Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הערות על תפקוד המועדון

אבי נוף
שימו לב! השרשור הזה בן 6698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אילן שלום,

הערותי בכחול בגוף ההודעה שלך, ותוספות בסופה.

לעניות דעתי יש כאן מספר סוגים של אנשים:

1. חברי מועדון שמרוצים מהמצב הקיים ולא מעוניינים בשינוי, וזו כמובן זכותם המלאה.
  2. חברי מועדון שבדרך-כלל מרוצים, אבל סבורים שאפשר וצריך לשפר.
  3. חברי מועדון שמאד לא מרוצים - גם מהמצב, וגם מאי-ההסכמה של הוועד לקבל את ההצעות שלהם.
  4. אנשים שאינם חברי מועדון, שיש להם הצעות לגבי שיפורים ושינויים - לגיטימי, והועד צריך להיות קשוב להם משום שהם פוטנציאל להצטרפות למועדון. יחד עם זאת, לחברים רשומים, לדעותיהם ולרצונותיהם צריכה להיות עדיפות.

אני אישית שייך לקבוצה מספר 2, ולכן קשה לי להסכים עם ההגדרות שלך לגבי השירשור ועם הדעות שלך לגבי התנהלות המועדון. זכותנו כמובן להחזיק בדעות שונות, אבל מכאן ועד לכינוי "שירשור עלוב", או "האם אנחנו אפסים בעיני ההנהלה" הדרך רחוקה. זה בוודאי לא תורם לפתיחות והבנה הדדית.

תרשה לי גם הערה מעט אישית, אם כי בפומבי - הסגנון הזה הוא בדיוק מה שגורם אח"כ ל"התנפלות עליך", שעליה התלוננת בהודעות קודמות. במילים אחרות - אתה ממש "מזמין" את זה - חבל.

בברכה,

קובי

אני כבר קצת עייף, אבל לא התכוונתי להדליק מדורה נוספת, טוב, נו עוד הסבר:

כל התגובה ההיא באה להביע עצב על התנהלות השירשור, מעין קינה על דבר אבוד, וכך היה צריך לראות את זה. צר לי שקיבלת את זה כהזמנה לדו שיח ואני מתנצל בפני כל מי שהבין זאת לא כראוי.

אם כי עמוק בלב אני חושש שקל מאוד היה לחבר את התשובה שלך לתגובתי ובעצם נפלתי לבור שכריתי לעצמי מתוך שיכחה שאנשים מחכים לי בפינה, שכן ברור שאיני חושב, שאיזה חבר או אני, שווים לאפס, וגם לא אמרתי את זה, אז לקבל את זה כקביעה חברתית זה קצת הזוי (שים לב מי הגיב לפניך) זו היתה מטאפורה להראות את זלזול ההנהגה בחברים, זו קיימת, גם לדעת חברים אחרים, ולא יעזור גם אם תגיד 100 פעמים שלא. לגבי "השרשור העלוב" שקיבלת כל כך קשה-אלה חרוזים לסיום וכפי שאתה יודע - למשורר מותר קצת יותר, אכן- במחשבה שניה, מר מילוא, ניצלת תגובה קשקשנית שלי ע"מ להכניס לי את האלמנט עד הסוף, וכנראה הוספת הרבה שמן למדורה מיותרת.

בנוסף-הוכחת בגדול את מדיניות ההנהלה- ואני מציע שתעבור שנית על שרשור זה:

על הודעה קשקשנית או או לא מחייבת אתם עונים מגילה על שאלות רציניות- תשובות מתחמקות, שאין מאחוריהם כלום

באכזבה קשה

אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 237
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מוטי, אילן ורן.

אני חושב שהעליתם כאן דברים דברים נכונים מאוד, ואף נימקתם אותם היטב.

דעתי היא שאתם ראויים להערכה על התעקשותכם להמשיך ולהגיב לגופו של עניין, על אף שרוב המשיבים לכם התעלמו מנימוקיכם והשיבו לגופו של אדם. (בעיקר אילן, שחטף כל מהלומה אפשרית מתחת לחגורה, ומעט מאוד תשובות ענייניות).

אני לא חושב שהמטאפורות שלכם מייגעות.

דווקא מייגעת יותר הלוליינות המילולית של אלה שמסבירים באריכות שוב ושוב (ושוב ושוב) מדוע כל צרותיו של מועדון ה-5 נובעות מאלה שאינם חברים, מאלה שרק מייעצים, מאלה שמתלוננים.

