוד יותר, לשביעות רצון חבריו.

אני מתקשה להבין מדוע הצעות לשיפור (הן מטעם חברים, והן מטעם חברים פוטנציאלים) נענות ב"תגיש מועמדות למוסדות המועדון, תיבחר ותייצר שינוי".

זו רמת הדיאלוג שאנחנו מסוגלים לה ?

ככה המועדון צריך להיראות ? קואליציות סגורות של חברים, האחת מטכסת עיצה איך להדיח את הועד המכהן, והאחרת מתכננת איך להגן עליו ?

לכולנו יש תחביב משותף.

המועדון חשוב לכולנו, וכולנו מצפים שהוא יפעל בראש ובראשונה לטובת חבריו.

אם מישהו מעלה הצעה, צריך להודות לו מקרב לב על הזמן והאנרגיה שהשקיע להעלותה, ולהתייחס אליה כאל הזדמנות פז ללמוד משהו חדש.

כשזו תהיה האווירה, אני משוכנע שתראה מצטרפים רבים שמעוניינים לסייע ולהשפיע.

קובי, בני ,אולי במקום המאמץ שאתם משקיעים בשכנוע,תכתבו לארנון שזה מה יש לנו להציע{ואגב זה לא רע בכלל}סה"כ מקבלים כל מי שרוצה, ומוכן לשלם את דמי המנוי השנתי,אבל לא נראה שמישהו יגיד לנו ,תשתנו ואז אצטרף,ביקורת מילא אבל רק מבפנים.ערב טוב-זאב
הגישה עליה אני מדבר מופנית גם כלפי חברים. קרא את השרשור מתחילתו.

בלי קשר, אתה ממשיך לפספס את הפואנטה, ולא מבין שאם התנהלות המועדון מרחיקה ממנו חברים פוטנציאלים כמוני, מי שנפגע זה המועדון. לא אני.

הגישה המתנשאת הזו של "לא רוצה, לא צריך" לא מסייעת למועדון להגדיל את כמות החברים בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי,

ב 100+ ההודעות הראשונות הייתי קורא שקט. גם בשרשורי העבר הרבים הסתפקתי בקריאה.

ההתרשמות שלי היא שהדינמיקה בדיונים על תפקוד המועדון תמיד חוזרת על עצמה:

מצד שני, המשיבים, בד"כ חברים ותיקים במועדון. התשובה שלהם תמיד מתנקזת בסופו של דבר למשוואה הבאה:

"יש לך השגות על הדרך שבה נעשים הדברים ? אם כך הצטרף למועדון, הגש מועמדות למוסדותיו, תיבחר ותייצר שינוי. אם אתה ביציע, שמור על השקט."

הם עשו זאת (אני מקווה) כדי לקדם את המועדון, ולשפרו עוד יותר, לשביעות רצון חבריו.

אני מתקשה להבין מדוע הצעות לשיפור (הן מטעם חברים, והן מטעם חברים פוטנציאלים) נענות ב"תגיש מועמדות למוסדות המועדון, תיבחר ותייצר שינוי".

זו רמת הדיאלוג שאנחנו מסוגלים לה ?

ככה המועדון צריך להיראות ? קואליציות סגורות של חברים, האחת מטכסת עיצה איך להדיח את הועד המכהן, והאחרת מתכננת איך להגן עליו ?

לכולנו יש תחביב משותף.

המועדון חשוב לכולנו, וכולנו מצפים שהוא יפעל בראש ובראשונה לטובת חבריו.

אם מישהו מעלה הצעה, צריך להודות לו מקרב לב על הזמן והאנרגיה שהשקיע להעלותה, ולהתייחס אליה כאל הזדמנות פז ללמוד משהו חדש.

כשזו תהיה האווירה, אני משוכנע שתראה מצטרפים רבים שמעוניינים לסייע ולהשפיע.

הגישה עליה אני מדבר מופנית גם כלפי חברים. קרא את השרשור מתחילתו.

בלי קשר, אתה ממשיך לפספס את הפואנטה, ולא מבין שאם התנהלות המועדון מרחיקה ממנו חברים פוטנציאלים כמוני, מי שנפגע זה המועדון. לא אני.

הגישה המתנשאת הזו של "לא רוצה, לא צריך" לא מסייעת למועדון להגדיל את כמות החברים בו.

מה אתה רוצה בדיוק? לא הבנתי, שיו"ר המועדון ירד על הברכיים,אולי בני,או קובי? התשובה היא לא.

