Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיוויק 2007, הרכב רועד

IdanMcLaren
שימו לב! השרשור הזה בן 5630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשות ההורים שלי הרכב הנ"ל (דגם LS, 1800), בעוד כמה ימים ימלאו לו שנתיים. הרכב עבר 23000 ק"מ, שזה הרבה פחות מהממוצע לשנתיים. מבערך לפני חצי שנה האוטו התחיל לרעוד בזמן עצירה - להורים שלי זה לא מפריע כ"כ כנראה, אבל לי זה כן. רעידות שיותר מתאימות למנוע דיזל רק בעוצמה נמוכה יותר. ממש מרגישים את זה ברגל כשלוחצים על הברקס. מבחינתי לא הגיוני שרכב אחרי שנה וחצי כבר מתחיל לרעוד, במיוחד עם כמות כזו של ק"מ. זה מוריד הרבה מאיכות הנסיעה. הרכב עבר טיפול של 15 אלף.

לחבר שלי (הוריו) יש סיוויק 2002 עם 80 ומשהו אלף ק"מ והרכב רועד הרבה פחות.

זה הגיוני/מקובל? יש דרך לטפל בזה?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כלל לא תקלה בהונדה, היצרן עשה כך שהמנוע יסתובב בסיבובי סקר נמוכים מאוד,כדי לחסוך בדלק, בגלל זה האוטו רועד.

זה היה ככה מהיום שקבילת אותו פשוט לא שמת לב, הרעידות באוטומט כנראה מתחילות כשמעבירים ל P או N (אחרי שהמנוע כבר חם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[quote=High Octane;1974671זה כלל לא תקלה בהונדה, היצרן עשה כך שהמנוע יסתובב בסיבובי סקר נמוכים מאוד,כדי לחסוך בדלק, בגלל זה האוטו רועד.

זה היה ככה מהיום שקבילת אותו פשוט לא שמת לב, הרעידות באוטומט כנראה מתחילות כשמעבירים ל P או N (אחרי שהמנוע כבר חם).

דבר ראשון, בטוח שאני לא הוזה - אני בטוח שלא כך היה הרכב כשקיבלנו אותו. כשקיבלנו אותו בזמן עצירה הוא לא רעד בכלל - עכשיו בזמן עצירה אתה יכול להרגיש את הרעידות בברקס בעיקר, אבל גם בכל מקום ברכב כמעט - בהגה, בדלתות, במשענת יד וכו'. ודווקא הרעידות הן יותר בהילוך D, כשאני מעביר לN בזמן עצירה הרכב פחות רועד.

עוד דבר ששמתי לב אליו הוא שכשפותחים/סוגרים חלון ומשאירים את הלחצן לחוץ אחרי סיום הפעולה יש רעד חזק ואחריו הרכב לא רועד יחסית לכמה שניות, ואז שוב חוזר לרעוד. זה אולי קשור למשהו במע' החשמל?

לגבי מה שמרלבורו אמר, יכול להיות שזה באמת רפידות ברקס? האמת אין לי בכלל הבנה בעניין, אבל נראה לי הגיוני שאם הרפידות שחוקות אז הן לא "תופסות" נכון את הגלגלים ומבודדות אותו משאר הרכב ומפה הרעידות.

אשמח לעוד תגובות, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעידות מקורן במנוע. אין קשר לבלמים והוא העלה את הרעיון רק בגלל שלא הבין אותך נכון. אם בזמן הבלימה עצמה האוטו היה רועד אז אולי הבעיה הייתה בברקסים אבל בזמן עצירה זה כנראה קשור לסיבובי הסרק כמו שאמרו. אם תעביר לניוטרל ותלחץ מעט גז הרעידות נעלמות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לבדוק את מצב הפיח בבית מצערת, לנקות במידה והצטבר לכלוך ולבצע איפוסים לאחר הניקיון, זה אמור לעזור מאוד.

אפשרות פחות סבירה היא לתושבת מנוע לא תקינה.

הרכב באחריות היצרן וכניסה למוסך מורשה פשוט מתבקשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים.

איך לא שמתי לב שהאוטו עדיין באחריות. הדבר הראשון שהיה צריך לעשות זה להיכנס למוסך ברגע ששמת לב שהבעיה נמשכת כבר כמה ימים/שבועות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה ששאלת בקשר לחלונות, אתה פשוט צורך חשמל והאלטרנטור מספק אותו לכן הוא רועד יותר, ומפסיק כי החלון מפסיק לעבוד אחרי שהוא מגיע למעלה, וממשיך לספק חשמל ולרעוד בלחיצה הבאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כלל לא תקלה בהונדה, היצרן עשה כך שהמנוע יסתובב בסיבובי סקר נמוכים מאוד,כדי לחסוך בדלק, בגלל זה האוטו רועד.

כנ"ל אצלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפתוח השרשור - שמתי לב שנפתח שרשור חדש עם אותה הבעיה. האם תוכל לעדכן אותנו בתקלה שנמצאה במוסך או ברשמים שונים שלך מהביקור בו? אולי תופעות ו/או תקלות נפוצות לפי המוסכניק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...