מנהלי חברות רבות שקרסו, התפרקו ונשכחו הסבירו, רגע לפני הקריסה, למה כולם, מלבדם, אשמים.

רן, כל הכבוד לך על ההחלטה להצטרף למועדון כדי לשנות דברים מבפנים.

כנראה שאתה אדם יותר גדול ממני.

התכוונתי בכל מאודי להצטרף למועדון, ומכל הסיבות הנכונות - כדי לתמוך בדרך, וברוח, במה שנעשה בעבר, ומה שיעשה בעתיד.

אלוהים עדי שהתכוונתי להצטרף. גם ארכיון הפורום עד.

בזמנו דחיתי את ההצטרפות עד שאחזור למעגל העבודה.

היום, מקץ שנה וחצי של חברות פעילה בפורום, אני כבר לא כה נלהב.

יש לי תחושה שלא ממש זקוקים לי.

שאם אנסה להיות אקטיבי, אני קצת אפריע.

שאני אולי אהיה חבר מן המניין, אבל החברים הנחשבים באמת במועדון יהיו תמיד החברים שפעם, לפני שנים רבות, יצרו את המניין.

אני חובב מכוניות, וחובב רכבי אספנות נלהב.

אם מועדון ה-5 מצליח לפספס אותי, הוא כנראה מצליח לפספס עוד המוני חברים פוטנציאלים.

לצערי, הרושם שנוצר אצלי הוא שזה לא ממש מטריד את ועד המועדון.

אצלם הכל בסדר.

הלקוחות הם אלה שדפוקים...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן, כל הכבוד לך על ההחלטה להצטרך למועדון כדי לשנות דברים מבפנים.

התכוונתי בכל מאודי להצטרף למועדון, ומכל הסיבות הנכונות - כדי לתמוך בדרך, וברוח, במה שנעשה בעבר, ומה שיעשה בעתיד.

שאני אולי אהיה חבר מן המניין, אבל החברים הנחשבים באמת במועדון יהיו תמיד החברים שפעם, לפני שנים רבות, יצרו את המניין.

אם מועדון ה-5 מצליח לפספס אותי, הוא כנראה מצליח לפספס עוד המוני חברים פוטנציאלים.

אצלם הכל בסדר.

ארנון, תצטרף למועדון.

רן, תצטרף למועדון.

גם מי שלא חבר והעביר ביקורת כזו, אשר בגללה הוא לא מצטרף למועדון, תצטרפו למועדון.

יחד, מבפנים, כשיש אנשים שבאמת רוצים לעשות, לשנות, לשפר וליעל, נוכל להביא את המועדון לאן שהוא יכול להגיע. כולנו יודעים שיש הרבה מה לשפר, גם אם לא כולם מודים בכך.

ליאור, חבר מועדון (בקרוב עשור במועדון) שלא מתכוון לפרוש או לוותר.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי, אילן ורן.

דעתי היא שאתם ראויים להערכה על התעקשותכם להמשיך ולהגיב לגופו של עניין, על אף שרוב המשיבים לכם התעלמו מנימוקיכם והשיבו לגופו של אדם. (בעיקר אילן, שחטף כל מהלומה אפשרית מתחת לחגורה, ומעט מאוד תשובות ענייניות).

דווקא מייגעת יותר הלוליינות המילולית של אלה שמסבירים באריכות שוב ושוב (ושוב ושוב) מדוע כל צרותיו של מועדון ה-5 נובעות מאלה שאינם חברים, מאלה שרק מייעצים, מאלה שמתלוננים.

מנהלי חברות רבות שקרסו, התפרקו ונשכחו הסבירו, רגע לפני הקריסה, למה כולם, מלבדם, אשמים.

אצלם הכל בסדר.

ארנון, אני חבר מועדון מזה כ-11 שנה - וגינזך המועדון עד לפעמים שבהם ניסיתי לשנות דברים, כן להבדיל מרבים שרק מדברים אני דווקא השקעתי הרבה מזמני בעבור המועדון ומטרותיו הקדושות בעיני - אבל, למגינת ליבי.... אני מסכים איתך....ובמיוחד עם הסייפא של דבריך....

