Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה בגנרטור למומחים

בני ל
שימו לב! השרשור הזה בן 6911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

יש לאחי גנרטור די חדש אים מנוע בנזין מתוצרת פוגי'.

אחי כעת בטבריה אים המשפחה והיתעוררה בעיה.

המנוע עובד תקין הגנרטור מיסתובב אבל לא מיצר חשמל.

אחי אלקטרונאי ומבין עינין ובדק את כול הדברים הבססים בתנאי שטח.

פיוז תקין, אובר-לויד גם תקין, חיבורים תקנים , לא ניתן לבדוק את הכבל בתנאי שטח איין לא מכשיר מדידה.

אים יש מישהוא בעל ידע או נסיון שיכול לעזור אז תודה מראש.

אנה תשובות עיניניות ולא שאלות כמו העים בדקתה שמן ,לאיזה כיוון הרוח נושבת, או האים יש דלק.

בתודה מראש לעונים.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בקטע של להציק אבל.. יש כפתור בד"כ אדום (אולי רשום עליו RESET) בד"כ נמצא ליד השקעים, יתכן ויש צורך לפרק את הקופסת חיבורים ליד השקעים.

יש ללחוץ על הכפתור וזה כנראה יפתור לך את הבעיה.

בגנרטורים חדשים יש מפסק שברגע שנגרם קצר לגנרטור הוא קופץ ולא מעביר זרם עד שלא מרימים אותו בחזרה (ממש כמו בבית).

נראה לי שהשאלה יותר מתאימה לפורום גנרטורים מאשר לפורום מכוניות (במקרה שלך ךפחות שהמנוע כן עובד).

ד"א אים = עם

ד"א2 יש לי גנרטור למכור לך אם אתה מעוניין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בקטע של להציק אבל.. יש כפתור בד"כ אדום (אולי רשום עליו RESET) בד"כ נמצא ליד השקעים, יתכן ויש צורך לפרק את הקופסת חיבורים ליד השקעים.

יש ללחוץ על הכפתור וזה כנראה יפתור לך את הבעיה.

בגנרטורים חדשים יש מפסק שברגע שנגרם קצר לגנרטור הוא קופץ ולא מעביר זרם עד שלא מרימים אותו בחזרה (ממש כמו בבית).

נראה לי שהשאלה יותר מתאימה לפורום גנרטורים מאשר לפורום מכוניות (במקרה שלך ךפחות שהמנוע כן עובד).

ד"א אים = עם

ד"א2 יש לי גנרטור למכור לך אם אתה מעוניין

שלום.

נכון שכתבתי " אובר-לויד" = מפסק אוטומטי או מימסר-פחת, פשוט תיקרא מה שכתוב.

גם לא שאלתי אים זה מתאים לפורום !!!

גם לא חיפשתי לקנות עוד אחד

ד"א ךפחות = לפחות

נ'ב הכפתור המדובר הוא לא לקצר אלה לעומס יתר!!! אובר-לויד =RESET .

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה גנרטור כזה לקמפינג אז הם לא משהו והסליל שלהם נשרף רבות ויש להם בעיות במכלול של הדינמו

היה לי חבר שהיה לו כזה וצד סליל אחד נותק, בגדול הם גנרטורים לא משהו, רק המנוע שלהם טוב (גם מתוצרת פוג'י) אני אישית מטייל הרבה ולכן יש לי גנרטור יותר מקצועי שמספק 10A

יום טוב

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...