מה לעשות,כאלה אנחנו.אם יש טענות נא לפנות למבקר העמותה.-זאב

zeev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארנון, מי שמפספס את הפואנטה זה אתה...

מצד אחד אתה כותב:

הם עשו זאת (אני מקווה) כדי לקדם את המועדון, ולשפרו עוד יותר, לשביעות רצון חבריו."

מצד שני אתה כותב שהמועדון יקר לך

אז הפואנטה היא שמי שרוצה להשפיע, שיצטרף וינסה להשפיע ולא במסך של מילים.

וזאב, איך הוא יכול לפנות למבקר העמותה אם הוא לא טורח להיות חבר בעמותה?...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארנון, מי שמפספס את הפואנטה זה אתה...

מצד אחד אתה כותב:

הם עשו זאת (אני מקווה) כדי לקדם את המועדון, ולשפרו עוד יותר, לשביעות רצון חבריו."

מצד שני אתה כותב שהמועדון יקר לך

אז הפואנטה היא שמי שרוצה להשפיע, שיצטרף וינסה להשפיע ולא במסך של מילים.

וזאב, איך הוא יכול לפנות למבקר העמותה אם הוא לא טורח להיות חבר בעמותה?...

היי בני.יש לי פתרון נפלא,ארנון יהיה חבר כבוד,כך דרכו אל המבקר תיסלל,יבוא שלום לארץ,ואולי אולי גם סוף לשרשור הזה.לילה טוב-זאב.

zeev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי,

צ'טער - אני איש רציני באופן מופלג. אני מבין מה שאני קורא, וקשה היה לי לנחש למה התכוונת.

מכיון שכתבת תשובה לדברים שלי, ואני "חבר ותיק", מישהו עוד עלול לחשוב שהציטוט שלך הוא מדברים שכתבתי. אז למען הסדר הטוב (וברצינות מופלגת) לא אמרתי דבר כזה. נכון שהייתי רוצה לראות יותר אנשים פעילים, אבל מכיון שאפילו אני עדיין לא חבר ועד, אין לי ממש זכות לטעון את זה. יש לי כן זכות לדבר על ה"מינימום האולימפי", שהוא חברות במועדון. אתה בוודאי תטען שגם לחברים רשומים לא מקשיבים ולא מתיחסים ברצינות לטענותיהם, כפי שטענת קודם. העניין הוא, שעם כל הכבוד לפורום הזה, הוא לא הכלי לקשר עם הועד. הוא ללא ספק כלי טוב להוצאת קיטור. יש לחבר מועדון הצעה/טענה/הערה? יתכבד ויצור קשר עם המועדון בטלפון או אימייל, יקבע פגישה עם היו"ר, או יגיע לישיבת ועד כדי להציע את הצעתו. אם הוועד לא מקבל את הצעותיו, יש לו זכות אחת פשוטה - להצביע עבור מישהו אחר בבחירות הבאות. זכותו כמובן גם לעזוב את המועדון. מה שקורה כאן בפורום הוא שחלק מחברי המועדון, בעיקר אלו שלא מקבלים את דעתם והצעותיהם, מסתפקים בשיחרור קיטור כאן בפורום, אבל זה לא המקום.

הרשם למועדון, תגיע לאסיפה פעם בשנה ותצביע עבור מועמדים שאתה סבור שילכו בכיוון שאתה מאמין בו. אם יש לך תובנות על טובת החברים, צור קשר עם הועד ותציג כיצד אתה רוצה לראות את המועדון. זה המינימום. כל מה שמתחת לזה, מזכיר לי את הבדיחה על היהודי שבכה והתלונן ליד הכותל למה אין לו מזל והוא מעולם לא זכה בלוטו - עד שיצאה בת-קול משמיים, וביקשה שלפחות יקנה פעם כרטיס...

בברכה

קובי

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שנתיים בפורום וכחצי תריסר שרשורים מסוג זה די ברור לי שההשתתפות/התייחסות

אינה משפיעה ואינה מקדמת דבר.

לדעתי ארנון ורן צודקים!

:evil:וולו הנאה אחורית 6 צילינדר 164 960 .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמנם לא אזרח אמריקאי, אבל זה לא מונע ממני להרגיש כעס רב על העם האליטיסטי והנפוח הזה, ובעיקר על מנהיגיו הנבחרים שדבוקים לכסאותיהם שנים ואינם מכירים בתבונתי העילאית.