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלחו לי אבל אולי מישהו מן המקטרגים,אחרי מעל אלפיים צפייות,ועוד כ- 150 תגובות,מוכן אולי בבקשה לכתוב סוף סוף מה הייתם רוצים שיקרה,לא טוב, אבל מה? חן חן על שיתוף הפעולה.-זאב.

zeev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלחו לי אבל אולי מישהו מן המקטרגים,אחרי מעל אלפיים צפייות,ועוד כ- 150 תגובות,מוכן אולי בבקשה לכתוב סוף סוף מה הייתם רוצים שיקרה,לא טוב, אבל מה? חן חן על שיתוף הפעולה.-זאב.
זאב ידידי,

היו פה לאחרונה לא מעט שרשורים, שבכל אחר מהם הוצעו לא מעט הצעות לייעול ושיפור. אתה מוזמן לחפור קצת בפורום אחר אותן הצעות, אולי מישהו ייקח יוזמה וילקט את כולן לעמוד או מסמך מרוכז (לצערי נבצר ממני משיקולי חוסר זמן ולכן אני גם בקושי בפורום לאחרונה... :roll:).

לכן, אני לא חושב שיש מקום שוב להעלות מחדש את ההצעות והרעיונות, אלא פשוט לרכז אותן, להעלות אותם לפורום (הכוונה לא לפורום האתר/מועדון/אינטרנט) הנכון ומשם להמשיך קדימה.

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא את השרשור מההתחלה. כל פעם שתתתקל בהתקפות אישיות על אופיו של אדם\איכות ניסוחיו\טרחנותו או לחילופין טקסט מסוג "כולם מייעצים, אבל אף אחד לא מוכן לעשות מעשה", מצא את ההודעה שזו תגובה לה.

סביר מאוד שהתשובה שאתה מחפש נמצאת שם.

וגם באי אלו שרשורים דומים מהשבועות והחודשים האחרונים.

לי אין כח לחזור על דברים שאחרים היטיבו לכתוב בסבלנות אין קץ פעמים כה רבות, רק כדי שיסבירו להם שההצעות שלהם בעיתיות, לא סבירות, טרחניות וקנטרניות (אם הם חברי מועדון. אם לא, אז דעתם סתם לא רלוונטית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי, אילן ורן.

אצלם הכל בסדר.

------------------------------------------------------------------------

ארנון

אם אתה חושב שהתשובה שלי שבה ניסיתי לתמצת את מה שנאמר, היא לולינות וכו' אז אולי באמת חבל על הזמן. כי יש גם ועד שצריכים להיות קשובים גם לו. גם אני בנאדם וסלח לי, המועדון מתפקד, לא בזכות אלה שאינם אלא בזכות אלה שישנם. ואם אתה מזלזל בתשובה שלי שהיתה מאד רצינית ונגעה בכל מה שנאמר כאן, ומתרץ אותה כלולינות וכו', אז באמת אין לי מה לענות לך. ואמר מישהו בצדק: לא כל תשובה שנוגדת את מה שאתה חושב היא לולינות.

ולגופו של עניין עניתי קודם. אולי לכם אין משהו אמיתי לאמר כי כל פעם אתם מתחבאים מאחורי הגדרות וכו.

או שאולי לא קראת את התשובה שלי (בעצם היחיד שענה והתעמת עם מה שאמרתי היה אילן. הוא דיבר על המועדון ואתם מדברים על עצמכם.)

אז בגלל הרדידות אני פורש מהדיון הזה.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאב ידידי,

היו פה לאחרונה לא מעט שרשורים, שבכל אחר מהם הוצעו לא מעט הצעות לייעול ושיפור. אתה מוזמן לחפור קצת בפורום אחר אותן הצעות, אולי מישהו ייקח יוזמה וילקט את כולן לעמוד או מסמך מרוכז (לצערי נבצר ממני משיקולי חוסר זמן ולכן אני גל בקושי בפורום לאחרונה... :roll:).

לכן, אני לא חושב שיש מקום שוב להעלות מחדש את ההצעות והרעיונות, אלא פשוט לרכז אותן, להעלות אותם לפורום (הכוונה לא לפורום האתר/מועדון/אינטרנט) הנכון ומשם להמשיך קדימה.

ליאור.

אודה,הייתה טיפה של צינייות בדברי,כי מי שישב פעם בועד יודע כמה קשה להעביר ולבצע דברים,ומי שחושב שיכול לעשות יותר טוב,ויש לו גם הזמן לכך יציג נא מועמדות לועד,אם יבחר,יראה לכולנו את יכולתו,ואז כמובן גם הביקורת תתקבל בהבנה.לא כן?ערב טוב-זאב.

zeev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני

התחושה שאתה משדר ומתקבלת היא, שאתה והאחרים מתייחסים למועדון כ"בייבי פרטי" שלכם לעולמי עד, אתם לא נותנים למשל את ההרגשה שיש לי או לאחרים סיכוי בכלל לשרת במוסדות העמותה כי אתם לא מפנים מקום, וכמובן בבחירות הבאות מי שיבוא אם בכלל. יהיו שוב אותם האנשים שמכירים אותך ואת האחרים ושאתה מכיר אותם ואך טבעי שיבחרו בך שוב, אילו הייתה הגדרת קדנציה להנהלת המועדון האמן לי שזה היה למשל תמריץ לי ולעוד הרבה להצטרף דרך אגב סתם שאלה כמה זמן אתה בוועד ?

