Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה למדתי אחרי שבועיים חופשה עם 911 קאררה וחודשיים מחייה עם 718 ספיידר (סיפור הגשמת חלום)

כוכב השחר

פוסטים מומלצים

לפני 6 דקות, Doron_Z כתב:

התגובה שלך תואמת הרבה מהמצדדים שגם לא הבינו איך TH לא הרגישו בזה, חלק אמרו שהשיפור בהיגוי הורגש ברמה שאפילו ביציאה מהחניה שמו לב לזה.

שאלה קטנה נוספת, ברור לי לפי רוב הפידבקים שההתנהגות של הרכב עם הדיפרנציאל החדש היא טובה יותר במונחים אובייקטיביים, זאת אומרת הרכב יותר נשלט, מקנה ביטחון ופחות ״גחמתי״, אבל כמו שפירטת התנהגות טובה יותר לא תמיד בהכרח מובילה לזה שהרכב יותר פאן, פורשה זה רכב שנמצא בטופ של ההתנהגות מבחינה ספורטיבית, כזה שמנפק את הזמנים הטובים ביותר בכמעט כל יום מסלול אבל אתה מצאת אותו פחות כיף.

השאלה אם ב ND3 השיפור/שינוי בהתנהגות לא פגע באיזשהו אופן קצת בכיף? 

השינוי בדיפ מינורי, הזנב עדיין שמח מאוד עם צמיגים רזים כמו לפני כן. קצת גז בתוך הפניה והוא יוצא - פשוט יותר קל לתפוס אותו לאחר מכן.

הייתי אומר שה ND3 יותר טובה בכל פרמטר מה ND2, ברוב התחומים זה שיפור נחמד, לא תהומי, חוץ מהמולטימדיה ששם השיפור עצום.

אישית יכולתי לקחת ND2 בסביבות ה 15% פחות כסף+- וגם הלוואה הרבה יותר טובה (שזה עוד כסף) - ואני שמח מאוד עם הבחירה שלי ללכת על ה ND3.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר בשוונג על ה ND3, איך מצב הטראק מוד החדש? (טוב שנזכרו עשור אחרי הברז)

ומעניין גם האם מרגישים הבדל גדול בין הקלאב למה שמוכרים בארץ, לפחות בכל הנוגע לבודי רול/התנהגות. 

בעיקר בגלל הבולמים של בילשטיין (בארץ בגדול מוכרים את גרסת ה GT ללא חבילת קלאב, נבדק מול מנהל בדלק) 

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, מיץ פטל כתב:

שאלה לפות"ש - יש נתונים (קוטר/בוכנות) או חוו"ד כלשהי/מבחן שמתייחסים לברמבו לעומת מה שמגיע בבסיס?

נדמה לי שיש איפשהו בפורום של miata.net אבל הדעה הרווחת שהברמבו לבד לא שווים את הכסף, ושהסטוק מספיק טובים לכשעצמם.

החבילת Recaro/Brembo/BBS היתה בהתחלה נטו בשביל המושבים. אנחנו חיים בעולם שכל מושב לכל רכב בערך מגיע עם כריות אוויר, מה שמקשה מאוד החלפה של המושבים המקוריים, שאני לא כל כך אוהב. הרקארוס הם לטעמי שיפור דרסטי על פני המושבים המקוריים (ששוב, חייתי איתם כמעט שנתיים).

ולכן החבילה הנ"ל היתה דיל ברייקר מבחינתי.

עד היום חשבתי שאני מקבל ממנה רק את המושבים (כי מאוד אהבתי את החישוקים המקוריים עד 2023 והברקסים המקוריים מעולם לא הפריעו לי, לא value for money הכי טוב בעולם) -

אבל ב 2024 הם שינו את החישוקים לתועבה הזו שהם שמו שם 🤮 אז פתאום יש לחבילה הזו VFM יותר טוב (וגם הקליפרים צבועים באדום שזה ממש נחמד עם רכב אדום)

לפני 6 שעות, Doron_Z כתב:

אם כבר בשוונג על ה ND3, איך מצב הטראק מוד החדש? (טוב שנזכרו עשור אחרי הברז)

ומעניין גם האם מרגישים הבדל גדול בין הקלאב למה שמוכרים בארץ, לפחות בכל הנוגע לבודי רול/התנהגות. 

בעיקר בגלל הבולמים של בילשטיין (בארץ בגדול מוכרים את גרסת ה GT ללא חבילת קלאב, נבדק מול מנהל בדלק) 

לא ניסיתי עדיין את המצב טראק החדש, מניח שהוא יאפשר סליפ לזמן גדול יותר מאשר לפני

חבילת קלאב כבר שנים לא כוללת את הבילשטיין, אז לא יודע עם איזה בולמים הרכבים בארץ מגיעים, יכול להיות שעם הבילשטיין גם

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פרט משעשע ששכחתי לציין, קומי בנקודה הזו - 

בערך חודשיים אחרי שחזרנו הביתה חברת ההשכרה של ה 911 האשימה אותי בנסיעה ב 149 קמ"ש בכביש של 70 קמ"ש, סביבות ה 35 דק' לפני שהם מסרו לי את הרכב, הגיוני סה"כ, והייתי צריך להלחם איתם שזה לא אני בתמונה ושהדו"ח בכלל לפני שנמסר לי הרכב. רק כאשר שרה (הבחורה מהמוסך וזו שארגנה את הרכב השכור) התערבה הם הניחו לי. מניח שהנהג שלהם התלהב מ 911 חדשה ו "הרביץ" בכביש פנוי. באסה לו...

image.thumb.png.c869479c4dc4a4c006e7793fe0e9be4c.png

• מצחיק 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

סיבוב עם חבר פורום ששלח הודעה אחרי שראה את הת'רד שלי, היה נחמד מאוד...

חייב להודות שקצת קינאתי בנוחות של ה M4 בזמן שהמיאטה חבטה בי 🤣 

IMG_7357.jpg

עריכה אחרונה על ידי כוכב השחר
  • אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...