Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסרק הגה

elirangt
שימו לב! השרשור הזה בן 6824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב אנשים יש לי אונו 93 1100 והייתי רוצה להחליף לה בבית מסרק הגה + תפוחים האמת שכבר קניתי את החלקים ו.... מתלבט כדאי להחליף לבד או שלא ? ? ?

עוד שאלה קטנה האוטו התחיל לקרטע לי אין לי מושג למה אז עשיתי טיפול 10000 למה לא היה לי מושג מתי עשו ( שמנים + פלאגים + ברקסים וכו...) את הטיפול עשיתי אתמול לבד בבית ללא בעיות הניע מצויין ופתאום היום כשהנעתי בבוקר יצא עשן לבן האוטו קרטע ואז אחרי כמה פעמים זה הסתדר ולא בדקתי שוב מאז מה נראה לכם ?

דרך אגב אין מים בשמן \ שמן במים והכול תקין רק קצת מוזר :? :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך !

אני חושב שהגה תתן למישהו להרכיב בכל זאת זה הבטיחות שלך וצריך לשים שם את הדברים במדיוק ופינים פצילים ואחרי זה אם אני לא טועה צריך לעשות כיוון פרונט !

אני יכול להמליץ לך על מישהו עם אתה גר בראשון לציון !!

יקי!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

אני מוכן לשלם כדי לראות הצגה אייך אתה מחליף לבד מסרק הגה בפיאט שלך ולמה?

כדי לפרק את המסרק אתה צריך לפרק את הגשר הקדמי ולהנמיך אותו, או שהמסרק יצע רק אם פטיש וברנר.

כמו כן החנות שמכר לך את ההגה מניק כי הוא בטוח יודע שאף מוסך נורמלי לא יסתכן להרכיב הגה שאתה קניתה מהסיבות הבאות. א) אחריות ב) בטיחות. אם חס וחלילה יקרה אסון למי תוכל לפנות ? המוסך יגיד ההגה חרה, והחנות יגיד המכונאי חרה, ולסיכום מי שיוכל חרה זה אתה כי ניסיתה לחסוך כמה שקלים.

עצתי לך תחזיר את ההגה והכנס את הרכב למוסך להחלפת מרק הגה בצורה מסודרת.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...