שלום קובי.

מאחר ואני הוא זה שהעלה את נושא השרשור, הרי שברור שאינני שלם עם כל מה שקורה במועדון,

(הגם שאני חבר בו עוד מהזמנים שלא היה לי רכב אספנות).

מאידך, הנושא הוא תפקוד, הערות לתפקוד, דרישות סמויות/בקשות, הבעת דיעה מסויימת, אך זהירות !!! שלא שנשפוך את כל הכלי עם החלב.

לא יייתכן שכל פעם יכתבו חברים דברים שסתם בא להם, למשל: יאשימו את חברי הועד בתפיסת כסאות מבלי לוותר עליהם (סטייל חכי"ם), כאשר זה לא נכון עובדתית.

בוועד 7 חברים. שאלת את בני כמה זמן הוא בועד, והוא לא ענה לך. אני לא מכיר את ההסטוריה של כל חברי הועד, אך לדעתי רובם חדשים יחסית.

כתבת שלא מפנים לך מקום להיות חבר ועד. אתה לא מסוגל לדעתי (מבלי לפגוע) להיות חבר מועדון, איך אתה רוצה שיבחרו בך לועד?

כתבת שתמיד מי שבוחר יבחר באלו שהוא מכיר. נכון!!!

הוא מכיר אותם כי הם חברים, כי הם תרמו/עשו/בזבזו זמן וכד' עבור פעילות המועדון בעבר, לכן הם מוכרים ולכן הם נבחרים!

כתבת שצריך להגביל את הקדנציות בזמן. נכון !!!

למען האמת, אני שוקל כבר כמה זמן אם להעלות את הנושא באסיפה הכללית.

לא בגלל מה שאתה חושב וכותב, אלא בגלל שלדעתי, אם ייבחר אדם לתקופה ארוכה יותר מאשר שנה - הוא יספיק לבצע פעילות מסויימת. אולם אם הקדנציה היא רק שנה, הוא מרגיש לפעמים שחבל להתאמץ, בין כה וכה מישהו אחר יקצור את הפירות . . .

לכן, הצעתי היא שאורך קדנציה בין בחירות לבחירות תהיה שנתיים לפחות.

וסתם שאלה, הרי אין עודף מתנדבים מול עודף המקטרים. האם חשבת מה היה קורה אם במקום ה-8 שהציגו מועמדות היו מציגים מועמדות רק שלשה למשל?

האם אנו מבינים מה הנזק שיכול להגרם מעודף דברי השטנה, שלעיתים אנו מוציאים על אלו שבתוקף תפקידם "לא נעים להם לענות", למרות שהם קוראים את התלונות שוב ושוב, בין הריבים עם האשה על השעות שהם מבזבזים בשירות המועדון...

לסיכום, רק אם תצטרף, תוכל לנסות לשנות אם תשב על הגדר, לא יהיה לך שום כח מעבר לקיטורים בפורום זה או אחר, וחבל.

שלך מכל הלב,

אבי נוף.

חבר מועדון גאה, חדש יחסית, שלא תמיד מרוצה מהכל, יש לו לפעמים הערות והצעות, ובדרך כלל לא מתייחסים אליהן. אך למרות זאת, מעריך מאד את אלו שתורמים ככל יכולתם.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארנון

אם אתה חושב שהתשובה שלי שבה ניסיתי לתמצת את מה שנאמר, היא לולינות וכו' אז אולי באמת חבל על הזמן. כי יש גם ועד שצריכים להיות קשובים גם לו. גם אני בנאדם וסלח לי, המועדון מתפקד, לא בזכות אלה שאינם אלא בזכות אלה שישנם. ואם אתה מזלזל בתשובה שלי שהיתה מאד רצינית ונגעה בכל מה שנאמר כאן, ומתרץ אותה כלולינות וכו', אז באמת אין לי מה לענות לך. ואמר מישהו בצדק: לא כל תשובה שנוגדת את מה שאתה חושב היא לולינות.