בפורום אמריקה כתבתי לא פעם ביקורת נוקבת, אבל כבוד "הנשיא" ג'ורג' בוש מעולם לא טרח לענות. הוא כנראה מפחד, המסואב הזה, ולכן אף ששקלתי בעבר להצטרף אליהם כאזרח, אין שום סיכוי שאעשה זאת כיום. הם פשוט יאלצו להסתדר בלעדי.

מר רחמימוב הנכבד

קיימות שלוש אפשרויות:

1.אם תגובתך אמורה להצחיק, אז בסולם הצחוק מ: 1-10 , אתה מקבל 2- . ואין צורך להמשיך.

2.אם תגובתך נרשמה ברצינות, ואתה קןרא לעמנו עם אליטיסטי נפוח, אני לא בטוח שתבונתך עילאית, כפי שאתה מתאר, וזאת גם מעוד כמה סיבות שידובר עליהם בהמשך, והראשונה היא לכנות את נשיא ארה"ב מסואב, אנני יודע את מצבך הכלכלי, אבל אם אתה חי בכבוד או יותר, זה 30% בזכותו, למעט העובדה שהנ"ל, ללא קשר לפוליטיקה, אדם מכובד וידיד של ישראל.

מה שכתבת על המועדון זוהי שטות מחלטת:

מועדון החמש לא צריך להצדיק את קיומו כל פעם מחדש.מועדון ה-5 בהחלט צריך להצדיק את קיומו-זה נקרא חיים, התקדמות, השתפרות ועוד פרמטרים שונים. עשרים שנות פעילות, וכאן טעותך-פעילות יש אבל כפי שמסתבר, לא מספיקה ולא תמיד בכיוון הנכון. רציפה בשטח הן ההוכחה היחידה הדרושה עקב האמור ההוכחה לא ניתנה. אם לאנשים היה כלכך רע - לא היו באים טעות בידך, לא כולם תבוסתנים כמוך(כפי שאתה מצטייר "ממקרה אמריקה" שתארת) לא עוזבים בית מכיוון שיש בעיות. בני (וגם קובי בעקבותיו) מאוד ליברלים- בשם חופש הביטוי - ומאפשרים את ההשתלחויות הבלתי פוסקות של קומץ ממורמרים משפט מכוער ושיקרי-אין שום השתלחויות והמגיבים אינם קומץ ממורמרים. לטעמי שכבר ראינו את ערכו הדיונים המתישים האלו פוגעים בפורום ומפריעים להנות מהדיון העניני ברכבי אספנות הם לא מפריעים לשום דבר, אלא מתנהלים בשירשור אחד, אם זה מפריע לך אל תכנס ואל תקרא. מי שרוצה לשנות - שיצטרף למועדון, יבחר לועד איך אפשר להבחר ? הרי כבר הסבירו לך שאף חבר לא מכיר אף חבר אחר, בזכות ההנהלה הסודית שלנו, אז איך יבחרו ? וישנה. מי שרוצה להתנגח אף אחד לא רוצה להתנגח, חוץ ממך- לא כאן אז תלך מכאן.

נמרוד

3. אפשרות דימיונית כמעט לחלוטין, שנשלחת ע"י הנהלת המועדון (בלי לציין שמות) כדי לפרסם תגובה בוטה, כלפי המגיבים ה"לא מקובלים על ההנהלה", מה שהם משתדלים לא לעשות (לפחות לא במודע). זה קרה לפעמים כשהם נדחפים לפינה ואין להם מה לענות, פתאום, איזשהו מגיב מפרסם תגובה:

די נמאסתם עם הויכוחים

ואז ה"לחוץ" מיד מגיב:

אתה צודק .....(כאן בא השם) אין לי מה להוסיף.שלום.

שיטה טובה לצאת מהבוץ, רק הפעם יש בעיה: הנציג שלהם פישל קשות.

ברגשות מעורבים

אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שנתיים בפורום וכחצי תריסר שרשורים מסוג זה די ברור לי שההשתתפות/התייחסות

אינה משפיעה ואינה מקדמת דבר.

לדעתי ארנון ורן צודקים!

יכול להיות שאתה צודק והשירשורים האלו אינם מקדמים דבר. הסברתי קודם שלדעתי הם גם לא מיועדים לזה, ובפועל מסייעים רק לשיחרור קיטור. מה שמעניין הוא, שלמרות הכל אלו השירשורים הפופולאריים ביותר בפורום - למשל הנוכחי: 161 תגובות, 2446 צפיות עד-כה. מה זה אומר עלינו? וואלה לא יודע, אבל שווה לחשוב על זה...

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבי נ. לגבי מה שרשמת מיקודם.