ולגופו של עניין עניתי קודם. אולי לכם אין משהו אמיתי לאמר כי כל פעם אתם מתחבאים מאחורי הגדרות וכו.

או שאולי לא קראת את התשובה שלי (בעצם היחיד שענה והתעמת עם מה שאמרתי היה אילן. הוא דיבר על המועדון ואתם מדברים על עצמכם.)

אז בגלל הרדידות אני פורש מהדיון הזה.

לא התייחסתי באופן ספציפי אליך כשדיברתי על לוליינות מילולית, אבל לאור תשובתך, בהחלט יכולתי.

הנה הרפרטואר הסטנדרטי:

בעצם היחיד שענה והתעמת עם מה שאמרתי היה אילן. הוא דיבר על המועדון ואתם מדברים על עצמכם.

הדינמיקה הרגילה.

אילן דיבר על המועדון, וחטף מתחת לחגורה על טרחנותו, על זה שהוא תמיד מתלונן, על זה שהוא מעייף אחרים וכיוב'. זו תמיד ההתיחסות "העניינית" למי שמעז לבקר.

אני ציינתי שהבנתי היטב את טיעוניו (בניגוד למי שטען שהוא בלתי מובן), אני מסכים איתו, ושבניגוד לתגובות שקיבל, אני לא חושב שהוא טרחן.

ומבחינתך, בכך "אני מדבר על עצמי" ??? :|

1. אתה נעלב ממה שנתפס בעיניך כהאשמה אישית.

2. אתה מזלזל בדעות של מי שאתה לא מסכים איתו : "אולי לכם אין משהו אמיתי לאמר כי כל פעם אתם מתחבאים מאחורי הגדרות וכו."

לא כולם כאן ילדים עם זמן פנוי בלתי מוגבל, בני.

את זמננו היקר אנחנו מקדישים לדיון בפורום על נושא שללא ספק חשוב לנו.

כשהתובנה היחידה שאתה מצליח לייצר מכל המלל הזה היא שלדעתך "אין לנו משהו אמיתי להגיד", אתה משמר את אותן טענות אודות יהירות, התנשאות וזלזול בדעתם של מי שלא זכו להניח במו ידם את אבן הפינה של המועדון, כשעוד בגרוש היה חור.

אני, במקומך, הייתי יוצא מגדרי כדי להבין מה מפריע כל כך בהתנהלות המועדון וגורם לדיון הזה להתלקח אחת לשבועיים מחדש.

ואם לא הייתי מבין, הייתי מנסה שוב.

ושוב.

ושוב.

אבל אותך זה לא מעניין.

לך הכל ברור.

הכל בסדר, הכל נפלא, לא צריך לשנות כלום, וממילא מי שמתלונן עושה את זה כי משעמם לו, ובעצם אין לו שום דבר להגיד.

"המועדון מתפקד" ? איזה מין נימוק זה ? :roll:

יש כאן, בפורום הספציפי הזה, חברים שאוהדים מאוד את מטרות המועדון, אך לא מצליחים להביא עצמם להצטרף אליו, בגלל אותו "תפקוד" שאתה כה גאה בו.

זה לא מתסכל אותך ?

זה לא מסקרן אותך ?

כמה זמן תמשיך לשכנע את עצמך שהמועדון מושלם, הכל תקין, ולמי שמתלונן בעצם אין מה להגיד, אז הוא "מסתתר מאחורי הגדרות", כדבריך ?

איך אתם מדמיינים שתצליחו להביא את אהבת אספנות הרכב לקהלים גדולים יותר, אם אתם לא מעוניינים בתקשורת כנה, פתוחה, הוגנת ולא מתנשאת עם חובבים קיימים ?

מהדברים שלך נראה שאתם ממש מצטערים שפתחתם את החברות במועדון לקהל הרחב.

היה הרבה יותר נחמד אילו נותרתם חבורת המקימים, ללא כל הצעירים הללו שיש להם רק טענות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארנון..גם לי אין זמן

אז אם אחרי תשובה שכן הקדשתי לה זמן אתה עונה מה שאתה עונה, ובתוך כך מחדיר סתירה חביבה בדבריך בעניין התגובה שלי לזלינגר (ציטטת את התגובה שלי לדבריו ואחר כך אמרת דבר הפוך) אז באמת אין לי מה להוסיף. קטונתי.

אגב, אתה לא חבר מועדון וכבר אתה מחליט שהמועדון לא קשוב לחבריו?

על זה ייאמר, נו שויין..כל כך הרבה סתירות...

רוצה להיות בחוץ? תהיה. רוצה להטיל בליסטראות ולזלזל בחברי הועד? תזלזל. רוצה עם זאת התיחסות רצינית לדבריך? תתיחס ברצינות גם לדבריי. המועדון זה לא שרות חובה והוא יכול להחיות יפה מאד גם בלעדיך...ואם אתה חושב שאתה עושה עלי רושם בכך שאתה לא מצטרף, סלח לי..אני לא בסרט הזה...

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמנם לא אזרח אמריקאי, אבל זה לא מונע ממני להרגיש כעס רב על העם האליטיסטי והנפוח הזה, ובעיקר על מנהיגיו הנבחרים שדבוקים לכסאותיהם שנים ואינם מכירים בתבונתי העילאית.

בפורום אמריקה כתבתי לא פעם ביקורת נוקבת, אבל כבוד "הנשיא" ג'ורג' בוש מעולם לא טרח לענות. הוא כנראה מפחד, המסואב הזה, ולכן אף ששקלתי בעבר להצטרף אליהם כאזרח, אין שום סיכוי שאעשה זאת כיום. הם פשוט יאלצו להסתדר בלעדי.

מועדון החמש לא צריך להצדיק את קיומו כל פעם מחדש. עשרים שנות פעילות רציפה בשטח הן ההוכחה היחידה הדרושה. אם לאנשים היה כלכך רע - לא היו באים. בני (וגם קובי בעקבותיו) מאוד ליברלים- בשם חופש הביטוי - ומאפשרים את ההשתלחויות הבלתי פוסקות של קומץ ממורמרים. לטעמי הדיונים המתישים האלו פוגעים בפורום ומפריעים להנות מהדיון העניני ברכבי אספנות. מי שרוצה לשנות - שיצטרף למועדון, יבחר לועד וישנה. מי שרוצה להתנגח - לא כאן.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...ואם אתה חושב שאתה עושה עלי רושם בכך שאתה לא מצטרף, סלח לי..אני לא בסרט הזה...

אני לא עושה רושם על אף אחד.

אני גם, בניגוד למה שאתה חושב עלי, לא מנסה.

אני חבר בפורום זמן לא קצר. מעולם לא השתתפתי בדיונים אודות המועדון, כיוון שלא חשבתי שיש לי זכות כמי שאינו חבר.

רק ציינתי לעצמי, בצער, שככל שאני חווה יותר את התנהלות המועדון המשתקפת מהדיונים כאן, כך פחות ופחות דחוף לי להיות חבר בו.

היום הכנסתי עצמי בכח לשרשור הזה וקראתיו מתחילתו ועד סופו. כאב לי לקרוא שוב את אותן הטענות, ואת ה(אין)תשובות המזלזלות שקיבלו.

הרגיז אותי לקרוא את התייחסותך לרן, אותו אני לא מכיר באופן אישי, אבל יכול להעיד שהוא יצא מגדרו (לא פעם ולא פעמיים) כדי לסייע לי בה"פ.

אז החלטתי להגיב.

לא מתוך כוונה להרשים אותך.

קטונתי מלהרשים אדם שהיה חבר בצוות ההקמה של המועדון עוד כשהשלטון העותומני רדף כאן אחרי בעלי מכוניות בריטיות.

הגבתי כדי שרן, קובי ואילן ידעו שאין להם בעיה בכושר הביטוי.

גם לא ביכולת ההנמקה.

גם לא ברציונל.

ובאיזה שהוא אופן ילדותי ונאיבי (בן 33, אבל עדיין כזה...), חשבתי שאולי תתעורר בך איזה סקרנות בריאה.

טעיתי.

סקרנות זו תכונה שלא יכולה להתקיים אצל מי שיודע כבר הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארנון

עם כל הדיבורים שלך על אי התיחסות, לא נראה לי שקראת את ההודעה שלי (109). אז מעניין מי לא התיחס למי. רוצה התיחסות רצינית שלי?

ואמרו לך מיליון פעם: רוצה להשפיע? הצטרף. אל תמצא מפלט ביציע. זה נורא נחמד אבל בעצם זה קישקוש. אם המועדון חשוב לך ואתה חושב שכל מה שנעשה שם הוא שלילי, הצטרף. תהיה פעיל. תשנה.

אם המועדון לא חשוב לך עד כדי כך, אז סלח לי, ההתיחסות שלך לא במקום.

ויתר הניתוחים הפסיכולוגים בגרוש שלך עלי תשאיר בצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...