תגובה בכחול.

שלום קובי.

מאחר ואני הוא זה שהעלה את נושא השרשור, הרי שברור שאינני שלם עםכל מה שקורה במועדון,

(הגם שאני חבר בו עוד מהזמנים שלא היה לי רכבאספנות)

אבי אפתח את דברי בזה שלמרות שאני בכיוון שונה בהובי , אני מבקש בהזדמנות זאת להחמיא לך על המכונית, ראיתי אותה במפגשישי והיא יפה אמיתית תהנה.

מאידך, הנושא הוא תפקוד, הערות לתפקוד, דרישות סמויות/בקשות, הבעתדיעה מסויימת, אךזהירות !!!שלא שנשפוך את כלהכלי עם החלב.

וזו בהחלט לא כוונתי

לא יייתכן שכל פעם יכתבו חברים דברים שסתם בא להם, למשל: יאשימו את חברי הועד בתפיסת כסאות מבלי לוותר עליהם (סטייל חכי"ם), כאשר זה לאנכון עובדתית.

אני ממש מוחה על הקביעה הזאת, יחד עם זאת תאמין לי שעשיתי קצת שיעורי בית וזה נכון שחלק חדשים אבל למשל בני לא, מעניין שהוא חזר לא אחת בכל פעם שנושא הקדנציה עלה ושאל האם אתם יודעים כמה זמן כל אחד מחברי הוועד מכהן? אני יודע אבל אני יודע גם שבני הספל למשל מכהן לא מעט זמן, וכמוהו עוד אחד , הבנתי שלפני כמה שנים היו רק חמישה חברי וועד כלומר למעט נשיא המועדון חצי מהם מכהנים לא מעט זמן, מעניין מדוע הגדילו את מספר חברי הוועד??? אולי כי יש כאלו שחייבים להשאר שם? תשאל בוודאי איך פתאום אני כל כך בעניינים אז בא ואסביר לך אני מעורב בהקמת עמותה וחשוב לי לללמוד איך לעשות את הדברים נכון אז החלטתי להתגלח עליכם.

בוועד 7 חברים. שאלת את בני כמה זמן הוא בועד, והוא לאענה לך. אני לא מכיר את ההסטוריה של כל חברי הועד, אך לדעתירובםחדשיםיחסית.

מעניין מדוע באמת לא ענה? אבל התשובה ממש ברורה לי והתייחסתי לכך למעלה.

כתבת שלא מפנים לך מקום להיות חבר ועד. אתה לא מסוגל לדעתי (מבלי לפגוע) להיות חבר מועדון, איך אתה רוצה שיבחרו בך לועד?

אבל זה בדיוק העניין וגם ארנון נגע בנקודה, התחושה היא שישנם כאלו שפשוט לא מרפים ולא מפנים, אם למשל אצטרף ואולי אף אגיע לוועד ושם אחסם בכל פעם שארצה לקדם עניינים כי אילו שישנם לא ממש רוצים לשנות אלא לשמר מצב קיים?

כתבת שתמידמי שבוחר יבחר באלו שהוא מכיר. נכון!!!

הואמכיר אותם כי הם חברים, כי הם תרמו/עשו/בזבזו זמן וכד' עבור פעילות המועדון בעבר, לכן הם מוכרים ולכן הם נבחרים!

אבל זה מעגל סגור אבי, והמצחיק הוא למשל אותם חדשים שאתה מדבר עליהם, לא מזמן מישהו טען פה בפורום הם אפילו לא הציגו את עצמם אז איך בחרו בהם?

וסתם שאלה, הרי איןעודף מתנדבים מול עודף המקטרים. האם חשבת מה היה קורה אם במקום ה-8 שהציגו מועמדותהיו מציגים מועמדותרק שלשהלמשל?

תאמין לי אילו רק ישתנה המצב וידעו כולם שישנה קדנציה מוגבלת ושנתיים היא גם ההצעה שלי, זה יהייה תמריץ מספיק טוב גם לאחרים להגיש מועמדות

האם אנו מבינים מה הנזקשיכול להגרם מעודף דברי השטנה, שלעיתים אנו מוציאים על אלו שבתוקף תפקידם "לא נעיםלהם לענות", למרות שהם קוראים את התלונות שוב ושוב, בין הריבים עם האשה על השעותשהם מבזבזים בשירות המועדון...

סליחה אבי, מה לעשות לא הכל קל וצריך להתמודד גם עם ביקורת, שיטנה??? ביקורת זו שיטנה?

קובי

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...